Reklam
Tesettür

Tesettürlü Bayanlara Özel Haşama Modelleri

Reklam

Tesettür ve kapalı giyim tercihinde bulunan bayanların tatilde kullanımları için özel haşama modelleri tasarlanıyor. Bu tercih için modacılar her yıl tesettürlü bayanlara özel haşama modelleri için özel kreasyonlar tasarlıyor. Her zevke özel olan bu modeller tesettürlü bayanların rahat ve konforlu bir tatil geçirmesini sağlıyor. Vücut hatlarını belli etmeyen bu özel ürünler, kapalı bayanların da deniz tatilinde rahat etmesine yönelik olarak hazırlanıyor. Deniz kıyafeti olarak tercih edilen tesettürlü mayolar veya haşamalar güneşin zararlı ışınlarından korunmayı da sağlıyor.

İçindekiler

Tesettürlü Bayanların Haşama Tercihine Özel Ürünler

Haşama modelleri, son dönemin trend kombin seçeneklerinden birini oluşturuyor. Muhafazakar giyim tarzını benimseyen bayanlar bu tercihlerini deniz kenarında, yüzerken veya güneşlenirken rahatça kullanabiliyor.

 • Zayıf gösteren
 • Likralı
 • Su tutmayan
 • Fırfırlı
 • Pareolu
 • Yarım kollu

Ürünler tesettürlü bayanlara özel haşema modelleri arasında bulunuyor. Bu modellerin her biri farklı zevk ve tercihlere hitap ederken hepsinin ortak özelliğini ise kapalı ve vücut hatlarını gizlemesi oluşturuyor.

Tesettürlü Bayanlara Özel Haşama Modelleri Nasıl Kullanılıyor?

Tesettürlü bayanlar için üretilmesine rağmen deniz ve havuz kullanımında rahat etmek isteyen bayanlar da haşama modellerini kullanabiliyor. Bu kombin bayanların rahatlıkla sahilde dolaşmalarını, denize girip çıkmalarını sağlıyor. Özellikle likralı olan ürünler harekette kısıtlama yapmamasıyla tüm bayanlar tarafından tercih edilebiliyor. Esnek ve rahat olmasıyla büyük beden bayanları da rahatsız etmiyor.

 • Farklı renklerde
 • İşlemeli
 • Taşlı
 • Puantiyeli
 • Yosun desenli
 • Çizgili
 • Sportif
 • Pareolu

Özel haşama modelleri kadınların konforlu bir şekilde tatil yapmasını sağlıyor. Tesettürlü bayanlara özel haşama modelleri her kadının zevkine uygun olan seçeneği bulacağı modelleri içeriyor.

Tesettürlü Bayanları Zayıf Gösteren Haşamalar

Kilo problemi yaşayan kadınlar için özel olarak dizayn edilen bu modeller kumaş yapısı sayesinde zayıf görünmesini sağlıyor. Likralı ve esnek olmasının yanı sıra buklet tarzı kumaş, büyük beden kadınlar için özel bir görünüş sağlıyor. Tam tesettürlü olan bu modelleri açık bayanlar da kullanabiliyor.

Tesettürlü Bayanlara Özel Likralı Haşamalar

Likralı kumaştan tasarlanan bu haşama modelleri, büyük beden ve normal bedenlerde tüm kadınlar için özel bir ferahlık sağlıyor. Her hareketinde esnekliğin kolaylığını yaşayan bayanlar, likralı modelleri kullanarak vücut hatlarının ortaya çıkmasını önleyici kombinler de yapabiliyor. Sahilde üzerlerine alacakları pareolarla tarz ve özgür bir imaja sahip oluyor.

Tesettürlü Bayanlara Özel Su Tutmayan Haşamalar

Su tutmayan haşama modelleri son birkaç yılın tesettürlü bayanlara özel haşama modelleri arasında bulunuyor. Bu modeller haşamalarda en çok tutulan trendi oluşturuyor. Deniz kıyafetlerinin bayanların denizden çıkarken veya denize girerken vücuduna yapışma özelliğini tamamen ortadan kaldırıyor. Bu ürünler bayanların tedirgin olma durumlarını da ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda haşamanın üzerine pareo gibi aksesuarları da kullanmalarına gerek kalmıyor.

Tesettürlü Bayanlara Özel Haşama
Tesettürlü Bayanlara Özel Haşama

Tesettürlü Bayanlara Özel Fırfırlı Haşamalar

Haşama modelleri arasında en gösterişli ve estetik görünüm taşıyan modelleri fırfırlı modeller oluşturuyor. Tesettürlü bayanlara özel haşama modelleri kreasyonunun bu tarz parçaları daha çok genç kızların tercih ettiği modelleri oluşturuyor. Tüm haşama modellerindeki rahatlık ve konfor bu modellerde de geçerli olurken, kadınlara daha çok yakışan bir tasarım oluşturuyor. Bel kısmındaki fırfır detayı güzel bir görünüm sağlarken bazı modellerin fırfır kısmındaki işlemeler çok daha tarz bir görünümü ortaya çıkarıyor.

Tesettürlü Bayanlara Özel Pareolu Haşamalar

Pareolu haşamalar, bir kombin şeklinde satın alınabilirken, pareolar tek parça halinde de satın alınabiliyor. Bilek boyuna kadar olan pareolar, çok şık bir görünüm sağlarken, streç tarzda olan haşamalar için kapalılığı sağlıyor. Pareolar, haşama modelleri ile kombin yapıldığında renk uyumuna dikkat etmek gerekiyor.

Tesettürlü Bayanlara Özel Yarım Kollu Haşamalar

Güneş almak isteyen tesettürlü bayanlara özel haşama modelleri arasında yarım kollu haşamalar da bulunuyor. Vücudun tüm hatlarını kapatan bu modellerde yalnızca kollarda yarım kollu tasarım kullanılıyor. Bu modeller de tesettürlü bayanların kullanımda rahatlık sağladığı modelleri oluşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu