Reklam
Magazin

Yeşim Resmi TikTok Hakkında Bilmedikleriniz

Reklam

TikTok fenomenlerinden Yeşim resmi, videolarında yaptığı jest ve mimiklerle izlenme rekorları alarak ününe ün katmayı başardı. Peki, Yeşimresmi kimdir, kaç yaşında, nereli?

İçindekiler

Yeşimresmi Kimdir?

TikTok fenomenleri arasında son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Yeşimresmi, gerçek adıyla Yeşim Sevinç, 2001 yılında Manisa’da doğmuştur ancak aslen Ordu/Korganlıdır. Çocukluk yıllarının neredeyse tamamını Edirne’de geçirmiştir. Sonrasında, ailecek Ankara’ya taşınmışlardır.

Yeşim resmi
Yeşimresmi TikTok

Hali hazırda liseli olan Yeşim resmi, TikTok hesabında kendi videolarını paylaşarak ün kazandı. Ancak bu süreçte birtakım zorlukların da beraberinde geldiğini dile getirdi. “Hiçbir zaman bir kaosun içinde bulunmadım. Tek başıma kendi mimiklerimle buraya kadar geldim ve gayet mutluyum. Dünyadaki en iyi oyuncular mimiklerini en iyi kullananlardır ve ben mimiklerimi iyi kullandığımı düşünüyorum. Bir ara TikTok’u bırakmayı düşündüm, o zamanlar 300-400 bin kadar takipçim vardı. Sonra devam etme kararı aldım; insanlar istedikleri kadar linçlemeye devam etsinler beni, yapabiliyorlarsa gelsinler kendileri yapsınlar dedim. İyi ki de devam etmişim şu an çok mutluyum.”

Yeşim resmi
Yeşim Sevinç TikTok

Hem TikTok hem Youtube üzerinden videolarını yayımlayan Yeşim Sevinç, ailesinin bu konuda en büyük destekçileri olduğunu belirtiyor. Ancak babası tarafından çok fazla makyaj yapması konusunda uyarıldığını da ekliyor.

Yeşim Resmi Kaç Yaşında?

2001 Manisa doğumlu olan Yeşimresmi, şimdilerde 20 yaşındadır.

Yeşim Resmi Boyu Kaç?

Her ne kadar videolarda kısa görünse de Yeşim kızımız 1,70 cm boyundadır.

Yeşim Resmi Kaç Kilo?

51 kiloda olan Yeşim Sevinç, kendisine oldukça iyi bakmaktadır.

Yeşim Resmi Kaç Takipçisi Var?

TikTok hesabında 11.6 milyon takipçisi bulunan Yeşimresmi’nin Youtube kanalında ise, 372 bin abonesi var. İnstagramda ise, 421 bin takipçisi ve “Yesimrsm1i” kullanıcı adı ile yer almaktadır. Peki, Yeşim Sevinç nasıl bu kadar ünlendi?

Yeşim resmi
TikTok Yeşim resmi

TikTok hesabında çektiği videolarda jest ve mimikleri ile ön plana çıkmaya çalışan Yeşimresmi, birçok kullanıcı tarafından olumsuz eleştirilere maruz kaldı. Ancak bu eleştirilere rağmen, kendi çizgisinden sapmadan bu yolda ilerlemeye devam etti. Akabinde, çektiği videolar Global Keşfet’e düştü ve bu sayede hızlı bir şekilde videoları izlenme rekorları kırdı. Bu üne daha fazla ün katmak için Boom Club adındaki fenomenlerin bir arada olduğu eve taşındı. Bu evde Barış Resmi, Mehmet Javeed, Aysudexx, Sametoloji ve Öznur Garip yer alıyor. Yeşimresmi, fenomen evinde Slow Mo TikTok video içerikleri üreterek milyonlarca izlenme ve beğeni elde ediyor.

Yeşim Resmi Sevgilisi Var Mı?

Videolarından izlediğimiz kadarıyla Yeşimresmi, nam-ı değer Yeşim Sevinç’in sevgilisi yoktur.

Yeşim Resmi Sosyal Medya Hesapları

TikTok hesabından sonra Youtube’de kendisine kanal açan Yeşim resmi, her iki platformda da farklı kullanıcı adları ile yer almaktadır. Tiktok’ta “yesimresmi1″ Youtube üzerinde ise, ” YEŞİM RESMİ” isimleriyle bulunan fenomeni bu platformlardan takip edebilirsiniz.

TikTok Kazanç Hesaplama Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu