Reklam
Kombinler

İspanyol Paça Pantolon Kombin Önerileri

Reklam

1970’lerden günümüze hala daha popülerliğini yitirmeyen İspanyol paça pantolon, özellikle her kadının dolabında bir veya iki tane bulunan bir alt giyim ürünüdür.

İspanyol paça, dizden aşağısından itibaren bollaşan paçası, düşük belli veya yüksek belli modelleri ve birden çok renk skalasında pantolonlar bulunuyor.

Dolabında İspanyol paça pantolon bulunanlar veya İspanyol paça satın almayı düşünenler sıkı durun! Zira, İspanyol paçalı pantolonlarla nasıl kombin yapılabilir sorusunu yanıtlayan bir içerikle karşı karşıyasınız.

En İddialı İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

İspanyol paça pantolonlar ile doğru kombin yapıldığı takdirde beli ve baseni ince gösterir. Beli ince göstermek için, İspanyol paça üzerine dar bir bluz seçmeniz yeterlidir.

Basenli bir vücuda sahipseniz, siyah İspanyol paça pantolonlar ve altına platform topuklu ayakkabı ve üzerine dar bir bluz ile oldukça iyi gözükeceksiniz. Veyahut, vücudunuzun üst tarafı daha genişse, İspanyol paça üzerine bol bir t-shirt, bluz veya kazak ile yine ayakkabı olarak topuklu bir ayakkabı ile daha zayıf görünmeniz mümkün olacaktır.

İspanyol paça pantolon
Şık İspanyol paça kombinleri

Ayrıca, İspanyol paça satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise, giydiğiniz zaman paça boyunun yere kadar gelmesi gerektiğidir. Zira, İspanyol paça pantolon altına ayakkabı giydiğinizde, ayakkabınızın gözükmemesi gerekiyor. Haliyle paça boyu ayakkabınızı örtmeli.

Hem günlük hem de özel günler için uygun formlarda bulunan modelleri ile gönülleri fethediyor.

İspanyol Paça Pantolon Kombinleri Kışlık

Kışlık kombinlerde de kullanabileceğiniz İspanyol paça pantolonları kazaklar ve gömlekler ile kombin edebilirsiniz. İspanyol paça pantolon altına dilerseniz spor ayakkabı veya topuklu botlar uygun olacaktır.

İspanyol paça pantolon
İspanyol paça kombinleri kışlık

Bilekte pantolon modellerinin yanı sıra, kışın soğukluğundan kurtulmak adına ideal olan uzun ve bol paçalı İspanyol paça modelleri ile hem şık hem de spor kombinler yapılabilir.

Sonbahar ve kış ayları için gündelik giyimde kullanılan İspanyol paça pantolonların altına spor ayakkabı veya botlar giyebilirsiniz. Ya da bir İspanyol paça ile şık bir gömleği birleştirmeniz takdirde ofis şıklığını yakalayabilirsiniz.

İspanyol paça ofis kombinleri

2021 Kışlık Ofis Kombini Trendleri adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

İspanyol Paça Kombinleri Yazlık

Günlük hayatta çokça tercih edilen bir İspanyol paça ile spor ayakkabı eşleştirin. Adeta çabasız bir kombin önerisidir. Üzerinize ister bol salaş kesim bir bluz, gömlek veya t-shirt isterseniz dar kesim üst giyim ürünleri seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

İspanyol paça pantolon
İspanyol paça kombinleri

İspanyol paça pantolonlar arasında yüksek bel ve yırtık model bir ispanyol paça çokça tercih ediliyor. Üzerine crop model bluz seçimi de son derece iyi fikirdir.

İspanyol paça pantolon
Yüksek belli ispanyol paça kombinleri yazlık

Tesettür İspanyol Paçalı Pantolon Kombinleri

Tesettürlü hanımefendilerin de en çok tercih ettiği alt giyim ürünlerinden biri olan İspanyol paça pantolonlardır. Bu pantolonlarla yaptıkları güzel uyumlar sayesinde şık sokak modasına uygun kombinleri görmekteyiz. Üstelik takım halinde tek parça alabilecekleri gibi sadece pantolonla farklı üstler eşleştirebilirler.

İspanyol paça pantolon
Siyah ispanyol paça kombinleri tesettür

Sezonun tesettür trençkot modellerine bakabilirsiniz.

Beyaz ispanyol paça kombinleri tesettür

 

İspanyol paça pantolon
İspanyol paça ceket kombinleri tesettür

Krem Rengi Pantolon Kombin Önerileri

Palazzo Pantolon Giymenin Tüyoları

İspanyol Paça Pantolon Kombin Önerileri

Kumaş Pantolon Modelleri ile Kombin

Tekrar Trend Haline Gelen Düşük Bel Pantolon Kombinleri

Tesettür Giyimde Pantolon Ceket Kombinleri

Yeni Pantolon Trendi: Slouchy Jean Modelleri

Kargo Pantolon Kombinleri

Bol Pantolon Kombinleri

Düz Kesim Pantolon Kombinleri

Yırtık Pantolon Kombin Önerileri

Rahat ve Şık Bol Pantolon Kombinleri

2021 Kadife Pantolon Kombinleri

Çizgili Pantolon Kombinleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu