Reklam
Kombinler

Şort Etek Hakkında Fikrinizi Değiştirecek Kombinler

Reklam

Şortların rahatlığını bilen bilir. Ancak adeta bir illüzyon numarası olan şort etekler, yani etek görünümlü şortlar, satın almak isteyeceğiniz giysilerden biridir. Zira, bu tarz etekler mevsim fark etmeksizin giyilebilen şık ve rahat parçalardır. 

“Neden şort etek giymelisiniz?” sorusunun cevabı olarak gerekçelerimizi birtakım görsellerle bu yazımızda anlatacağız. İçeriğimize göz atın ve birbirinden iddialı kombinlerle bulunduğunuz mekanın starı olmaya hazır olun!

Şort Etek Kombinleri 

Yaz, kızların mini eteklerini dolaptan çıkarmaları için harika bir mevsimdir. Çünkü mini eteklerle bacaklarınızı göstermenin tam zamanı.

Şort etekler için çeşitli tasarımlar mevcut. Kızlar her zaman farklı etkinlikler için kendi tarzlarını bulabilirler. Sıcak günlerde güzel görünmek için birkaç mini şort etekleri olabilir.

Bu tarz etekler o kadar çok yönlüdür ki, ayakkabılar kadar birçok üstle de uyum sağlar. Farklı tarzlarda mini etek görünümlü şortlara sahip olmak, görünümünüzü daha da güzelleştirecektir.

Şort etek
Şort etek kombin

Yaz aylarında cesur olmak ana temadır. Ancak bu cesurluğunuzu bir şort etekle göstermek harika bir fikirdir. Ayrıca kombin yapmada sıkıntı yaşıyorsanız, yeni sezonun şort etekli takımlardan satın almayı düşünebilirsiniz. 

Şort etek
Şort etekli kombin önerisi

Bu tarz etekler için üst giyim ve ayakkabı seçiminde son derece özgürsünüz. Zira, bu etekler birçok ayakkabı ve üstle son derece uyumludur. 

Şort etek
Şort etekli yaz kombini

Mini kot etek sevenlerin aşık olacağı şort etekli formda parça ile omuzları açık bir üst eşleştirmek son derece iddialı. Adeta yazın vazgeçilmezleri arasında yerini alacak bu şort eteğin dolabınızda yer alma fikri bile inanılmaz. 

Şort etek
Kot şort etekli kombin

Şort Etekli Kış Kombinleri 

Kışın etek giymekten vazgeçmeyenler için şort etekle yapılacak en iyi kombin, elbette ki kışın soğukluğunu hissettirmeyecek ve sıcak tutacak giysilerle eşleştirmektir. Yani yeni sezonun şık kazakları ile ona uygun şort eteği giyip ince külotlu çorap ve bot ile tamamlamaktır.

Kış kombinleri
Şort etekli kış kombini

Çorap çizmelerle mini etekleri hep uyumlu bulmuşuzdur. Etek görünümlü şortlar ile çorap çizmeleri birleştirin ve kışın mekanlarda kendinizi belli edin.

Kış kombinleri
Kış kombin önerisi

Saten Etek İle Şık Kombinler Yaratın

Midi Boy Etek Kombinleri İle Tarzınızı Yansıtın

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu