Reklam
Kombinler

Saten Etek İle Şık Kombinler Yaratın

Reklam

Parlak kumaşı ve şık duruşu ile kombinizin star parçası olan saten etek ile onu en iyi şekilde tamamlayan ürünler seçmek aslında zor değil. Veya zor olduğunu düşünüyorsanız, bu yazımız sayesinde fikrinizin değişeceğini söyleyebiliriz.

Son yıllarda, saten eteğe büyük bir eğilim söz konusu. Mevsim fark etmeksizin rahatlıkla kombin edebileceğiniz bir alt giyim ürünü olması dolayısıyla gardırobunuzda yer alması kanaatindeyiz.

 

Saten Etek Nasıl Kombinlenir?

 

Her ortama ayak uyduran saten etek ile kombin yapmak bir hayli kolay. Sizler için adım adım saten etekle kombin ipuçları vereceğiz.

  • Saten etekle herhangi bir üst giydiğinizde, belinizin öne çıktığından emin olun. Eğer belini vurgularsanız, silüetiniz daha iyi gözükecektir.
  • Spor giyimde topuklu ayakkabı yer almaz diye düşünmeyin! Basic bir tişört ile saten eteği birleştirin ve altına topuklu giyinin.
  • Saten, vücuda yapışabildiği ve nemi kolayca emmediği için lekelenmeye müsait ve üstelik yazın giyilmeye çalışırken çok zor bir kumaştır. Eğer uzun süre güneşin altında kalacaksanız, saten eteği giymekten vazgeçin.  Her şeye rağmen, yaz aylarında saten etek tercih edecekseniz de, hafif dökümlü olmasına dikkat ediniz.
  • Sabahları, saten eteğinizi daha rahat bir görünüme çevirin. Akşamları ise, daha şık ve uygun hale getirmek için düşük omuzlu bluzlar ve topuklu ayakkabılar giyin.

Saten Eteğin Üzerine Ne Giyilir?

 

Kombinleri yaparken mevsimlere göre kıyafet seçimi yapmak zorunda kalırız. Ancak dolabınızda saten etek varsa, aklınıza gelen birçok üstle uyum sağladığını bilmelisiniz. Bunlar; kazak, gömlek, tişört, bluz, büstiyer, sweatshirt, hırka vb.

Saten Eteğin Altına Ne Giyilir?

 

Eğer kombininiz spor ise, saten eteğin altına spor ayakkabı son derece uyum sağlayacaktır. Ancak saten etekle gömlek, bluz ya da büstiyer giydiyseniz, topuklu ayakkabılar hiç fena olmaz.

Saten Etek Kombinleri

 

Sizlere ilham verecek kombinleri bir araya getirdik. Eğer dolabınızda saten eteğiniz varsa ve nasıl kombin edeceğinizi bilmiyorsanız, aşağıda yer alan görsellere göz gezdirin.

 

Saten etek
Saten etekle gömlek uyumu

 

Saten etek
Saten etekli yaz kombini

 

Saten etek
Sonbahar kombin önerileri

 

Saten etek
Spor kombinler

 

Saten etek
Saten etekle yazlık kombin

 

Saten etek
Kısa bot ile kombin

 

Kombin önerileri
Siyah saten etekli kombinler

 

Saten Etek Kombinleri Tesettür

 

Modern tesettür giyimin ne kadar şık olduğunu bilen bilir. Ve şık parçalar arasında yer alan saten eteği kombin etmek tesettürlü hanımlar için de son derece kolay.

 

Tesettür kombin önerileri
Saten etekli şık tesettür kombin

 

Saten etek
Tesettür saten etekli kombin önerileri

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu