Reklam
SaçGüncel Hayat

Seren Serengil Saç Rengi ve Modelleri

Reklam

Güzelliği ve başarısı ile her zaman isminden söz ettiren Seren Serengil saç rengi ve modelleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Birçok genç kızın idolü olan güzel yıldız düşünüldüğü gibi tek bir renk kullanmayı tercih etmiyor.

Bakıldığı zaman saçları sadece bebek sarısı rengi ile dikkatleri çeker. Bu ton genel olarak sarının en güzel ve en etkileyici tonlarından bir tanesi olurken ünlü isme de bir hayli yakışıyor. Yaptığı makyajı ve tarzı ile her zaman adeta barbie bebek edası vermektedir. Hep aynı saç rengi ve tonları ile uzun yıllardır ekranlarda yerini almaya devam ediyor.

seren serengil şimdiki saç rengi
seren serengil şimdiki saç rengi

Bundan bir süre önce de uzun süre kumral tonlarından bir tanesi olarak yer alan fındıkkıran saç rengi ile ön plana çıkmaktaydı. Bu renk de tenine ve yüzüne bir hayli iyi gidiyordu. Geçmiş yıllarda açık kumral, koyu kumral ve kahverengi saç renklerini de kullansa bile uzun yıllardır bebek sarısı saç rengi ile ön planda yer almaya devam ediyor. Birçok genç kız onun saç renginden ilham alarak asıl tonlarını merak ederek araştırmalarına devam ediyor.

Doğal saç rengi siyah olan güzel yıldız çok uzun yıllardır kendi saç rengi ile maalesef ki ekranlarda yerini almıyor. Kendisine çok farklı ve görünüm katan güzel yıldız giz rengi ve makyajı ile saçlarını birleştirdiği zaman ortaya harika bir görsel çıkmakta. Birçok ünlü markanın tonlarını kullanan güzel oyuncu şu an hem platin sarısı hem de bebek sarısı ile gündemde yer almaya devam ediyor.

saç rengi ve modelleri ünlüler
saç rengi ve modelleri ünlüler

Seren Serengil Saç Rengi ve Favori Modelleri

Her zaman saç rengi ile ön planda yer alan güzel yıldız bir yandan da saçına yaptığı modeller ile ön planda yerini almaya devam ediyor. Model ve rengin uyumu ile gerçekten de eşsiz modelleri oluşturan güzel oyuncu her zaman yüz yapısına göre güzel modeller tercihlerini yapabildiğini herkese net bir şekilde gösterebiliyor. Genel olarak kullanmaya devam ettiği;

  1. Düz fönlü saç modelleri
  2. Yarım topuz saç modeli
  3. Dalgalı dağınık saç stilleri
  4. Permalı saç modelleri
  5. Kahküllü dağınık saç modeli
  6. Aksesuarlı saç modelleri
  7. Uzun düz saç stili
  8. Toplu saç stilleri dikkatleri çekmeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu