Reklam
GenelDüğünModaTesettür

Nişanda Giymek İçin Tesettür Abiye Modelleri

Reklam

Düğünün provası sayılabilecek nişanda ne giyeceğinize hala karar vermediyseniz nişanda giymek için tesettür abiye modelleri adlı yazı dizimizde farklı stilleri bir araya getiren tesettür abiye modellerimize kesinlikle bakmalısınız. Sadelikten yana tercihini yapanlardan taşlı modellere kadar bir çok farklı nişan abiye elbiseleri sizlerle.

Tesettür Nişanlık Modelleri 2019

Kendi tarzınızı ve stilinizi en iyi bilen kişi yine sizlersiniz. Bu özel gün için alışverişe çıkmadan önce öncelikle kafanızda nasıl bir tarzı tercih edeceğinizi de şekillendirmeniz gerekiyor.

nişan elbise modelleri 2019 tesettür
nişan elbise modelleri 2019 tesettür

Kimisi tamamen düz ve sade şıklıktan yana olurken kimisi ‘bu özel günde yıldız gibi parlamalıyım.’ diyerek taşlı, işlemeli modellerden yana seçimini yapmak istiyor.

 

Eğer sizlerde ikinci gruptan yanaysanız yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi abiyenin tamamı işlemeli bir model tercihi yapabilirsiniz. Bu senenin modası haline gelen tüyler ile omuz detaylarında hareketlilik kazandırılmış. Özellikle omzu dar sayılabilecek kadınlar açısından bu detaylar tercih edilebilir.

bebe mavisi nişan elbisesi tesettür
bebe mavisi nişan elbisesi tesettür

Kazaklardan montlara bir çok giyim ürününde göreceğiniz balon kol modasını abiyelerde de rastlarsanız şaşırmayın. Şifon kumaş ile yapılan bu model elbiseye ayrı bir hava katıyor. Dilerseniz yukarıdaki gibi dirsekten bileğe kadar yarım balon kol tercihi de yapabilirsiniz.

nisan elbise modelleri 2019
nisan elbise modelleri 2019

Gelelim 2019 abiye modelleri arasında popüler olan renk detaylarına. Geçen sene tamamen nude tonlar modaydı. Yine etkisini devam ettiriyor demek yanlış olmaz. Bebe mavisi, pudra pembesi, bej tonları hala abiye modellerinde yerini koruyor.

Bunun yanında canlı ve patlak renklere de geçişi görüyoruz bu sene. Patlıcan moru, haki yeşili, bordo renklerine sıkça rastlayabilirsiniz.

Tesettür Sade Nişanlık Modelleri

nisan elbise modelleri tesettur 2019
nisan elbise modelleri tesettur 2019

Sade ve şıklıktan yana olanlar için yukarıdaki gibi tek renk ve zarif gösteren bir model tercihi düşünebilirler. Yukarıdaki gibi bir abiyeyle stiletto ayakkabı tercihi daha uygun olacaktır. Ayakkabıda bej, altın sarısı, sütlü kahve tonlarına yer verebilirsiniz.

ucuz abiye modelleri 2019
ucuz abiye modelleri 2019

Üç boyutlu detaylar abiyeleri, nişanlıkları ve gelinlikleri hala süslemeye devam ediyor. Yer yer iri çiçeklerden oluşan model ile zarif bir görünüm yaratabilirsiniz. Yukarıdaki boyu ise böyle bir elbise için ideal bir seçim olarak düşünüyorum. Bu sayede hem zarif hem de yürürken rahat edebileceğiniz abiye modeli olacaktır.

Nişanda Giymek İçin Tesettür Abiye Modelleri
Nişanda Giymek İçin Tesettür Abiye Modelleri

Nişan abiye modeli seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer püf nokta ise nişanı nerede yapmaya karar verdiğiniz. Eğer ev veya mini bir yer ise daha sade ve düz tercihlerden yana seçim yapabilirsiniz. Eğer büyük ve gösterişli bir salonda yapacaksanız tamamen düz ve sade bir abiye modeli basit duracaktır.

dokumlu tesettur abiye modelleri
dokumlu tesettur abiye modelleri

Salaş ve dökümlü abiyelerde yukarıdaki gibi kemer veya kuşak tercih edebilirsiniz. Beliniz bu sayede daha ince görünecektir. Yukarıdaki gibi bir abiye tercihini bir yakınınızın düğününde dahi giyebilirsiniz. Eğer giymek istemiyorsanız da ikinci el ürünlerin satıldığı uygulamalardan satabilirsiniz.

Tamamen nişan abiyesi olduğu belli olan ürünlerden ziyade yakınlarının düğününde de giyilebilecek abiye modelleri daha hızlı satılıyor ve tercih ediliyor. Bu uygulamalardan biri olan Dolap Uygulaması adlı yazı dizimize bakarak, uygulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belki de aradığınız nişan elbisesini bu uygulamada dahi bulabilirsiniz. Nişan abiyesi aldıysanız yine dediğim gibi bu uygulamadan satış yapabilirsiniz. Böylelikle dolabınızda yıllarca kullanılmadan kalacağına para olarak sizlere geri dönmüş olur.

Nişanda Giymek İçin Kabarık Tesettür Abiye Modelleri

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi eğer nişan için şık ve gösterişli bir yer tercihi yapacaksanız bu ölçüde bir abiye tercih etmek daha uygun olacaktır. Kabarık olmayan ama ince detaylarla bezeli bir abiye tercihinin yanında kabarık nişanlık modellerine de göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

nisanlik tesettur modelleri 2019
nisanlik tesettur modelleri 2019

Özellikle abiye elbiselerde morun modası hiçbir zaman geçmeyecek sanırım.

nisanlik tesettur modelleri 2019
nisanlik tesettur modelleri 2019

Abiyenin üst kısmı ve etek ucu hareketli modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Gelinlikte de bu modelleri bulabilmek mümkün. Eğer düğün için bu şekilde hareket kazandırılmış gelinlik modeli tercih edecekseniz nişan için daha farklı modellere bakabilirsiniz.

mor nişan elbisesi tesettür
mor nişan elbisesi tesettür

Üç boyutlu pembe çiçeklerle hareket kazandırılmış mor abiye tercihi de o gün için insanların beğenisini toplayacağına kuşku yok. Elbisenin üzerinde ve kollarında çiçeklerin bulunması hoş bir görünüm sağlıyor.

tarlatanlı nişan elbisesi tesettür
tarlatanlı nişan elbisesi tesettür

Işıltıları seviyorsanız gün sizin gününüz. Abiyenin üst tarafından başlayan taşlar ile etek kısmında devam eden ışıltılar ile gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Tercihe bağlı olarak kabarık ve taşlı nişan başı yaptırabilirsiniz.

tarlatanlı tesettür nişan elbisesi
tarlatanlı tesettür nişan elbisesi

Kimileri nişanda duvak tercihi yapmak istemezken kimileri ise duvağın uzun olmasını özellikle isteyebiliyor. Bu gün yaklaşırken sizler de bu konuda bir an önce karara varmanız gerekiyor. Özellikle başınız yapılırken duvağın olup olmaması tercih edeceğiniz model açısından önem taşıyor.

tesettür nişan elbise modelleri
tesettür nişan elbise modelleri

Nişanınızı sonbahar döneminde yapacaksanız çiçekleriniz de sonbahar renklerinden oluşan bir buket olabilir. Nişanlığınızla uyumlu çiçeklerden oluşan buket ile özellikle fotoğraf çekimlerinde hoş kareler yakalayabilirsiniz.

tesettür nişan elbisesi mavi
tesettür nişan elbisesi mavi

Tesettür nişanlık modellerinde bir çok kadının tercihi ise maviden yana oluyor.

Ucuz Tesettür Abiye Modelleri

Zaman geçtikçe her şey pahalılaşıyor. Bütçeye uygun abiye modeli bulmak da bu yüzden zorlaşıyor. Bunun için mağaza gezmenin yanında internetten fiyat karşılaştırması yapmanızı tavsiye ederim. Aynı ürünü veya benzerini bulmak artık çok kolay. Fakat güvenilir sitelerden alışveriş yapmayı da ihmal etmemek gerekiyor.

tesettür nisan elbise 2019 modeller
tesettür nisan elbise 2019 modeller

Genellikle abiyelerde taş ve işleme detayları artıkça fiyat da artıyor. Bu yüzden bir tık daha sade abiye modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Aynı abiyeyi farklı dükkanlarda farklı fiyata bulabilmek dahi mümkün.

Bunun yanında internetten model beğenerek güvendiğiniz bir dikiş atölyesine de elbisenizi emanet edebilirsiniz. Vücut hatlarınıza uygun sizin için tasarlanacağı için üstünüzde de daha iyi duracağına kuşku yok.

zarif tesettur elbise modelleri
zarif tesettur elbise modelleri

Şık olmak için fazla fazla taşlı abiye modelleri arasından tercih yapmanıza gerek yok. Sade ve gösterişli modellerden de destek alabilirsiniz. Yukarıdaki gibi krem pileli elbise tercihi yaparak soft bir güzellik oluşturabilirsiniz.

tesettur bordo nisan elbise modelleri
tesettur bordo nisan elbise modelleri

Nişan ve düğün tarihi yaklaşırken hazırlıklarda hız kesmeden devam ediyor olmalı. Bu süreç bir çoğumuz için stresli bir dönem olabiliyor. Son dakikaya bırakmadığınız sürece her şey zaman içinde kolaylıkla hallolacaktır. Bu süreçte fikir edinmek amacıyla  Söz ve Nişan İçin Orijinal FikirlerNişan Masası SüslemeNişan Bohçasında Neler Olur?Nişan TepsisiNişan Masası Örtüsü adlı yazı dizilerimize bakabilirsiniz.

Nişanda giymek için tesettür abiye modelleri adlı yazı dizimizde farklı stil abiye modellerini görmek için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu