Reklam
TesettürDüğün

2024 Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Reklam

Kabarık, taşlı, tuşlu gelinlik modelleri yerine daha minimal nikah, kır düğünü, düğün salonu gibi bir çok konsepte de uygunluk sağlayacak sade tesettür gelinlik modelleri arasından seçim yapmak istersen bol fotoğrafların yer aldığı yazı dizimize bakarak, tarzına uygun olanı keşfedebilirsin!

Tarlatansız Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Tarlatansız olan gelinliklerin avantajları da dezavantajları da yer alıyor diyebiliriz.  Sade güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekse de hareketli bir organizasyon olacaksa ayağa dolaşma açısından sizleri zorlayabilir.

balon kol sade gelinlik modelleri
balon kol sade gelinlik modelleri

Tamamen sade bir model istemiyorsanız yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi belden yukarısının gelinliğe hareket kattığı fakat tarlatansız olması ve etek kısmının düz olmasıyla sade bir gelinlik olarak tabir edebileceğimiz modeller arasından da seçiminizi yapabilirsiniz.

sade gelinlik modelleri tesettür
sade gelinlik modelleri tesettür

Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Fiyatları 2023 adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

sade tesettür nikah elbisesi
sade tesettür nikah elbisesi

Düğünde gelinliğin önemliliği kadar yaptıracağınız makyaj ve gelin başı da oldukça önemlidir. Bu sebeple düğününüze zaman varken Tesettürlü Kadınlar İçin Düğün Makyajı Önerileri ve Tesettür Gelin Başı Modelleri yazı dizimize bakarak, seçeceklerinizi daha öncesinde kuaförünüzle prova edebilirsiniz.

tarlatansız sade gelinlik 2021 tesettür
tarlatansız sade gelinlik 2021 tesettür

Sadelikten vazgeçemeyen gelinlerimiz için bir başka yazı dizimiz ise nikah elbiseleri için. Tesettür Nikah Elbisesi Modelleri ile nikahta veya düğününüzde tercih edebileceğiniz modellere göz atabilirsiniz.

Sade Modern Tesettür Gelinlik Modelleri

modern gelinlik modelleri 2021 tesettür
modern gelinlik modelleri 2021 tesettür

 

sade gelinlik 2021 model
sade gelinlik 2021 model

Sade gelinliğinizi farklı bir gelin tacı veya şapkasıyla da tercih edebilirsiniz. Tesettür Helen model gelinlikler ile güzel bir uyum sergilediği düşüncesindeyiz. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi şapka yerine minik, zarif bir taç da oldukça yakışacaktır.

Vintage Tesettür Gelinlik

Vintage ürünlere olan hayranlığımız hiç bitmeyecek bu gidişle. Özellikle düğün yapılan mekanda uygun olacağını düşünüyorsanız vintage gelinliklerle hayran bakışları üzerinize toplayabilirsiniz.

vintage wedding modals 2021 2022
vintage wedding modals 2024 2025

Vintage Elbise Modelleri adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

vintage wedding modals 2021
vintage wedding modals 2021

Tesettür Gelinlik Markaları

Tesettür gelinlikte de öne çıkan markalar elbette bulunuyor. Sitelerini tek tek ziyaret edebileceğiniz gibi özellikle büyükşehirlerde sadece tesettürlü kadınlara yönelik yerel gelinlik marka firmaları yer alıyor. İnternet üzerinden model ve fiyatlara bakabilir, şehrinizdeki gelinlikçilerin yoğun olduğu bölgelere daha sonra giderek isabetli kararlar alabilirsiniz.

  • Tesettür Aysira Gelinlik Modelleri
aysira tesettür gelinlik modelleri a kesim
aysira tesettür gelinlik modelleri a kesim

Gelinlik modelinde karar kılarsanız tüyleri de çıkartmayı talep edebilirsiniz tabii.

  • Nisanur Moda Tesettür Gelinlik Modelleri
nisa nur sade gelinlik tesettür
nisa nur sade gelinlik tesettür

 

  • Setri Nur Tesettür Gelinlik Modelleri
üstü işlemeli model gelinlik
üstü işlemeli model gelinlik

Sade Tesettür Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları da her sene diğer ürünler de olduğu gibi artış gösteriyor. 2021 model gelinlik fiyatları 2500-15000 arasında değişiyor diyebiliriz. Gelinlik fiyatları markadan markaya, işlemelere, özel dikim olmasına göre de fiyat da çeşitlilik göstermektedir.

gelinlik modelleri 2022
gelinlik modelleri 2024

Sade gelinliklerin altına nasıl bir ayakkabı seçimi yapılmalıdır? sorusu da kafa karıştırabilir. Taşlı, çok yüksek ayakkabılardan kaçarak sade, minimalist gün boyu daha rahatlıkla kullanabileceğiniz ayakkabı modellerine de yönelebilirsiniz.

işlemeli sade gelinlik
işlemeli sade gelinlik

 

saten gelinlik modelleri
saten gelinlik modelleri

Sade bir gelinlik arayışında olanların son zamanlarda sıkça tercih ettiği ise saten tesettür gelinlik modelleri oluyor diyebiliriz. İpeksi ve şık dokunuşuyla sizi unutulmayacak bir gelin adayı yapma yolunda diyebiliriz.

vatkalı gelinlik modeli
vatkalı gelinlik modeli

Sade bir model seçenlerin en büyük avantajı ise düğün için fotoğraf çekimlerinde de gelinliğinizi rahatlıkla kullanabiliyor olmanız. Özellikle tarlatansız veya taşlardan uzak bir gelinlikse çekimin yapılacağı konsepte de rahatlıkla uyum sağlayabilir. Bu şekilde düğün için ve çekim için ayrı bir masraf yapmamış olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu