Reklam
SaçDüğün

Örgülü Gelin Saçı Modelleri

Reklam

Örgü saç modelleri gündelik hayatta dahi kolayca yapılıp; rahat kullanımı açısından tercih ediliyor. Özel gün için örgülü gelin saçı modelleri arasından tercihini yapmak isteyen gelin adayları için bu yazı dizimizi oluşturmak istedim. En özel gününüzde rahat ve fresh bir görünüm için örgülü gelin başı saç modelleri işte sizlerle…

Aksesuarlı Örgülü Gelin Saçı Modelleri

Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle beraber açık hava düğünlerinde de artış yaşanıyor. Açık havalar için baharı andıran çiçekli ve yapraklı saç aksesuarları çok yakışıyor. A kesim gelinlik veya balık model gelinliklerde havuz başı veya kır düğünlerine örgü saç modelleri çok yakışıyor.

cicekli gelin saci modelleri
cicekli gelin saci modelleri

Minik çiçeklerden oluşan taçlarda sizin için zarif bir seçim olacaktır.

romantik gelin saçı modelleri
romantik gelin saçı modelleri

Bunun yanında taşlı taçlarda her sene yerini muhafaza etmeyi başarıyor.

taşlı gelin saçı modelleri
taşlı gelin saçı modelleri

Örgü topuz veya salaş toplanmış örgü modellerinin yanında eğer uzun saçlarınız var ise sadece örgü olan saç modelleri de tercihiniz olabilir.

örgü gelin saci
örgü gelin saci

Açık bırakılan saç için de aksesuarlar kullanabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz ayları düğünlerinde canlı çiçek tercihleri saçta oldukça estetik ve zarif bir görünüm yaratıyor.

aksesuarlı gelin saçı modelleri
aksesuarlı gelin saçı modelleri

Birbirinden çeşitli aksesuarlar için kendi tarzınıza ve düğün yerine en çok yakışanı bulabilmek için bulunduğunuz yerde hatta internette taramalar yapabilirsiniz.

Topuz ve Örgülü Gelin Saçı Modelleri

Romanrik bir gelinlik seçiminiz olacaksa örgü saç modelleri arasından tercih yapmanız isabetli olacaktır. Özellikle gevşek bir topuza yakışan örgü yapıldığında gelinliğinizle bütünleşeceğinize kuşku yok.

aksesuarli gelin saci modelleri
aksesuarli gelin saci modelleri

İster topuz ve örgüden oluşan bir saç tercihi yapın isterseniz sadece örgüden oluşan gelin saçı modelleri arasından tercihinizi yapın. Fakat burada önemli olan gelinlik modelinize de uygun bir gelin saçı modeli belirlemek.

örgülü topuz saç modelleri
örgülü topuz saç modelleri

Eğer sırt dekoltesi olan gelinlik modeli tercihiniz olacak ise topuz örgü saç modelinin daha çok yakışacağını belirtmeliyiz.

örgülü topuz sac
örgülü topuz sac

Örgülü topuz saç modellerinde de saçta aksesuarları çok fazla görebilirsiniz. Bohem tarzınızı yansıtan saç modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Örgülü Gelin Saçı Modelleri 2018

2018 senesinin yaklaşan yaz ayları beraberinde gelinleri daha rahat ve enseyi mümkün olduğu kadar açıkta bırakan gelin saçı modelleri arasından tercih yapmaya itiyor.

örgü sac
örgü sac

Fotoğraf çekimlerinden düğün günü de dahil olmak üzere olabildiğince saçın anında bozulmayacak ve günü kurtarabilecek aynı zamanda oldukça rahat hissettirecek gelin saçı modelleri için seçici davranarak saç modellerini taramada fayda var.

Yine saçta salaş görünümden vazgeçemeyenler için örgü gelin saçı modelleri.. Salaş saçın düğünlerdeki en büyük avantajı ise hafif bir bozulmanın saçta absürt bir görüntü yaratmayışı oluyor sanırım 🙂

örgü gelin saçı modelleri
örgü gelin saçı modelleri

Gelin saçında çiçek detaylarını sevenler için hazırlamış olduğumuz Çiçekli Gelin Saçı Modelleri yazı dizimize vedaha fazla Örgülü Topuz Saç Modelleri görmek istiyorsanız üstlerine tıklayarak; göz gezdirebilirsiniz.

Daha fazla örgülü gelin saçı modelleri için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu