Reklam
Genel

Küt Saç Modelleri 2021

Reklam

Eski zamanlarda oldukça moda olan küt saç, son zamanlarda da yine trend olmuş durumda. Sokakta da etrafımıza baktığımızda önceleri çok nadir olarak rastladığımız bu model, 2021 senesinin modası olarak birçok kadının saç modeli tercihi arasında. Belki aramızda imaj değişikliğine gitmek olursa tercihini küt saç modelleri 2021 trendleri arasından yapmak isteyenler olabilir.

Küt saç modelleri 2021 senesinde birçok farklı saç stilleri yer alıyor. Aşağıda başlıklar halinde bu farklı saç modellerini sizler için derledim.

kısa küt saç modelleri
kısa küt saç modelleri

Genellikle çene hizasına uzanan kısa küt saç modeli, uzun yüzlü kadınlar tarafından tercih edilen bir model. Temizleme açısından da yine kısa saçın kolay yıkanabilir olunması size büyük kolaylık sağlayacaktır.

  • Dalgalı Küt Saç Modelleri

dalgalı küt saç modeli
dalgalı küt saç modeli

Dalgalı bir saçınız varsa küt kestirerek oldukça havalı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yine düz küt saçınızdan sıkıldıysanız kalın maşa yardımıyla dalgalı küt saç modeli bir saç tarzına kavuşabilirsiniz.

Dalgalı Kısa Saç Modelleri yazı dizimize bakabilirsiniz.

  • Katlı Küt Saç Modelleri

Katlı saç modeli de yine son zamanların modası haline gelmiş durumda. Tek dezavantajı ise bu katlı kesimden sıkıldığınız zaman saçınızın aynı hizaya gelmesini bekleyeceksiniz veya en kısa saçınıza göre diğer uzun kalan saçlarınızı da kısaltacaksınız.

Kat Kat Saç Kesimi Modelleri yazı dizimize bakarak fikir edinebilirsiniz.

  • Uzun Küt Saç Modelleri 2021

uzun küt saç modelleri
uzun küt saç modelleri

Uzun küt saç modeli, uzun bir yüze sahip olanların yanın da yuvarlak yüzlülerin de küt modelleri arasında en çok tercih edilen model olduğunu söyleyebiliriz. Küt saç modelleri 2021 arasında en moda olanlar arasında uzun küt saç modelini de söyleyebiliriz.

  • Asimetrik Küt Saç Modelleri

Asimetrik saç kesimi, genellikle arkası kısa enseyi açıkta bırakan ve saçın ön kısımlarına doğru gittikçe uzunlaşan bir modele sahip.

  • Kaküllü Küt Saç Modelleri

kaküllü küt saç modelleri
kaküllü küt saç modelleri

Son zamanlarda yine kakül kadınların tercih ettikleri modeller arasında. Genellikle geniş alınlı kadınlar tarafından tercih edilen kakül küt saça da oldukça havalı bir görünüm kazandırıyor.

  • Permalı Küt Saç Modelleri

permalı küt saç modelleri
permalı küt saç modelleri

Perma Saç Modelleri yazı dizisinde permanın avantaj ve dezavantajlarını sizler için derleyerek, saç modellerine yer verdik.

Saçında büyük bir değişikliğe gitmek isteyen kadınlar için oldukça farklı bir model. Saça hem perma yaptırmak hem de saçı küt kestirmek cesaret istiyor. Fakat bu cesareti kendinizde bulduğunuzda belki de vazgeçemeyeceğiniz bir saç modeline kavuşacaksınız.

Sezonun favori küt saç modelleri senesine damgasını vurmuş modellere yer vererek, imaj değişikliği yaratmak isteyen kadınlara farklı çeşitler sunmak istedik. Size en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli keşfetmeniz dileklerimle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu