Reklam
Güncel Hayat

Bebek Doğumunda Misafir Hediyeleri

Reklam

Önceleri evlerde kaynatılan kaynarın ikram edilir sonrasında gelen misafir altınını veya parasını artık ne takacaksa takıp giderdi. Ama artık öyle mi? Devir değişti… Yeni doğan bebeğinizi hayırlamaya gelen misafirlerinize verilmek üzere bebek doğumunda misafir hediyeleri yazı dizimizi sizler için hazırladım.

Bebek Doğumu Sonrasında Verilen Misafir Hediyeleri

Bebeğinizi beklerken yapacağınız bir baby shower, bebek doğumu sonrasında bir çok insanın hastaneye gelmesi hatta doğumdan sonra yapacağınız mevlid de dahil olmak üzere birçok yerde misafirlerinize ne ikram edeceğiniz, hangi hediyeleri vereceğinizin planını önceden yapmak önem taşıyor.

bebek dogumu hediyesi
bebek dogumu hediyesi

Misafirlerinize vereceğiniz minik hediyelerle güzel bir hatırada bırakmış olursunuz. Üstelik şimdilerde bu modaya uymayan kalmadı diyebiliriz.

En Güzel Doğumda Dağıtılan Hediyeler

bebek dogum
bebek dogum

Yeni doğan hediyeleri arasından bu kurabiye modellerinin çok fazla tercih edildiğini söylemeliyiz. Her bir adedi özenle paketlenerek misafirlere dağıtılıyor. Kimisi dayanamayıp verilen anda yerken kimisi ise anı olarak saklamayı tercih edebiliyor.

yeni doğan bebek misafire verilen ikram
yeni doğan bebek misafire verilen ikram

Farklı çeşit ve modellerde kurabiyeler de tercihiniz olabilir.

baby shower hediyeleri
baby shower hediyeleri

Genellikle baby showerlarda çok fazla tercih edilen bir diğer nesne ise farklı seçeneklerle tasarlanmış mumlar oluşturuyor.

baby shower misafir hediyeleri
baby shower misafir hediyeleri

Birbirinden çeşitli hediyeler arasından tercihinizi yapmak o kadarda kolay olmayabilir. Fakat bu hediyelerin çoğunun maliyeti yüksek olduğu için tercihinizi buna bağlı olarak da düşünebilirsiniz.

bebek kutu
bebek kutu

Bu kutularla içine minik hediyeler koyarak misafirlerinize verebilirsiniz. Bu kadife süslü kutular sonrasında da rahatlıkla kullanılabilmesi açısından oldukça işlevsel.

lavanta keseleri bebek
lavanta keseleri bebek

Diğer hediyelere oranla biraz daha maliyeti düşük olan bu hediyeler de çok fazla tercih ediliyor. İçine doldurulan elyaf ve lavanta sayesinde mis gibi kokuları oluyor.

bebek doğumunda misafir hediyeleri
bebek doğumunda misafir hediyeleri

Kokulu taşlar da maliyet açısından uygun olmakla birlikte çokta güzel bir hediye olacağı kanaatindeyim.

Bebek doğumunda misafir hediyeleri ile ilgili daha fazla görselle fikir edinmek isterseniz galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Çok yakın zamanda bebişim geliyor baya fikir sahibi oldum çok sağolun sayfanızı severek takip ediyorum ???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu