Reklam
ModaDüğünGüncel Hayat

Siyah Dantelli Abiye Modelleri

Reklam

Doğum günlerinden söz merasimine; nişandan düğüne gidenlere kadar bir çok kadın siyah dantelli abiye modelleri arasından seçimini yapıyor.

Kısa Siyah Dantelli Abiye Modelleri

Kısa elbiseler boyunun kısa olmasından şikayetçi olan kadınlar için çok fazla tercih ediliyor. Elbise boyunun kısa olması bacak boyunuzu olduğundan daha kısa gösteriyor. Tabi ki kısa ama ne kadar kısalıktan söz ediyoruz? Bacaktaki diz kapağının üzerinde bir elbiseyi kast etmiyorum.

siyah dantel elbise
siyah dantel elbise

Diz kapağınızın en az iki- üç parmak yukarısında tercih edeceğiniz elbisenizle olduğunuzdan daha uzun gözükebilirsiniz.

Çan şeklinde açılan elbise modeller dantel detaylarla süslendiğinde daha da hoş bir görünüm kazanıyor. Özellikle siyah dantelli mezuniyet elbisesi arayanlar için çok güzel bir model.

dantelli siyah kisa abiye
dantelli siyah kisa abiye

Eğer vücudunuzu tamamen saran bir abiye elbise modeli tercih etmek istiyorsanız; kısa vücudunuzu sıkıca saran siyah dantel detaylarla süslenmiş elbiseler hem sizi hem ince hem de şık gösterecektir.

Uzun Siyah Dantelli Abiye Modelleri

Siyahın zarafetini tartışmaya gerek dahi yok. Zarafetinin yanında mucizevi bir etkiyle ince göstermesi de cabası… Aklınızda siyah dantelli abiye modelleri var ise, çok haklısınız. En güzeli ise çoğu yere giderken rahatlıkla kullanılabiliyor oluşu.

siyah mezuniyet elbisesi
siyah mezuniyet elbisesi

Yine siyah asil bir mezuniyet elbisesi düşünüyorsanız; yukarıdaki siyah abiye elbisenin çok uygun olacağı kanaatindeyim. Bu elbiseyle bütün gözleri üzerinize toplayacağınıza kuşku yok! 🙂

uzun siyah abiye
uzun siyah abiye

Dantel detayları nerede istediğinizde önemli. Kimi elbiselerin tamamı dantel detaylardan oluşurken kimisi sadece kollarda veya omuzlarda oluyor. Hatta çok açık bulduğunuz bir abiye elbiseye dahi sonradan rengine uygun dantel eklemesi yaptırabilirsiniz.

Tül ve Siyah Dantelli Abiye Modelleri

mudo elbise
mudo elbise

Gardrobunuzda böyle bir kıyafet var ise bir çok farklı yere giderken rahatlıkla giyinilip gidilmesi açısından çok rahat kombinleyebilirsiniz. Mudo marka siyah elbiseyi bir çok farklı özel günlerde kullanabilirsiniz.

zara siyah dantel tül elbise
zara siyah dantel tül elbise

Eğer daha fazla dantelli abiye seçenekleri görmek istiyorsanız Dantelli Abiye Modelleri yazı dizimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla siyah dantelli abiye modelleri görmek için ise galerimizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu