Reklam
DüğünEğlenceKombinlerModa

Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri

Reklam

Özel günlerde her kadın dikkatleri üzerine çekecek nitelikte abiye elbise tercih etmek ister. Üç boyutlu abiye elbise modelleri ile bu şıklığı elde edebilirsiniz. İster bir tanıdığınızın özel gününe davetliyken isterseniz o özel gününe ev sahipliği yapacak kişiyseniz rahatlıkla bu abiye modelini düşünebilirsiniz.

İçindekiler

Uzun Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri

Bir yakınınızın düğününde veya kendi nişanınızda özellikle şatafatlı fakat çok da abartı olmayan bir abiye elbise modeli tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

transparan çiçekli abiye
transparan çiçekli abiye

Son dönemlerin bir diğer modası ise gerek gelinlikte gerek nişan elbisesi modellerinde sıkça görmüş olduğumuz üst kısmı transparan modeller oluyor. Özellikle üç boyutlu elbise modellerinde transparan detaylar oldukça göz doldurmaktadır.

Ten renginin üzerine yerleşmiş olan üç boyutlu elbise modelleri ile seksi ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

pembe abiye elbise modeli
pembe abiye elbise modeli

Sıradan düz renk abiye elbise modellerinden sıkıldıysanız yukarıdaki gibi çift renk abiye elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yukarıdaki gibi bir abiye elbise modelini dışarıdaki bir nişanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

bahar elbisesi modelleri
bahar elbisesi modelleri

Yukarıda görmüş olduğumuz bembeyaz gelinlik modeli üzerine kabartmalı modeller tercih edebilirsiniz. Özellikle kır düğünlerinde klasik modeller yerine yukarıdaki gibi bir abiye elbise modeli tercih edebilirsiniz.

Kol detaylarının omuzlardan aşağısına düşmüş olması daha romantik bir izlenim verecektir.

Üç Boyutlu Balon Kol Abiye Modelleri

Son iki-üç sene boyunca balon kol modası o kadar popüler hale geldi ki kazaklardan gömleklere kadar bir çok yerde balon kollara rastlayabiliyoruz. Abiye modellerinde de bu etkiyi görebilmek mümkün.

balon kol üç boyutlu elbise
balon kol üç boyutlu elbise

Özellikle zarafete önem veren romantik kadınlar yukarıdaki gibi abiye elbise modeli düşünebilirler. Genellikle balon kol abiye elbise modellerinde  kollar tülle kaplı oluyorlar.  Yukarıdaki abiye elbise modelinde ise elbisenin tülünün kollara dökülmesi, bilek kısmına yakın ise kabartmalı motiflere yer verilmesi bir çok kişinin dikkatini çeken ayrıntı.

balon kol abiye modelleri
balon kol abiye modelleri

Balon kol abiye elbiselerde salaş modellere de yer veriliyor. Salaş olduğu zaman üstelik balon kol olduğu için daha da salaş görülmektedir. Bu durum ise sizleri olduğunuzdan daha kilolu görünmenize yol açabilir. Bunun için ise belinizi ortaya çıkartacak kemer veya ip tercihi düşünebilirsiniz.

balon abiye elbise modelleri
balon abiye elbise modelleri

Eğer bu özel gün size aitse etek tarafı daha kabarık, omuz kısmından bileğe kadar uzanan abiyenin balon kolunu ise daha kabarık ve geniş düşünebilirsiniz.

Göğüs dekoltesinde v şeklinde inen modelin etrafına üç boyutlu çiçeklerle bezeli abiye modeli, puantiyeli tül ile harika bir uyum sergilemiş gözüküyor.

uzun kol üç boyutlu abiye modeli
uzun kol üç boyutlu abiye modeli

Gerdan kısmı tüllerle sarılı bileklere kadar uzanan tül modeli ile prensese dönüşebilirsiniz. Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi gerdan kısmı kapalı olunca toplu saç modeli tercih etmeniz gerekmektedir. Yine takı olarak da minik küpeler düşünebilirsiniz.

Açık Gelin Saçı Modelleri adlı yazı dizimize bakarak da düğün ve nişan için hazırlanmış olan saç modellerine bakabilirsiniz.

Tüllü Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi üç boyutlu abiye elbise modellerinde tül detaylara çok sık yer veriliyor. Balon kol abiye elbiselerde de kollarda tül detaylar yer veriliyor.

üç boyutlu balık elbise modeli
üç boyutlu balık elbise modeli

Balon kol abiye elbiselerin yanında omuzlardan aşağılara dökülen pelerin gibi abiye modelleri de bulunmaktadır. Balık abiye elbise modellerinde baştan aşağı üç boyutlu motiflere yer vererek, omuz kısmı tüllü elbiselere yer verebilirsiniz.

abiye elbise modelleri 2019 2020
abiye elbise modelleri 2019 2020

Daha sade bir abiye modeli düşünüyorsanız yukarıdaki gibi bel kısmı üç boyutlu çiçeklerden oluşan elbise tercihi yapabilirsiniz.

tüllü abiye elbise modelleri
tüllü abiye elbise modelleri

Özellikle kolunun kalın olduğunu düşünen kadınlar kabarık tüller ile bu durumu kapatabilirler. Yukarıdaki gibi bir abiye modelini ise mezuniyet tercihi yaparken veya nişanınızda tercih edebilirsiniz. Birbirinden Güzel Mezuniyet Elbisesi Modelleri adlı yazı dizimize bakarak daha fazla mezuniyet elbiselerine de bakabilirsiniz.

Pileli Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modellerinde de pileli etekten oluşan modellerin sayısı ve tercih edenlerin sayısı hiç de az değil. Özellikle o gün ön planda olacak olan kadınlar rahatlıkla tercih edebilirler.

üç boyutlu abiye modeli
üç boyutlu abiye modeli

Abiye elbisede bulunan işlemeler, pile detayları ve yaka kısmında bulunan üç boyutlu kabartmalarla tam bir nişan elbisesi diyebiliriz.

transparan nişanlık modelleri
transparan nişanlık modelleri

V şeklinde inen transparan abiye elbise kabartmalı işlemeleriyle harika görünüyor.

kalp yaka abiye elbise modeli
kalp yaka abiye elbise modeli

2019-2020 senesinde özellikle nude ve pastel tonlar ön planda. Özellikle esmer kadınlar yukarıdaki gibi abiye modelleri arasından seçimlerini yapabilirler.

Üç Boyutlu Midi Boy Abiye Elbise Modelleri

Mezuniyette veya düğüne giderken özellikle genç kadınların tercih edebileceği abiye elbise modelleri diyebiliriz.

balon kol üç boyut elbise modelleri
balon kol üç boyut elbise modelleri

Midi boy elbise tercih edileceği zaman mümkün olduğu kadar bantlı ayakkabı tercih etmemek gerekiyor. Özellikle bacak kısmı az gözüktüğü için böyle bir ayakkabıyla boyunuzu kesmesine izin verememelisiniz.

abiye elbise modelleri 2020
abiye elbise modelleri 2020

Yakalı abiye elbise modeliyle farklı bir tarz düşünebilirsiniz. Klasik abiye elbise modellerinden sıkıldıysanız yukarıdaki gibi düğmeli ve yakalı tüllü üç boyutlu elbise modeli düşünebilirsiniz.

kelebek abiye modelleri
kelebek abiye modelleri

Üç boyutlu abiyeler denilince çoğu zaman akıllara çiçekli elbiseler geliyor. Çiçekli abiyelerin yanı sıra kelebekli elbise modellerini de düşünebilirsiniz. Özellikle kır düğünlerinde veya yazın havuz başı düğünler için işlevsel bir seçim olacaktır.

Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri 2019

Üç boyutlu modeller son dönemlerde iyice popülerliğini artırdı.

2020 abiye elbise modelleri
2020 abiye elbise modelleri

Yırtmaçlı uzun abiye modelinde stiletto tercihi düşünebilirsiniz. Stiletto ayakkabılar ayakları daha zarif gösterecektir.

çiçekli abiye elbise modeli
çiçekli abiye elbise modeli

Özel günlerde tercih edebileceğiniz abiye elbisenin yanı sıra yaz aylarını temsil eden efil efil elbiselere benziyor. Yazın özel bir akşam yemeğine giderken dahi tercih edebileceğiniz bir abiye elbise modeli.

birbirinden güzel abiye elbise modeli
birbirinden güzel abiye elbise modeli

 

kabartmalı uzun kollu abiye modeli
kabartmalı uzun kollu abiye modeli

Farklı renk tonlarını harmanlamayı severseniz yukarıda görmüş olduğunuz gibi farklı tonları bir arada barındıran, kolları saran abiye elbise modeli düşünebilirsiniz.

üç boyutlu abiye modelleri
üç boyutlu abiye modelleri

 

çiçekli abiye elbise modelleri
çiçekli abiye elbise modelleri

 

V Yaka Kabartmalı Abiye Elbise Modelleri

 

abiye modelleri 2019
abiye modelleri 2019

Belinizin inceliğini daha fazla ortaya çıkarmak için tül bir şerit de düşünebilirsin.

üç boyutlu çiçekli abiye elbise
üç boyutlu çiçekli abiye elbise

Eğer bel kısmından geçecek kemer veya şerit düşünmüyorsanız yukarıdaki gibi bele oturan abiye elbise modelleri tercih edebilirsiniz.

Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri adlı yazı dizimizde daha fazla görsel görerek, doğru kararlar verebilmek için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

14 Yorum

        1. Tugbavenn den sipariş verebilirsiniz, hazırları mevcut Aytul hanım, teşekkürler ilginiz için

  1. Merhaba bu elbiselere nasıl ulaşabiliriz .almak istiyoruz bilgi verirseniz sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu