Reklam
Saç

Tarzınızı Yansıtın: Yanlar Sıfır Saç Modeli Örnekleri

Reklam

Yanlar sıfır saç modeli örnekleri 2021 yılının favori saç modeli diyebiliriz. Birçok erkek bu saç modelini denemeye ve tarz bir saç elde etmeye özen gösteriyor. Peki, son zamanların modası olan bu saç modeli herkese yakışıyor mu?

Bir saçı sadece moda olduğu için kestirmek doğru bir davranış değildir. Her saç modeli, her yüz tipine de uygun değildir. Bu nedenle, kişiler saçlarına model vermeden önce kendi yüz şekillerini de ele almalıdır.

Yanlar Sıfır Üstler 3 Numara Saç Modeli

Birçok ünlünün son zamanlarda kendine denediği saç kesim tarzı, insanların da kendilerinde denemesine yol açtı. Özellikle David Beckham gibi dünyaca ünlü kişilerin bu saç modellerini tercih etmesi ile birlikte yanlar sıfır üstler 3 numara saç modeli daha fazla dikkat çekmeye başladı.

yanlar sıfır üstler 3 numara
yanlar sıfır üstler 3 numara

Bu saç modelini denemek isteyen kişilerin yanak yapısının biraz küçük olması gerekiyor. Zayıf bir yanak yapısında oldukça iddialı ve güzel bir duruş oluşmasına neden olan bu saç modeli, tombul yanak yapısında daha fazla kilolu bir duruşa yol açıyor. Yanaklarını gizlemek isteyen erkeklerin uzak durması gereken bir saç modeli olarak yer alıyor.

Yanlar Sıfır Üstler Kısa Saç Modeli

Yanak yapısı zayıf olan kişiler yanlar sıfır saç yapmaya ağırlık gösterebilirler. Bu saç modelinde kişilerin yüzleri daha da dikkat çekecek ve ön planda yer alacaktır.

yazlar sıfır kadın saç modeli
yazlar sıfır kadın saç modeli

Yanlar sıfır üstler kısa saç modeli ile birlikte kişiler yüzlerini daha çok ön planda tutabilirler. Özellikle resmi yerlerde ya da ciddi iş alanlarında çalışan kişilerin tercih ettiği bir saç modelidir.

Yanlar Kat Kat Saç Modeli Erkek

Yanak yapısı, yanlar sıfır olan saç modelinde uygun olmayan erkekler de yanlar kat kat saç modelini tercih edebilirler. Böylece bu saç modelinde yan taraftaki saçlar kat kat artar ve kişilerin suratları ile saçlarının bütünleşmesi sağlanır.

Erkeklerde favori saç modelleri

Yani yanaklar çok fazla ön plana çıkmaz ve yüzle güzel bir uyum elde edilir. Bu saç modeli de en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Kadınlar İçin Yanlar Kısa Saç Modelleri

Kadınlar da son dönemlerde oldukça sık bir şekilde kısa saç tercihi yapıyorlar. Özellikle yanları kısa üst kısmı uzun olan saç modelleri ile tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Fakat özellikle kararsız olan kadınların bu saç modelini seçmeden önce iyice düşünmesi gerektiğini düşünüyorum.

kadınlarda kısa saçlı modeller
kadınlarda kısa saç

 

Yanlar Kazılı Kadın Saç Modeli Örnekleri
Yanlar Kazılı Kadın Saç Modeli Örnekleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu