Reklam
ModaGüncel HayatKombinler

Kadife Elbise Modelleri

Reklam

Kıyafet, bir kadının dikkat çekmesi için en önemli faktörlerindendir. Elbiselerin bir kadını güzel göstermek konusunda oldukça başarılı olduğunu biliyoruz. Günümüzde yüzlerce elbise modeli yer alıyor. Bu modellerden bir tanesi olan kadife elbise modelleri her tarzı tercih eden kadınların kullanabileceği mükemmel modellerin ortaya çıktığını görüyoruz.

Baştan çıkarıcı tasarımları ile mağazalarda ve online internet sitelerinde karşımıza çıkan kadife elbiseler, kadınlara akıl almaz bir çekicilik katıyor. Özellikle diğer elbiselere oranla kişiye farklı bir görünüm veren kadife kumaşlardan tasarlanan elbiseler, güzelliklerinden söz ettirmek isteyen kadınların bir numaralı tercihi oluyor.

yeşil kadife elbise modeli
yeşil kadife elbise modeli

Güzelliğine olduğu kadar rahatlığına da büyük ölçüde önem veren kadınlar, genelde kadife elbiselerden vazgeçmiyorlar. Gerçekten de bu elbiseler, sizleri güzel gösterdiği kadar rahat olmanızı da sağlıyor.

Uzun Kadife Abiye Elbise Modelleri

belden bağlamalı kadife elbise modeli
belden bağlamalı kadife elbise modeli
uzun elbise modelleri 2020
uzun elbise modelleri 2020

Tesettür Kadife Elbise Modelleri

Tesettürlü kadınlar da rahatlıkla kadife elbiselerden birini tercih edebilirler. Kadife kumaşın yapısı gereği ince bile olsa ısıtan bir yapısı vardır. Uzun kollu kadife elbiseleri özellikle sonbahar döneminde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

mavi tesettür elbise modeli
mavi tesettür elbise modeli

Şık duran koyu kadife elbise seçeneklerinden de seçilerek bir şal ya da farklı aksesuarlarla kombin yapılabilir.

tesettür kadife elbise modelleri
tesettür kadife uzun elbise modelleri

Şık Tesettür Elbise ModelleriZarif Bir Görünüm İçin Tesettür Tulum Modelleri adlı yazı dizilerimize de bakabilirsiniz.

Birbirinden Şık Kadife Dekolteli Elbise Modelleri

Özel bir günü kutlamak, değişiklik yapmaya ihtiyaç duyduğunuz zaman farklı türler denemek, sevgilinize ya da eşinize farklı görünmek için bu elbise modelleri son derece doğru bir seçim olacaktır.

dekolteli kadife abiye elbise modeli
dekolteli kadife abiye elbise modeli

Kadife kumaşlar, üretilişi gereği çok dayanıklı kumaşlardır. Bu nedenle yıkadığınızda kısa sürede solacak korkusu yaşamanıza gerek olmayacaktır.

dekolteli kadife elbise modeli
dekolteli kadife elbise modeli

Gece dışarı çıkarken şık ve seksi görünmek için yukarıda görmüş olduğunuz gibi mini kadife elbise seçimi yapabilirsiniz. Altına Uzun Çizme Kombinleri veya botlar ile kombinleyebilirsiniz.

Sırtı pencereli elbise modeli tercih edecekseniz ve saçlarınız çok uzunsa saçlarını toplamanızı tavsiye ederiz. Omuz hizasına gelen saç modeline kadar açık bırakmayı da tercih edebilirsiniz.

seksi kadife elbise modeli
seksi kadife elbise modeli

Yine yılbaşı veya sevgililer günü gibi özel kış günlerinde de kadife elbiseler ideal seçimler olacaktır.

Belden Bağlamalı Kadife Elbise Kombinleri

Sizi zaten baştan çıkartacak kadar güzel gösteren kadife elbise kombinlerini doğru şekilde seçimler yaparak çok daha fazla dikkat çeken bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Kuşak seçiminden tutun da kolye seçimine kadar elbiseye ek olarak seçilen herhangi bir aksesuar sizi tamamı ile bambaşka bir hale sokabilir.

belden bağlamalı kadife elbise
belden bağlamalı kadife elbise

Bu nedenle kombin konusunda son derece dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Eğer renk uyumunu tutturamazsanız, üzülerek söylüyoruz ki korkunç sonuçlar ortaya çıkabilir. Dört mevsimde de severek kullanacağınız elbiseler, gece hayatınıza da renk katacak.

Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi V yaka elbiseye uzun kolye tercihi yapabilirsiniz. Elbisenin kuşaklı olması belinizi daha ince gösterecektir.

Birbirinden güzel kadife elbise modelleri arasından seçim yapmak oldukça zor gözüküyor. Galerimizi ziyaret ederek farklı alternatiflere de göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu