Reklam
Güncel HayatDekorasyonGenel

TV Ünitesi Modelleri

Reklam

Ev döşeyenlere veya evde yenilikler yapmak isteyenler için farklı markaların tv ünitesi modelleri sizler için bir araya getirildi. Böylelikle markalar arasında daha iyi karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Koyu renkten açık renge, büyükten küçük bir tv ünitesine kadar çeşitli modelleri sizler için derledik.

İçindekiler

Tv Ünitesi Modelleri 2018

Diğer adı yaşam ünitesi ve duvar ünitesi olarak bilinen televizyon üniteleri bir çok farklı marka tarafından çeşitli modelleri bulunmaktadır. Klasik tarzdan modern tarza kadar çeşitli modeller arasından salon veya oturma odanıza en uygun olanı bulabilmek için ya internetten ya da kendiniz mağaza mağaza gezerek içiniz sinene kadar dolaşmak gerekebiliyor.

tv ünite modelleri
tv ünite modelleri

Tv ünitesi seçerken en başta sizlerin eşyalara bakışınızın nasıl olduğunu belirlemek gerekiyor. Kimileri düz renk ve az eşyadan oluşan üniteler tercih edebiliyor. Evde sade ve mat renklerden sıkılmış iseniz aralarında patlak renklerin bulunduğu yukarıdaki gibi de tv ünitesi tercih edebilirsiniz. Odanıza canlılık da katmış olursunuz 🙂

televizyon ünitesi modelleri
televizyon ünitesi modelleri

Kimi zaman ise özellikle eşyası fazla olanlar için bol dolaplı veya çekmeceli üniteler daha çok beğeni topluyor. Bu durumda hem beğeni hem de ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak; ünite tercihi yapmak önem taşıyor.

televizyon ünitesi 2018
televizyon ünitesi 2018

Tv Ünitesi Modelleri Vivense

Modern şıklığı yakalayan Vivense marka tv ünitelerinden sizler için örnekler…

tv ünitesi vivense
tv ünitesi vivense

Özellikle koyu renk duvar veya duvar kağıtları üzerine açık renk tv üniteleri kullanmak daha iç açıcı görünüm kazandırıyor.

vivense 2018 tv ünitesi
vivense 2018 tv ünitesi

Sade şıklık ve klasik bir model istemeyenler için bu modellerde oldukça hoş duruyor. Özellikle aksesuar kullanımı seviyorsanız bu tarzda bir ünite düşünebilirsiniz.

Tv Ünitesi Modelleri Koçtaş

koctas tv üniteleri
koctas tv üniteleri

Daha önceki senelere ait tv ünitelerine baktığımızda daha büyük ve geniş tvnin etrafını saran tv üniteleri vardı. Fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere artık o eski modellerden ziyade daha sade ve şık görünen az çekmeceli modeller yer alıyor.

beyaz tv ünitesi
beyaz tv ünitesi

Bunun yanında özellikle ‘kitaplarımı nereye koyacağımı bilmiyorum’ derdi yaşayanlardansanız bu şekilde rafları bulunan modeller de tercih edebilirsiniz.

Tv Ünitesi Modelleri Dekorazon

Yukarıda da belirttiğim gibi artık televizyonun arkasını etrafını çevrelemeyen modeller çok sık görülüyor. Fakat Dekorazon tv ünitelerinde hala eski modellerden vazgeçemiyor gibi geldi bana. Belki de hala bu modellerden vazgeçemeyen müşteriler için bu şekilde devam ediyordur.

dekorazon tv ünitesi
dekorazon tv ünitesi

Açık renk tv üniteleri genel olarak daha fazla tercih ediliyor. Tozun çok fazla belli olmaması, daha ferah görünüm sağlaması belki de tercih edilme olasılığını artırmaktadır.

dekorazon tv ünitesi 2018
dekorazon tv ünitesi 2018

Tv Ünitesi Modelleri Evidea

evidea tv ünitesi
evidea tv ünitesi

Ayakları yerden yüksek olan tv üniteleri temizlik açısından daha kullanışlı oluyor. Açıkçası benim tercihim de yüksek ayaklı olanlardan yana. Daha şık bir hava kattığını düşünüyorum.

evidea tv ünite modeli
evidea tv ünite modeli

Tv Ünitesi Fiyatları

Tv üniteleri genellikle 60 tlden başlayarak 2500 liraya kadar çıkabiliyor. Skalanın bu kadar yüksek olmasının sebebi ise markadan markaya, kullanılan malzemeye kadar çeşitlilik göstermesidir. Tabi ki ne şekilde bir model istediğinizde önem taşıyor. Eğer daha ufak bir tv ünitesi düşünüyorsanız daha hesaplı şekilde çıkabilirsiniz. Fiyat aralığının geniş olması da her bütçeye hitap etmesi için önemli olduğunu düşünüyorum.

Tv ünitesi modelleri için galerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Hoççakalın 🙂

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu