Reklam
DüğünModa

Şık ve Sade Gelinlik Modelleri 2024

Reklam

Bu özel günde, her kadın kendini şık ve özel hissetmek ister. Seçilen gelinlik modeli ise gelinin tarzını yansıtır. Sade gelinlik modelleri tercihi olan kadınlar da, günlük hayatta spor, klasik veya taşsız kıyafet tercihi olanlar olduğu söylenebilir.

Kimi kadınlar sade gelinlik modelleri seçen kadınları anlamakta zorlanır. Eğer sizde sade bir gelinlik tercihiniz olacaksa etraftan bu yönde birçok eleştiriye maruz kalmış olabilirsiniz. Fakat bu eleştirilere göğüs germek; kendi istediğiniz yönde bir gelinlik seçmek en doğrusu. Seneler sonra geriye baktığınızda ‘iyi ki kendi istediğimi yapmışım’ demek ‘ya keşke insanları dinlemeseymişim’ diye hayıflanmaya tercih edilir.

zarif gelinlik modelleri
zarif gelinlik modelleri

Her konuda sadelikten yana olan bir arkadaşım gelinlik modellerine bakmak için girdiğimiz dükkanlarda ‘en sade model hangisi?’ diyerek hiç diğer modellere bakmıyordu bile. Bu konularda insanın ne istediğini bilmesi ve kararsız olmaması gergin ve telaşlı o zamanın tadını çıkara çıkara düğüne hazırlanma imkanı sağlıyor.

Gelinlik Modelleri Prenses

gelinlik modelleri prenses
gelinlik modelleri prenses

Taşlı olmayan kabarık bir model istiyorsanız prenses modellerin sade olanları tam sizlere göre. Tercihe bağlı olarak çok düz bir gelinlik olmasın diyorsanız yukarıdaki sade gelinlik modelleri gibi gelinliğin uçlarında hareket olan bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

sade gelinlik modelleri
sade gelinlik modelleri

İkinci gelinlik ise Oleg Cassini markası taşıyor. Sade bir model istiyorsanız bu şekilde prenses gelinlik modellerle gelinliğinize hareket kazandırabilirsiniz.

Dantelli Gelinlik Modelleri

dantelli gelinlik modelleri
dantelli gelinlik modelleri

Sade gelinlik modelleri arasından tercih yapmak istiyorsunuz ama dantel detaylarından da vazgeçemiyor musunuz? Kesinlikle son zamanların trendi arasında gelinlikte dantel detayları… Hem sade hemde zarif bir gelin olmak istiyorsanız tercihiniz bu yönde olabilir.

şık ve sade gelinlik
şık ve sade gelinlik

Genellikle dantelli gelinlik model tercihi olanlar için danteli kol detaylarına bırakıyorlar. Bu görüntü gelinin zarafetini ortaya çıkarıyor. Özellikle sade gelinlik modelleri tarzınız ise dantel detaylarıyla biraz hareket katarak yine sade bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yine sırtı açık bir model beğendiyseniz fakat kriterlerinize göre bu kadar açık giymek istemiyorsanız, dantel detaylarla biraz da olsa gelinliğinizi kapatabilirsiniz. Böylelikle istediğinizi yaparak, zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Sade Gelinlik Modelleri Tesettür

Tesettürlü bir çok kadının tercihi de sade ve şık modellerden yana oluyor. Özellikle baharda yapılan kır düğünleri için oldukça zarif ve şık durduğunu da belirtiyoruz.

sade tesettür gelinlik modelleri
sade tesettür gelinlik modelleri

2024 Sade Tesettür Gelinlik Modellerine de ayrıca göz atabilir, detaylı inceleyebilirsiniz.

Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Oleg Cassini gelinlik sade
Oleg Cassini gelinlik sade

Oleg Cassini markaya ait olan bu gelinliğin fiyatı 1250 lira. Şifon dar kesim model olan bu gelinlik sade gelinlik modelleri içinden seçebileceğiniz seçenekler arasında.

straplez gelinlik modelleri
straplez gelinlik modelleri

Yukarıdaki gelinlik ise 2250 lira. Sezon fiyatı olmakla birlikte geçen sezona ait veya gelinlik alma zamanınız sezon sonuna denk geliyorsa oldukça şanslısınız. Çünkü fiyatlar oldukça düşüyor.

Eğer sade bir model tercih edecekseniz fakat ufak bir detay kazandırmak istiyorsanız; gelinliğin ön tarafı oldukça sade olan fakat arkasında dantel veya minik düğme detaylı vs. olan bir gelinlik modeli tercih edebilirsiniz.

gelinlik modelleri ve fiyatları
gelinlik modelleri ve fiyatları

3250 lira olan sade ve şık bir modele sahip olan bu gelinlik, belindeki minik kurdele detayıyla oldukça göz alıcı görünüyor. Sırt detayını veya daha fazla sade gelinlik modelleri görmek istiyorsanız galerimize bakmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu