Reklam
Güncel Hayat

Büyü Bozulurken Belirtileri Nelerdir?

Reklam

Büyü bozulurken hangi belirtiler olur? Büyü bozulurken vücutta neler olur? Büyü nasıl bozulur? Büyü dualarla bozulur mu? gibi soruların yanıtlarını sizler için araştırdık ve derledik.

Büyü yapılmış bir kimsede ciddi problemler gözlenebilir. Gerçekten büyüden kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için deneyimli medyumlara gitmek gerekir. Medyumların kullandıkları teknikler ve işlemler sayesinde kısa sürede büyünün etkisi kırılıp ortadan kalkar. Daha fazla bilgi için içeriğimize göz atıp öğrenebilirsiniz.

İçindekiler

Büyü Bozulurken Hangi Belirtiler Olur?

Büyü bozulma belirtileri arasında kişisel enerjileri düşük olan kişilerde bayılma ve kısa süreli bilinç kaybı, gözler de ağırlık hissi, dikkat dağınıklığı, sersemlik hissi, halsizlik, alın veya ense köküne yakın bölgeler de görülen şiddetli ağrılar yer alır. Büyü bozma işleminin sonuna gelindiğinde ise, içsel bir rahatlama ve ferahlık hissi oluşur.

Büyü Bozulurken Vücutta Neler Olur?

Büyü yapılan kimsede vücutta değişik etkilenmeler olur. Büyünün vücuttaki belirtileri arasında kafada sivilceye benzer yaralar, vücutta ortaya çıkan kabartmalar ve cilt hastalıkları yer alır. Ancak bu tür belirtiler, büyü işlemi bozulduktan sonra ortadan kalkacaktır. Yani geçici bir durum olduğu bilinmekle beraber çok fazla ciddiye alınmamalıdır ama bir an önce üzerindeki büyünün bozulması sağlanmalıdır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma konusu ile medyumlar ilgilenir. Ancak medyum seçerken oldukça dikkatli olmak ve en doğru kararı vermek önemlidir. Ayrıca büyü bozma işlemi yapan medyumların nefesi güçlü olmalı ve manevi ilimler hakkında kendini geliştirmesi gerekir.

Medyumlar büyü bozdurmak isteyen kişilerle birebir temas kurarlar. Ancak bu mümkün değilse, ilgili kişilerin fotoğrafları veya onlara ait eşyalar da yeterli olabilir. Ardından, denenmiş büyü bozan duaları okuyarak büyünün etkileri bozulur.

Büyü Dualarla Bozulur Mu?

Büyü bozdurmak için bazı dualar doğru bir şekilde ve yürekten inanarak okunmalıdır. Büyüyü bozmak için okunması gereken sureler şunlardır:

Büyü bozulurken
büyü dualarla bozulur mu

1.Felak Suresi

Felak Suresi: Kul e’uzü birabbil felak, min şerri mâ halak, ve min şerri ğasikın izâ vekab, ve min şerrinneffasati fil’ukad ve min şerri hâsidin izâ hased.

Felak Suresi Türkçe meali; “De ki: Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlık çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden sabah aydınlığının rabbine sığınırım”

Felak suresi yatsı namazından sonra veya Cuma günleri öğlen saatlerinde diğer dualarla beraber 3 kere okunmalıdır.

2.Nas Suresi

Nas Suresi: Kul, euzu birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, ellezi yuvesvisu fi sudûrin nas, minel cinneti ven nas.

Nas Suresi Türkçe meali; “Cinlerden ve insanlardan; insanların kaplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların rabbine, insanların Melik’ine, insanların ilah’ına sığınırım.”

Nas suresi de felak suresinden sonra üç kere okunmalıdır.

3.İhlas Suresi

İhlas Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, kul hüvallâhü ehad, Allâhüssamed, lem yelid ve lemm yüled, ve lem yekün lehû küfüven ehad.

İhlas Suresi Türkçe meali;  “O Allah bir tektir. Allah eksiksiz, sameddir. Doğurmadı ve doğurulmadı. O’na bir denk de olmadı”

Büyü bozma ve büyüden korunma konusunda en güçlü surelerden biri olan ihlas suresi, kısa sürede büyünün olumsuz etkileri zayıflayıp yok olur.

Safran Mürekkebi Nedir? Ne İşe Yarar?

Hacet Dilek Duası Nasıl Yapılır? | Anında Kabul Olan Hacet Duası

Küslerin Barışması İçin Dua | Küsleri Barıştırmak İçin Hangi Dua Okunur?

İstihare Duası Nasıl Yapılır? İstihare Namazı Duası Nasıl Yapılır?

4444 Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur? Ne İçin Okunur?

Fetih Suresi Faziletleri Nelerdir? Fetih Suresi Neden Okunur?

Hıdırellez Ne Zaman? Hıdırellez Dileği Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu