Reklam
Genel

Kimlere Büyü İşlemez? Büyü Kimlere Tutmaz? 

Reklam

Büyü yüzyıllardır yapılan bir ritüel. Bazı kişilere ise büyü yaptırılsa bile tutmaz. Peki kimlere büyü işlemez ? gelin birlikte bakalım. Kişi sevmediği biri veya birilerinin işinin rast gitmemesi için, çiftlerin aralarındaki sevgi bağının bozulup ayrılmaları için, bir yerden uzaklaşmaları için büyüler yaptırabiliyor. Küçük etkiler gibi çok büyük etkilere sahip büyüler de mevcuttur.

İslam’da Hz. Muhammed’e dahi büyü yapıldığına dair bir inanış vardır. İnanışa göre Yahudi halkından bir kısım, dönemin önde gelen büyücülerinden biri olan Lebid’e giderek ondan Hz. Muhammed’e büyü yapmasını istemiştir. Lebid yaptığı büyü ile Hz. Muhammed’in yatağa düşmesine ve yemeden içmeden kesilmesine sebep olur.

Bu kadar büyük etkilere sahip olan ve kişiyi sağlığından bile edebilen büyü hakkında merak edilenleri, kimlere büyü işlemez ve büyü kimlere tutmaz gibi soruların yanıtlarını yazımızda sizler için derledik.  

İçindekiler

Büyü Kimlere İşlemez? 

Büyüden korunmak için öncelikle maneviyatı yüksek tutmak büyük önem arz ediyor. Maneviyatı yüksek ve iç huzuru tam bir kişiye büyü, nazar ve negatif enerjinin etki etmesi çok zor olur. Bu yüzden inancınızı canlı tutun ve bağlı olduğunuz değerlerle aranızda kopmaz bir bağlantı kurun. Büyü birçok kişiyi etkisi altına alabilir ve şu kişilere işlemez gibi kesin ifadeler kurmak zordur. Fakat her ne olursa olsun büyü için her türlü önlemi almak bizim elimizde.

Büyü Yapan Kişinin Kim Olduğunu Nasıl Anlarız? 

Büyü yapan kişinin kim olduğunu anlamak için bu işte uzman ve eğitimli biriyle görüşmek gerekiyor.   

Ayetel Kürsi Okuyana Büyü Tutar Mı? 

Ayetel Kürsi koruyucu özelliği ile bilinen bir duadır. Büyüden kurtulmak için de okunabilir. diyebiliriz. Önemli bir işinize başlamadan önce, evden çıkarken veya kendinizi kötü hissettiğinizde de okuyabilirsiniz.  

Büyü Yaptıran Kişi Büyüden Etkilenir Mi? 

Büyü yapıldığı kişi kadar yaptıran ve yapan kişiye de etki eden bir ritüeldir. Bu yüzden bu kişilerin hepsine etki eder. Büyü negatif enerji açığa çıkarır ve bu enerji altında kalan kişilere ve ortamlara dahi büyük hasarlar verebilir.

büyü kimlere işlemez
büyü kimlere işlemez

Evde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır? 

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunun belki de en önemli yanıtı evdeki kişilerin hepsini etkileyen bir durum olup olmadığıdır. Eve konulan büyü tüm ev halkını etkiler. Yani evinizdeki büyünün amacı sadece sizin ve eşinizin arasını bozmak olsa bile, evinizde sizinle birlikte yaşayan çocuklarınızı ya da aile büyüklerinizi de etkisi altına alır.

Tüm aile bireylerinin işlerinde aksilikler meydana gelebilir, çocuklarınızın eğitim hayatı kötü yönde ilerleyebilir, tüm aile bireylerinde sağlık sorunları meydana gelebilir ve evin huzuru tamamen kaçar. Eğer böyle bir durum yaşadığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken ilk hareket bütün evinizi baştan aşağı aramak ve büyüye ait bir tılsım veya obje bulunup bulunmadığına bakmaktır. Böyle bir eşya bulduğunuzda veya büyülü olduğunu düşündüğünüz bir şeyle karşılaştığınızda o şeyi derhal evinizden uzaklaştırın. Evinizin için de bolca dua okuyun.

Bize Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? 

Kendinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız inançlarınıza daha sıkı sarılmanızda fayda var. İnancınız doğrultusunda sürekli dua okumalı ve ibadet etmelisiniz. Çevrenizde inancı kuvvetli olan bir tanıdığınız varsa ondan da sizin için dua etmesini isteyebilirsiniz.

Kur’an okuyup namaz kılabilir, gün içinde sık sık Allah’ın isimlerini zikredebilirsiniz.

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?Büyü Bozulurken Belirtileri Nelerdir? adlı yazı dizilerimize de göz atabilirsiniz.

Büyü Tutmaması İçin Okunacak Dua 

Islam’da Hz. Muhammed’e yapılan büyü için Nas ve Felak sureleri okunduğuna inanılıyor. Bu yüzden büyü tutmaması için de Nas ve Felak sureleri ve Ayetel Kursi okunabilir. 

Kuvvetli Büyü Belirtileri Nelerdir? 

Büyüler çeşitli şeyler için yapılabilmektedir. Örneğin çiftin arasını açmak, kişinin işlerini aksatmak, sağlık bozmak gibi çok farklı büyüler vardır. Kuvvetli büyü belirtileri olarak ise şunları sayabiliriz: 

  • Kişinin ruh sağlığının ciddi boyutta bozulması ve teşhis alacak dereceye kadar ilerlemesi 
  • Çevresinden tamamen koparak ailesiyle dahi görüşmek istememesi, onlara tahammül edememesi 
  • Tahmin edilemez şekilde maddi kayıplar yaşaması ve işinde sürekli sorunlar çıkması  
  • Radikal kararlar alması ve daha önce asla yapmam dediği şeyleri bir anda sevip yapmaya başlaması  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu