Reklam
Saç

2021 Genç Gösteren Saç Renkleri Kataloğu

Reklam

Biz kadınlar yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için uğraşıp dururuz. Örneğin, yüzümüzde oluşan kırışıklar için çeşitli kremlere başvururuz. Ancak yaşlılık belirtileri yalnızca yüzümüzdeki kırışıklardan ibaret değildir. Bazı saç renkleri de bizi yaşlı gösterebilir. 2021 genç gösteren saç renkleri ile olduğunuzdan daha genç ve canlı gözükmeniz mümkün.

Hele de 30’lu yaşlara gelindiğinde özellikle kadınların fazlaca üzerinde durduğu genç gösteren saç renkleri konusuna açıklık getirmek için buradayız.

Genç Gösteren Saç Renkleri 2021 

 

Bazen çok sevdiğimiz bir saç rengi, bizi daha yaşlı gösterebilir. Peki, genç gösteren saç renkleri hangileri?  Aşağıya sıraladığımız saç renklerini inceleyin ve teninize uygun saç rengi ile kendinizi yenileyin.

Çikolata Kahve Saç Rengi

 

Esmer veya açık buğday tenli bir kadınsan, kesinlikle saç boya rengin çikolata kahve olmalı. Ayrıca bu renk sizi olduğundan daha canlı ve dinç gösterecektir.

Genç gösteren saç renkleri
Çikolata kahve saç rengi

Çilek Sarısı Saç Rengi

 

Soluk bir cilt teni için çilek sarısı harika bir seçenektir. Sevimli bir görünüm elde etmek için saç renginizde çilek sarıyı deneyin.

Genç gösteren saç renkleri
Çilek sarı saç rengi

Çikolata Karamel Saç Rengi

 

Buğday veya beyaz tenli kadınların favorisi çikolata karamel saç renginin özellikle katlı saç kesiminde iyi duracağını bilmenizde yarar var.

Genç gösteren saç renkleri
Çikolata karamel saç rengi

Sıcak Bal Sarısı Saç Rengi

 

Daha genç görünmek için daha açık renklere gidin. Ancak bu demek değildir ki küllü veya serin bir saç tonu elde edin. Daha sıcak bir görünüm için bal sarısı son derece uygundur.

Genç gösteren saç renkleri
Sıcak bal sarısı saç rengi

Bal Köpüğü Saç Rengine bakarak size yakışıp yakışmayacağına karar  verebilirsiniz.

Altın ve Bal Tonları

 

Özellikle koyu saçlara altın ve bal karışımı eklettir ve monoton bir görünümden kurtul. Bu harika rengi yapmak için hemen kuaföre koşalım!

Genç gösteren saç renkleri
Altın ve bal tonları

Kısa Saçlar İçin İnce Balyaj

 

Kısa saçlarınız varsa, ince balyaj attırarak yumuşak ve hoş bir saç tonu elde edebilirsiniz. İnce balyaj ile kendi saç renginizi korumuş ve ayrıca çarpıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

İnce balyaj uygulaması

Krepe Balyaj Nedir? Krepe Balyaj Nasıl Yapılır? adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

Koyu Mocha Kahve Saç Rengi

 

Esmer ve buğday tenlileri daha fresh ve enerjik hissettirecek saç rengi olan koyu mocha kahve ile tanışın. Bu saç rengi sayesinde daha genç görünmeniz mümkün.

Koyu mocha kahve saç rengi

Sunkissed Saç Rengi

 

Yaz rengi arıyorsanız, sun-kissed saç rengi tam size göre! O halde bebeksi bir görünüm elde etmek için bu saç rengine bir şans verin.

Sun kissed saç rengi

Krem Karamel Saç Rengi

 

Açık tenlilere canlılık katacak bir renk olan krem karamel saç rengi, hem doğal bir görünüm hem de parlaklık katıyor.

Genç gösteren saç renkleri
Krem karamel saç rengi

Doğal Sarı Saç Rengi

 

Doğuştan sarışın olmayabilirsiniz. Ancak özellikle açık bir tene sahipseniz, doğal sarı saç renginin size bir hayli yakışacağını bilmelisiniz.

Genç gösteren saç renkleri
Doğal sarı saç rengi

Sombre Saç Rengi

 

Ombreye göre saça daha doğal bir görünüm katan sombre uygulamasını özellikle hiç boyanmamış saçlarda güneşten açılmış etkisi yaratacaktır. Uçlara doğru daha açık tonların yer aldığı bir uygulamadır.

Sombre saç rengi

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam