Reklam
Eğlence

Valorant Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Reklam

Oyuncular, hesaplarını güvende tutmanın bir yolu olarak Valorant şifresini değiştirmelidir. Riot hesabınız, League of Legends, Valorant , Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics gibi geliştirici tarafından yayınlanan birçok oyuna erişmenize yardımcı olan şeydir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi güvende tutmanız önemlidir. Hesabınız saldırıya uğradıysa veya güvenliği ihlal edildiyse, hemen bu bağlantıyı kullanarak Riot Games’e bir mesaj gönderin. Ancak, başka nedenlerle Valorant şifresini değiştirmek istiyorsanız, Valorant şifre değiştirme nasıl yapıldığını öğrenmek için adım adım bir kılavuz burada.

Şifre Değiştirmenin Önemi

“Yasal olarak” satamayacağınız için hesabınızın hiçbir değeri olmadığını düşünebilirsiniz, ancak Kozmetik, Seviye ve Rütbe piyasada oldukça iyi bir değere sahiptir. Bunlar, internet korsanlarının hesabınıza erişmesi ve onu kullanması veya karaborsada satması için yemdir. Valorant ve Riot Games bilgisayar korsanlarına karşı güvendedir ve veri tabanlarının saldırıya uğrama olasılığı çok azdır veya hiç yoktur.

Parolalar sızdırılır ve parolanız, değiştirmeyi düşünebileceğiniz çok uzun ve karmaşık bir harf, sayı ve özel karakter karışımına sahiptir. Parolalar için sağduyu kuralı, onları her üç ila dört haftada bir değiştirmektir.

Valorant Şifre Değiştirme Adımları

Hesap güvenliği şu anda hiç olmadığı kadar önemlidir. Her gün kullandığımız web sitesindeki önemli hesaplarımızı korumak çok önemlidir ve zaman zaman şifrelerimizi değiştirmek bu konuda yardımcı olabilir.

Valorant şifre değiştirme
valorant şifre değiştirme
 1. Riot Games hesabınıza giriş yapın .
 2. Giriş yaptıktan sonra, ” Riot Hesabına Giriş Yap ” seçeneğine tıklayın.
 3. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi kullanıcı adınızın hemen altında şifrenizi değiştirme seçeneğini göreceksiniz.
 4. Orada, mevcut şifrenizi, ardından yenisini yazmanız gerekecek ve doğru yazıldığının bir onayı olarak yenisini tekrar yazmanız gerekecek.
 5. “Değişiklikleri Kaydet” e tıklayın.

Bitiş çizgisine ulaştıysanız tebrikler, şifrenizi başarıyla değiştirdiniz! Birinin hesabınıza giriş yaptığından şüpheleniyorsanız, “Her Yerde Oturumu Kapat” düğmesine tıklayabilirsiniz, çünkü bu, hesabınızın bulunduğu her cihazdaki oturumunu kapatacaktır.

Valorant Hesap Şifre Unuttum

Hesap şifrenizi unuttuysanız, hesabınıza tekrardan girebilmek için aşağıdaki adımları takip edin:

 1. Buradan Riot Games kurtarma sayfasına gidin.
 2. Hesap ve kayıt bilgilerinizi doldurun ve ‘Kurtar’ı tıklayın.
 3. Valorant şifresini değiştirme bağlantısı için Riot bağlantılı e-posta hesabınıza gidin.
 4. E-postadaki bağlantıya tıklayın ve yeni şifrenizi yazın.
 5. Valorant şifre değişikliği hakkında bir onay e-postası alacaksınız. Hesabı kurtarmak için kayıt e-postanızı hatırlamanız gerekir.
 6. Hangi e-postayı kullandığınızı bilmiyorsanız, bu hesabı kurtarmak için bir destek mesajı gönderin.

Valorant E-Posta Değiştirme

Valorant’ta e-posta adresinizi değiştirmek için önce Riot Games oturum açma sayfasını kullanarak mevcut Riot hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Güvenlik amacıyla e-postanıza bir doğrulama kodu gönderilecektir, bu nedenle e-postanızın gelen kutusuna gidin, doğrulama kodunu kopyalayın ve sayfa menüsüne yapıştırın.

İçeri girdiğinizde, hesap bilgileriniz görünecektir. E-posta adresinizin sağ tarafındaki düzenle simgesine tıklayın ve kullanmak istediğiniz yeni e-posta adresini girin. Ayrıca, onay kutusunu yeni e-posta adresinizle de doldurun.

E-postanın gelen kutusuna gidin ve Riot tarafından gönderilen doğrulama e-postasını arayın. Tıklayın ve şimdi Riot hesabınıza bağlı yeni e-posta adresini doğrulayın. Valorant’ı açın ve şimdi ona bağlı yeni e-posta ile hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır? | Valorant İsim Önerileri

En İyi Twitch İsimleri Hangileri?

Stumble Guys İsim Önerileri

Pubg Mobile İsim Önerileri

Roblox İsim Önerileri 2022

Discord İsim Önerileri

Clash Royale İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Sevgili İsimleri Önerileri

Birbirinden İddialı Snapchat İsim Önerileri

Priv İsim Önerileri

TikTok İsim Önerileri

Spotify Liste İsim Önerileri

Kpop Grup İsim Önerileri

BTS Fan Sayfa İsim Önerileri

Hüner Çelik

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu