Reklam
TesettürDüğünDüğün

Tesettür Kınalık Başı Modelleri

Reklam

Düğünden bir adım öncesi kına olması sebebiyle düğün provası diye de tabir edebiliriz. Bu özel günde giyeceğiniz kına elbisesi, bindallı modelini seçtiyseniz gelelim tesettür kınalık başı modelleri arasından yapacağınız seçime… Sizler için farklı tarzlarda kına başı örneklerini bir araya getirdik.

Kına Başı Modelleri Tesettür 2021

2021 yılında en çok beğenilecek olan kına başı önerilerini sizler için aşağıda sıraladık.

duvaklı tesettür 2021 kına başı modelleri
duvaklı tesettür 2021 kına başı modelleri

 

fırfırlı kına modeli 2021
fırfırlı kına modeli 2021

Duvaklı, tüllü bir gelin başı seçimi yerine yukarıda görmüş olduğunuz gibi pullarla veya mini taçlarla hareketlendireceğiniz bir model de seçebilirsiniz.

gelin başı modelleri
gelin başı modelleri

Gelinlik de olduğu gibi kına elbisesi veya bindallıda da dikkatleri üzerinize  çekerek, günün yıldızı olmayı dilerseniz yukarıdaki fotoğrafımızda görmüş olduğunuz gibi iri taşlardan oluşan bir taç modeli tercih edebilirsiniz. Özellikle giyeceğiniz kıyafet işlemeli, kabarık bir modelse harika bir uyum sağlayacaktır.

kına başı modeli
kına başı modeli

Tesettürlü kadınlar için hazırlamış olduğumuz sade, kabarık model gelinliklere bakabileceğiniz gibi yine tesettürlü hanımlar için hazırlamış olduğumuz düğün makyajı önerilerimize de göz atmak isteyebilirsiniz.

kına elbisesi modeli
kına elbisesi modeli

Sade ve zarif bir kına gecesi gelini olmak için yukarıdaki gibi bir model seçebilirsiniz.

kına elbisesi modelleri
kına elbisesi modelleri

Boynunu açıkta bırakmak isteyenler için küpe takmalarını öneriyoruz. Özellikte taçlı bir gelin olacaksanız tacınızla uyumlu olacak aksesuar tercihleri yapabilirsiniz.

kına için makyaj önerileri
kına için makyaj önerileri

Kına elbisesi modelinde tercih edebileceğiniz tülleri kına başında da eklettirerek kullanabilirsiniz. Kullanmak isteyenlere önerimiz ise şatafatlı bir taç tercih etmemeleri gerektiğidir.

kına modelleri tesettür
kına modelleri tesettür

 

Taçlı Tesettür Kınalık Başı Modelleri

Kraliçe olmayı düşleyen kadınlara taçlı kına başı örneklerine göz atmalarını öneriyoruz.

taçlı tesettür gelin başı
taçlı tesettür gelin başı

 

taşlı tesettür kına modelleri
taşlı tesettür kına modelleri

Daha klasik bir gelin adayıysanız yukarıdaki gibi bir taç tercihi yapmayı da isteyebilirsiniz.

 

Duvaklı Kına Başı Modelleri

Duvaklı kına başının en büyük dezavantajı da özellikle uzun bir duvak tercihi yapacaksanız oyun oynama konusunda sizlere zorluk yaşatacaktır. Her ne kadar az kişiyle yapılması tercih edilse dahi göz dolduran güzelliğinin yanında gün boyunca sizi zorlayabilir. Göze alarak seçiminizi yapın.

duvaklı kına başı tesettür
duvaklı kına başı tesettür

 

tüylü gelin başı modeli
tüylü gelin başı modeli

Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi genellikle duvağa yakın, duvaksız olanlarda da oldukça arkada bırakılan tacı yüzünüze yakın bir yerde seçebilirsiniz. Bence oldukça da yakışmış.

Renkli Tesettür Kınalık Başı Modelleri

Klasik kırmızı, bordo renginden sıkılanlar için hazırlamış olduğumuz farklı renkteki tesettür bindallı modellerine de bakmanızı öneririz.

mavi kına elbisesi makyajı
mavi kına elbisesi makyajı

Mavi kına elbisesi modellerinizle uyumlu olacak şekilde bir makyaj ve taç takmayı da düşünebilirsiniz. Özellikle kıyafetiniz hareketli bir modelse kına başını daha sade olacak şekilde tasarlamanızı öneriyoruz. Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi işlemeli bir modele mini bir taç düşünmek akıllıca olacaktır.

mor tesettür kına elbisesi modelleri
mor tesettür kına elbisesi modelleri

Sadelikten çok hoşlanmayanlardansanız yukarıdaki gibi kına başını daha kabarık bir şekilde yaptırabilir, tacınızın boyutuna tarzınızı yansıtacak şekilde tercih edebilirsiniz.

yeşil kına modelleri tesettür
yeşil kına modelleri tesettür

Kına gecelerinde bordodan sonra en çok kullanılan renk olarak karşımıza çıkıyor yeşil. Özellikle renkli gözlü kadınlara yakışacağına kuşku yok! Son dönemlerde önce kına elbisesi ardından bindallı giyenlerin sayısı da hiç az değil. Böylelikle rahatlıkla dans edebileceğiniz kıyafet değişikliği de yapmış olabilirsiniz. Kına başının bozulma ihtimaline karşı toparlayacak birini de yanınızda bulundurmayı unutmayın.

yeşil kına modelleri
yeşil kına modelleri

Bindallı modelleri oldukça hareketliyken yukarıdaki gibi sade bir kına başı modeli seçmek iyi olacaktır. Bindallıdaki yeşil ve gold detaylarını tacınızla da uydurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu