Reklam
Magazin

Uzun Makarna Kimdir? Uzun Makarna Kaç Yaşında?

Reklam

TikTok fenomeni “uzunmakarna” kullanıcı adıyla Özgür Balakar, ürettiği video içerikleriyle sosyal medyada büyük çıkış yakaladı. Uzun Makarna Özgür hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını içeriğimize göz atarak öğrenebilirsiniz.

İçindekiler

Tik Tok Uzun Makarna Kimdir?

Sosyal medya hesaplarını uzunmakarna kullanıcı adı ile kullanan Özgür Balakar, 10 Haziran 1998 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya geldi. 24 yaşında olan TikTok fenomeni Balakar, İstanbul’da yaşamaktadır.

Uzun makarna
özgür balakar tik tok

Sosyal medya hesaplarında yaptığı kombinlerle birçok beğeni kazanan Uzun Makarna Özgür, 1,64 boyunda ve 43 kilodadır. Burcu ise, yengeçtir.

Özgür Balakar TikTok Hesabı

“uzunmakarna” kullanıcı adı ile yer aldığı TikTok’ta güncel olarak ortalama 6.2 milyon takipçisi bulunan Özgür Balakar, 344.5 milyona yakın beğeniye sahiptir. TikTok’ta ürettiği içerikler arasında playback, dans ve ağır çekim videoları bulunuyor.

Özgür Balakar Instagram Hesabı

TikTok’ta geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Uzun makarna Özgür, Instagram’da ise 1,1 milyon takipçiye sahiptir.

Uzun makarna
özgür balakar instagram

Ayrıca Youtube kanalını 1 Haziran 2015 tarihinde açtı. Bu zamana kadar birçok videosunu paylaştığı hesabında 73,955,261 görüntülemeye ve 584 bin aboneye sahiptir.

Özgür Balakar Telefon Numarası

TikTok fenomeni Özgür Balakar’ın telefon numarası çok merak edilmiş. Ancak genç fenomenin telefon numarası bilgisi internette yer almıyor. Uzun makarna Özgür ise, telefon numarası sorusuna şöyle yanıt vermiş;

Uzun makarna
özgür balakar telefon numarası

“Bizim WhatsApp grubumuz vardı uzun makarna ve sosları diye zaten eskiler bilir ama ben sonra sana bu WhatsApp grubunu ben herkese açtım yani bir yanlışlık yaptım dolayısıyla buraya istenmeyen kişilerden girdi ve nasıl desem kötü sonuçlar doğurdu ben de numaramı vermemeye karar verdim numaramı da değiştirdim.”

Özgür Balakar Sevgilisi Kim?

Uzunmakarna’nın aşk hayatına baktığımızda, biraz inişli çıkışlı olduğunu görmekteyiz. Bir zamanlar TikTok fenomeni Uğur Bay ile anılan Özgür Balakar’ın ilişkisi, bir ayrılıp bir barıştı şeklindeydi. Sonrasında, Yusuf Şenli ile ismi anıldı. Şimdilerde ise, hayatında yeni biri olup olmadığı muamma.

Uzun makarna
uzun makarna yusuf şenli

Uzunmakarna Nasıl Ünlü Oldu?

Özgür Balakar, sosyal medya hesabına topuzlu olan bir fotoğrafını paylaşıyor ve bu fotoğrafını birçok kişi resmetmeye başlıyor. Akabinde, popüler bir sayfa uzunmakarna’nın fotoğrafını paylaşıp ” bu kız Türkmüş” demesiyle bir anda takipçi sayısı hızla artmaya başlamış.

Sonrasında, mankenlik yaparak da takipçi sayısını artırdığını dile getirdi.

Uzun Makarna Özgür Balakar Estetiksiz Hali

Birçok ünlü gibi Özgür Balakar da estetik yaptırdığı barizdir. Bu iddiayı güçlendirmek için uzunmakarna takipçileri eski hali ile yeni fotoğraflarını bir araya getirdi.

Uzun makarna
uzun makarna estetiksiz hali

Uzun Makarna Özgür Balakar Hakkında Diğer Merak Edilenler

Uzunmakarna kendi Youtube kanalında takipçilerin sorularını cevapladı ve işte Özgür Balakar hakkında tüm merak edilenler…

Uzun makarna
uzun makarna özgür

1.En Sevmediğin İnsan Tipi?

Buluşma vaktine erkenden gelmeyen, verdiği sözleri tutmayan ve sorumlulukları yerine getirmeyen insanlardan nefret ettiğini söyledi. Çünkü böyle davranan insanlara karşı kendisini önemsiz hissediyormuş.

2.Yapmaktan En Fazla Zevk Aldığın Şey?

Gitar çalmayı sevdiğini ve evde kimse yokken dans etmeyi sevdiğini dile getirdi.

3.Saçını Hiç Koyu Renk Yapmayı Düşündün Mü?

Daha çok sarı ve tonlarını tercih eden güzel fenomen bir anısından bahsetti. Röfle gibi pembe renge boyattığında ailesi tarafından büyük tepki almış ve sonrasında pembeleri kapatmak için koyu renge boyatması gerekmiş. Ancak kuaförün saçını siyaha boyadığından hüsrana uğradığını söyledi.

4.Markete Gittiğinde En Çok Ne Alırsın?

“Daha çok makarna alıyorum çünkü ben makarnayı çok sevdiğim için çok tüketiyorum.”

5.Modelliği Bıraktın Mı?

Modelliği bırakıp bırakmadığı takipçileri tarafından merak edilmiş. Ancak güzel fenomen mankenliği bırakmadığını ve çekim olacağı günde veya yeni ürünler geldiğinde kendisi ile iletişime geçildiğini ve müsaitlik durumuna göre çekim yapıldığını dile getirdi.

6.Fan Sayfalarından Rahatsız Oluyor Musun?

Fan sayfalarından rahatsız olmadığını ancak çok yoğun mesaj geldiğinden çoğu zaman yetişemediğini dile getirdi.

7.Kendini Beğeniyor Musun?

Kendisini ne güzel ne de çirkin bulmadığını ve sıradan bir insan olduğunu söyledi.

8.Çok Çalışkansın Diye Biliyorum Doğru Mu?

Çok çalışkan biri olmadığından bahsetti ancak başarılı olduğunu dile getirdi.

9.En Sevdiğin Ders?

En sevdiği dersin geometri olduğunu çünkü şekillerle uğraşmayı çok seviyor.

10.Lens Mi Kullanıyosun?

Gözleri 3 numara bozuk olduğu için lens kullandığını doğruladı.

11.Kendinde En Sevmediğin Özellik?

İnsanları çok kolay affediliyor olmasını sevmediyor. Özellikle birini affetmesi 3 saniye kadar sürermiş. Biraz daha uzun trip atmak istediğini söyledi.

Yeşim Resmi TikTok Hakkında Bilmedikleriniz

Hüner Çelik

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu