Reklam
Eğlence

Kpop Grup İsim Önerileri

Reklam

Kpop Grup İsim Önerileri arıyorsunuz, tam olarak doğru yerdesiniz. K-pop kelimesine aşina olmayanlar için, Güney Kore’de ortaya çıkan popüler bir Kore müzik türü olan “Kore Pop” anlamına gelir. Erkek grubu HOT, 1996’da K-pop idol kültürünün ilk versiyonunu başlattı. Ancak zaman geçtikçe daha fazla grup ortaya çıktı ve K-pop sanatı, çoğunlukla gençleri çeken bir alt kültüre dönüştü.

Şu anda, bazıları tamamen erkeklerden veya tamamen kızlardan oluşan yaklaşık 300 Koreli Pop grubu var. Bununla birlikte, bulunacak bir avuç başka karışık K-pop topluluğu var (birleştirilmiş kız ve erkeklerden oluşuyor). Bu yazıda, gerçek Güney Koreli Pop kız gruplarının yanı sıra hayali k-pop kız grubu isimleri de dahil olmak üzere Kpop Grubu isim önerilerini gözden geçireceğiz.

Aşağıda yer alan her isim meşru bir Güney Koreli kız grubuna aittir. Bunları kendi K-pop grubunuzu adlandırmak için ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Bu nedenle, kendi özgün K-pop grubunuzu oluşturmak istiyorsanız, aşağıdaki isimler öneri olarak kullanılabilir.

4 Üyeli Kpop Grup İsim Fikirleri

Sadece dört üyeden oluşan gerçek hayattaki Kpop kız grupları listesi aşağıda verilmiştir. Dört kişilik kız grubunuz için bir isim arıyorsanız, aşağıdaki liste bir isim bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca 4 Üyeli Kpop Kız Grupları için isimlerinize yaratıcılık katmaktan çekinmeyin.

Big Mama Mamamoo
SISTAR BLACKPINK
Girl’s Day f(x)
T-ara 2NE1
Miss A Stellar
KARA BESTie
Wonder Girls Fin.K.L
Dal Shabet Brown Eyed Girls
Secret 2EYES
4TEN Bob Girls
Bloomy Sunny Hill
9Muses ABRY
Jewelry Chakra
Girls Girls Cherry On Top
D.Holic Crayon Pop
GLAM AiRiSu
Destiny GP Basic
Greyish Heygirls
Hi Cutie High School
Highteen Kitten Girls
Matilda Melody Day
Rose Finger Two X
Unicorn Melody Pink

 

7 Üyeli Kpop Grubu İsimleri

7 Üyeli Kpop kız gruplarının kapsamlı bir listesini arıyorsanız, aşağıdaki listeden öteye gitmeyin.

DIA Dreamcatcher
GeeGu CLC
AOA Weeekly
ILUV Hash Tag
Cherry Bullet OH MY GIRL
LipBubble Rainbow
Cignature SATURDAY
GWSN Brave Girls
Elris Hashtag
WA$$UP SONAMOO

 

6 Üyeli Kpop Grubu İsim Önerileri

Bu bölüm, yukarıdaki 4 ve 6 Üyeli Koreli Pop Kız Gruplarının listesi gibi, 6 Üyeli Kpop Kız Gruplarının bir listesini sunar.

A.DE Rocket Punch
Apink APRIL
After School (G)I-DLE
HELLOVENUS Ariaz
AOA GFriend
Momoland EVERGLOW
Bonus Baby FIESTAR
FAVORITE Berry Good
Sha Sha Dreamnote
Dal Shabet F-ve Dolls
Hello Venus woo!ah!
P.O.P myB
S.I.S Saturday

 

Kpop Grup İsim Önerileri

Queen Bees Bubblegum
High5 Midnight
NightMare Dream KRAZY
G-Rebel Royal Crown
Girl Pop RO5EY
XOXO Cupids
DIVA BlackHartz
Soda Pop! Twilight
Treat-or-Trick Silent Night
Pink Ladies The Flower Girls
Party Girls White Berries
Krush (Korean Crush) Pretty Teddy Bears
The WISH Sparkle White
Glamorous Divas Hot Lava
Blue Roses Blue Cherry
Ecplict Asian Queen
Girls Paradise Arirang
Pink Flowers Pandora Box
Harmless Kittens Hotberry
Ladies Pop Diamond Gang
Meow Pop Box
Krazy Girls Girls Kids
Bluefish Genghis Khan
The Big Dipper Girl Pop

 

Kpop Kız Grubu İsimleri Nasıl Oluşturulmalı?

Kabul edilebilir bir K-pop kız grubuna isim vermek istiyorsanız, iki şeyi feda etmeye istekli olmalısınız: zaman ve zihinsel enerji. Kuruluşunuzun hikayesini anlatan bir isim bulmak istiyorsanız, düşünmeniz gereken birkaç şey var. Bir mesaj ileten ve hayranlarınızın kolayca ilişki kurabileceği bir isim bulmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken tüm önemli hususları inceleyin.

Kpop Grup İsim Önerileri
yeni kpop grup isim önerileri
  • Grubun oluşum nedeni : Her etki bir tepkiyi, her tepki bir etkiyi doğurur. Sonuç olarak, bir grup oluşturmak istemenizin bir nedeni var. Grubunuzun hayranlarına vermek istediği mesaj nedir? Bunu çözmeniz ve adınıza dahil etmeye çalışmanız gerekir.
  • Grubunuzun kaç üyesi var? : Grubunuzu adlandırırken sahip olduğunuz üye sayısını kullanabilirsiniz. Grup üç üyeden oluşuyorsa, “Üçlü Altın Sesler” veya sadece “Altın Sesler” gibi bir isim seçebilirsiniz.
  • Belirli bir cinsiyete bağlı mısınız? : Kuruluşunuz tamamen erkek mi yoksa tamamen kadın mı olacak? Erkek grubu olacaksa daha erkeksi bir isme ihtiyacın olacak. Tamamı kadınlardan oluşan bir grup olacaksa isim feminen olmalı, hem erkek hem de kızlardan oluşan genel bir grup olacaksa tarafsız olmalıdır.
  • Kamuoyu : Grubunuz için uygun bir isim bulma ve gerekli tüm parçaları yerine koyma sürecinden geçtikten sonra, diğerlerinden geri bildirim almanın zamanı geldi. Varsayılan olarak kamuoyunu araştırmanız gerekiyor. Grubunuzun her üyesinden, adı arkadaşlarına götürmesini ve seçtiğiniz adla ilgili düşünceleriyle geri dönmesini istersiniz.

BTS Fan Sayfa İsim Önerileri

Hüner Çelik

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu