Reklam
Saç

Siyah Saça Ombre Tonları ve Modelleri

Reklam

Siyah saça ombre güzel durur mu? Siyah saça ombre tonları hangileri? gibi sorular oldukça merak konusu. Bu yazımızda, siyah saçlı hatunlar için ombre modellerinden bahsedeceğiz.

Koyu saçta ombre modelleri, saçınızı olduğundan çekici ve iddialı gösterebilir. Doğal saç renginizi daha da aydınlatmak ve canlı göstermek için sizler de saçınıza uygun ombre tonları deneyin.

 

Siyah Saça Ombre Nasıl Yapılır?

 

Ombre, en güzel siyah saçta güzel durur. Zira, koyu saçlar ombrenin daha belirgin görünmesini sağlar. “Peki, koyu saç için ombre nasıl uygulayabiliriz?” diye soruyorsanız, oksidanla saç renginizi açtıktan sonra saç uçlarına uygun tonları uygulayabilirsiniz.

Siyah Saça Hangi Renk Ombre Yakışır?

 

Koyu saça ombre olarak hangi tonların yakışıp yakışmayacağını anlamanız için doğru tonları bulmanıza yardımcı olacağız. Özellikle uzun ve siyah saçlara sahipseniz, saç uçlarınızda ombreyi denemek için harika bir fırsat.

Saç renginizi değiştirmeye korkuyorsanız, ombre sizin için güzel başlangıç olacaktır. Zira, ombreli saçın güzelliği, tüm saçı boyamak yerine, sadece uçlarda farklı bir ton yer almasıdır. Ancak kökten uca mükemmel bir görünüm sağlar.

Siyah Saç Kahverengi Ombre

Eğer tercihiniz doğal görünümden yanaysa, siyahtan kahverengiye geçen bir ombreyi saç uçlarınızda düşünebilirsiniz.

Siyah saça ombre
Koyu saça kahverengi ombre

Siyah Saça Sarı Ombre

Saçınınız koyu olduğu için sarının koyu sarı tonunu ombre olarak saçınızda yer verin. Böylelikle daha uyumlu bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Siyah saça ombre
Koyu saç koyu sarı ombre

Siyah Saça Gri Ombre

Tamamen griye boyamaktansa, saç uçlarında gri tonları olan siyah saçlarla iddialı bir stil elde edersiniz.

Siyah saça ombre
Koyu saç gri ombre

Siyah Saçlara Karamel Ombre

Siyah saçın uçlarında yer alan karamel ombre, güneşten açılmış saç rengi görünümü katacaktır. Kahverengi ombre veya karamel ombre her ikisi de saçınıza doğallık verecektir.

Siyah saça ombre
Koyu saç karamel ombre

Siyah Saç Kızıl Ombre

Saçlarınla seksi ve gizemli bir hava mı katmak istiyorsun? O halde koyu saçlarına koyu kızıl ombre yaptır ve tüm dikkatleri üzerine topla.

Siyah saça ombre
Siyah saç kızıl ombre

Koyu Saçlara Pembe Ombre

Koyu saçlarına pembe renk geçişi yapmak, sanırım çılgın ve iddialı kadınların tercihi. Dikkat çekmeyi seviyorsan, pembe ombreyi bir kez olsun saçında dene.

Ombreli saç
Siyah saç pembe ombre

Siyah Saçlara Koyu Mavi Ombre

Özellikle beyaz ten ve siyah saçlara sahipsen, saç uçlarında koyu mavi ombre bir harika tatlım! Mavinin koyu saçlarında ışıltı gibi yansımaları seni oldukça çekici bir hatuna büründürecektir.

Mavi ombreli saç
Siyah saçlara mavi ombre

Kısa Saç Ombre Modelleri 2021

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu