Reklam
ModaDüğünEğlenceGüncel Hayat

Siyah Büyük Beden Abiye Modelleri

Reklam

Hemen hemen bir çok kadın için siyah elbise modelleri vazgeçilmezdir. Siyah büyük beden abiye modelleri ile farklı tarzlarda abiye elbiseleri görerek, fikir edinebilirsiniz. Şık bir siyah elbiseyi günlük yaşamda rahatça kullanabileceğiniz gibi, özel bir güne davetliyken de kullanabilirsiniz

Siyah Büyük Beden Abiye Modelleri 2019-2020

Siyah abiye elbise modellerin hiçbir zaman modası geçmeyecek gibi gözüküyor. Her dönem kadınların şık tercihlerine uyum sağlıyor. Her sezonun favori renkleri arasındaki yerini ise hiçbir zaman kaybetmiyor.

genç büyük beden abiye siyah
genç büyük beden abiye siyah

Siyah büyük beden abiye modellerini büyük beden abiye satan mağazaların yanı sıra internetten de araştırarak uygun fiyata alabilirsiniz. Burada görmüş olduğunuz abiye elbiselerden ilham alarak da dışarıda kendinize uygun biçimde diktirebilirsiniz.

siyah abiye elbise 2019
siyah abiye elbise 2019

Özellikle belinin inceliğini ortaya çıkarmak isteyen kadınlar yukarıdaki gibi bir abiye elbise modeli tercih edebilirler.

siyah büyük beden genç abiye
siyah büyük beden genç abiye

Genç Kadınlar İçin Siyah Büyük Beden Abiye Modelleri

Genç kadınların da vazgeçilmezi siyah renkten yana oluyor. Bunun yanında büyük beden olmaları sebebiyle kadınları daha zayıf ve daha şık hale getiriyor. Sizler de çevrenizden siyah giyince “ya sen zayıfladın mı?” lafını duymuş olabilirsiniz.

genç büyük beden abiye modeli
genç büyük beden abiye modeli

Çok sıcak yaz aylarında yukarıdaki gibi bir abiye modeli tercih edilmese dahi bahar aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

büyük beden siyah abiye
büyük beden siyah abiye

Özellikle kollarımın iriliği ortaya çıkmasın diyorsanız kolları dantelli abiye elbise modeli tercih edebilirsiniz. Kolları da dantelli ve kapalı olacağı için göğüs kısmını biraz açıkta bırakmayı tercih edebilirsiniz.

büyük beden kısa abiye modeli
büyük beden kısa abiye modeli

 

Kısa Siyah Büyük Beden Abiye Modelleri

Kısa büyük beden abiye modellerini bir çok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabi bu durum elbise modelinden modeline farklılık gösterse dahi çok parıltılı ve abartılı olmadığı müddetçe bir doğum gününden özel bir akşam yemeğine kadar kombinlenebiliyor.

ispanyol kol siyah abiye modeli
ispanyol kol siyah abiye modeli

Siyah düz elbise modelini şerit çizgileriyle hareketlendiren kısa abiye elbise modelini de düşünebilirsiniz. Genellikle enine çizgilerin daha kilolu gösterdiği söylense dahi yukarıdaki gibi abiye elbise seçiminde elbisenin sadece kol uçlarında ve etek ucunda yer verilmesi daha kilolu göstermeyecektir.

siyah dantelli kalem elbise
siyah dantelli kalem elbise

Yukarıdaki gibi kalem elbise modelini özel günlerin yanı sıra iş yaşamında da rahatlıkla kombinleyip gidebilmeniz mümkün.

 

Uzun Siyah Büyük Beden Abiye Modelleri

Özellikle bir yakınımızın düğünü için siyah uzun abiye modeli tercih etmek işlevsel olacaktır. Olduğunuzdan daha zayıf görünmenin yanında zarifliğinizi de muhafaza edebilirsiniz siyahın büyüsüyle.

siyah yırtmaçlı abiye modeli
siyah yırtmaçlı abiye modeli

Özellikle genç kadınlar için derin yırtmaç model elbiseleri tavsiye ederim. Yakınınıza ait şık bir düğüne giderken siyah uzun abiye ve siyah topuklu ayakkabı ile dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Eğer yaz düğünüyse ve kolları sıfır veya dökümlü olarak inen yarım kol ise yırtmacı biraz daha az düşünebilirsiniz. Bunun yanında göğüs dekoltesiyle de uyumlu olması gerekiyor. Eğer derin bir göğüs dekoltesiyse yine bu dekolteyle uyumlu olacak diğer dekoltelere yer verebilirsiniz.

siyah abiye modelleri 2019
siyah abiye modelleri 2019

Yaşı daha büyük olanlar için ise yukarıdaki gibi uzun büyük beden abiye modeli tercih etmelerini önerebilirim. Abiye üzerinde yer verilen dantelli parıltılı bir üst ile elbisenin ağırlığını taşıyabilirsiniz.

Siyah büyük beden abiye modelleri adlı yazı dizimizde daha fazla görsel için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu