Reklam
Saç

Türk Kahvesi Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Reklam

Türk kahvesi saç rengi, koyu kahve tonlarından soğuk alt tona sahip bir renktir. Türk kahvesi telvesi gibi ne çok koyu ne çok açık bir renktir. Eğer soğuk alt tonlu kahve saç rengi arıyorsanız, bu renk tam size göre!

Türk kahvesi saç rengini yaptırmadan önce içeriğimize göz atarak, size uygun bir renk olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Türk Kahvesi Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Özellikle koyu saçlardan Türk kahvesi saç rengine geçiş son derece kolaydır. Sadece markaların Türk kahvesi saç rengini satın alın ve boyayın. Ya da kendinizi profesyonel ellere bırakın ve Türk kahvesi saç rengiyle tüm dikkatleri üzerinize çekin.

Ancak açık tonda saçlara sahipseniz ve Türk kahvesi saç rengini yaptırmayı düşünüyorsanız, bu rengi ikinci boyamada elde edebilirsiniz.

Türk Kahvesi Saç Renginin Numaraları

 

Sizler için markalardan Türk kahvesi saç renginin numaralarına yer verdik.

 

Türk kahvesi saç rengi
Loreal Paris Excellence efsanevi Türk kahvesi saç boyası

 

  • Akos 5.3 Türk kahvesi saç boyası
  • Loreal Excellence 5.15 Efsanevi Türk kahvesi saç boyası
  • Exicolor 4.7 Türk kahvesi saç boyası
  • Nevacolor 4.07 Türk kahvesi tüp saç boyası
  • Koleston 5.37 Türk kahvesi saç boyası

Türk Kahvesi Saç Rengi Hangi Tene Yakışır?

 

Eğer soğuk cilt alt tonuna sahipseniz, Türk kahvesi saç rengi bir hayli yakışıyor. Özellikle buğday tenlilerde bu renk oldukça iddialı görünür. Buğday tenliler saçlarını daha canlı ve parlak göstermek istiyorsa ve ayrıca kahverengiden vazgeçemiyorsa, bu renge şans vermelerini tavsiye ederiz.

Türk Kahvesi Saç Rengini Kullanan Ünlüler

 

Cansu Dere, Sibel Can ve Fahriye Evcen Türk kahvesi saç rengini kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Bu üç öncü ismin saçında yer verdiği bu renk, size ilham verecektir.

 

Türk kahvesi saç rengi
Fahriye Evcen saç rengi

 

Türk Kahvesi Saç Renginin Bakımı

 

Saçlarınızı Türk kahvesi saç rengine boyadıktan sonra bu rengin ilk günkü canlılığını korumak için özel bakım uygulamanız gerekir.

Bu rengi özellikle PH dengeli şampuan ve bakım maskeleri kullanarak uzun süre saçınızda koruyabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerle yapılan bakım sayesinde, saçlarınız nemlenir ve yumuşacık olur. Bunun yanında, boyalı saçların yıpranmasının önüne geçmiş olursunuz.

Bunun yanı sıra, saçlarınızı sıcak suyla ve her gün yıkamamaya özen gösterin. Böylelikle, uzunca bir süre bu rengi saçınızda taşıyabilirsiniz.

Kızıl Saç Rengi ve Tonları

Mavi Saç Rengi İle Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Böğürtlen Siyahı Saç Rengi ve Modelleri

Buzlu Kestane Saç Rengi ve Modelleri

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu