Reklam
TesettürGüncel HayatModa

Tesettür Söz Elbisesi Modelleri

Reklam

Evliliğin ilk aşaması olan söz aşamasında da bir çok detayı düşünmek zorunda kalıyoruz. Fakat en başta söz elbisesi seçimi önemli geliyor. Bizlerde bu aşamada içinize sinen elbise modelini bulabilmeniz amacıyla  tesettür söz elbisesi modelleri adlı yazı dizimizi yazdık. renk renk çeşit çeşit modellere bakarak karar verebilirsiniz.

Sade Tesettür Söz Elbisesi Modelleri

Kimileri her zaman sadelikten yana iken kimileri ise parıltı ve ışıltıdan yana olan elbise modelleri arasından seçim yapabiliyor.  Sade modeller arasından seçim yapmanın en büyük avantajlarından biri ise başka yerlerde de daha rahat kombinleyerek, gidebiliyor oluşunuz.

sade söz elbisesi modeli
sade söz elbisesi modeli

Zaten nişan yapacağım onda biraz daha ağır bir elbise giyerim diyorsanız bizim de size tavsiyemiz daha sade elbise modelleri arasından seçim yapmanız olacaktır. Eğer söz nişan birlikte düşünüyorsanız tabi ki bu durumda elbisenizi biraz daha fazla abartılı seçebilirsiniz.

saten tesettür nişan 2019 elbise
saten tesettür nişan 2019 elbise

Son zamanların modasını soracak olursanız kesinlikle saten kumaş elbise modelleri çok revaçta. En büyük dezavantajı ise kusurları olduğu gibi ortaya çıkartıyor. Bu konuda biraz dikkatli olmak gerekiyor.

tesettü söz elbisesi modeli
tesettü söz elbisesi modeli

Nude tonlarda seçeceğiniz saten söz elbisesi modeli ile bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle sade modellerden hoşlananlar için hem şık hem sade olduğunu belirtmeliyim.

 

saten nişan elbise modelleri
saten nişan elbise modelleri

Şal veya eşarbınızı elbisenizin renk tonuyla aynı olmasından ziyade ya uyumlu olduğunu düşündüğünüz bir renk veya bir iki ton açık renk tonunu tercih edebilirsiniz.

tesettür söz modelleri 2019
tesettür söz modelleri 2019

Pırıltılı Tesettür Söz Elbisesi Modelleri

söz elbise modelleri tesettür
söz elbise modelleri tesettür

Işıltıları seviyorum fakat elbisem tamamen parlamasın diyorsanız yukarıdaki gibi elbisenin belli bir tarafının parıltılı olduğu elbise modellerine bakabilirsiniz. Özellikle söz için ideal bir seçim olarak düşünüyorum.

tesettür söz elbisesi modelleri
tesettür söz elbisesi modelleri

Minik pırıltılardan oluşan püsküllü elbisenizle şıklığı yakalayabilirsiniz. Özellikle yukarıdaki gibi ana rengi siyah olan bir renk ile bir çok yere giderken de kombin yapabilirsiniz. Özel günlerde dahi kombin yapabilirsiniz.

Elbise parıltılı olduğu için mat deri bir stiletto oldukça uyum sağlamış.

söz tesettür kıyafeti modelleri
söz tesettür kıyafeti modelleri

Bir çoğumuz için siyah renk kurtarıcı elbise rengidir. Bu özel günde de siyahın zarafetliğinden yararlanabilirsiniz. Elbisenin yarısı pullu olduğu için ayakkabı ve çanta da daha sade modeller seçmeye dikkat etmenizi tavsiye ederim.

söz elbisesi tesettür modelleri
söz elbisesi tesettür modelleri

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi sade düz bir elbisenin kollarına hareket kazandırılmış. Elbise sade olduğu için ayakkabının rugan olması ideal bir seçim olmuş. Renk uyumunu da çok sevdiğimi belirtmeliyim.

üç boyutlu söz elbisesi modeli 2019
üç boyutlu söz elbisesi modeli 2019

 

Tesettür Beyaz Söz Elbisesi Modelleri

Saflığın simgesi haline gelen beyazlık söz elbisesinde de tercih etmek isteyebilirsiniz.

fırfırlı beyaz abiye elbise
fırfırlı beyaz abiye elbisesi

Sade bir beyaz elbise yerine iki renkli elbise modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Volanlı kollara sahip belden aşağısı kat kat inen, belden fiyonklu bu model ile vintage bir tarz ortaya koyabilirsiniz. Fiyongu önden bağlamak yerine arkadan bağlamayı da tercih edebilirsiniz.

Nişanda Giymek İçin Tesettür Abiye Modelleri adlı yazı dimize de bakabilirsiniz.

beyaz söz kıyafeti 2019
beyaz söz kıyafeti 2019

Belden aşağısı pileli etek şeklinde olan elbise modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Yukarıdaki gibi bir elbise modelini stiletto ve daha açık tonda bir ayakkabı ile kombinlemeyi tercih ederdim. Böylece elbise de çok fazla yukarıda kalmamış olurdu.

Tesettür söz elbisesi modelleri adlı yazı dizimizin yanında hazırlıklar son hız devam ederken Söz ve Nişan İçin Orijinal Fikirler , Nişan Masası Süsleme adlı yazı dizilerimize de bakmanızı tavsiye ederim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu