Reklam
Genel

We Transfer Nasıl Kullanılır?

Reklam

We Transfer, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da Bas Beerns şirketi tarafından 2009 yılında kurulan dünyanın en büyük dosya aktarım merkezidir. Ücretsiz kullanım avantajına sahiptir.

İçindekiler

We Transfer Avantajları

 • Birden fazla dosyayı ücretsiz olarak We Transfer ile gönderebilirsiniz.
 • Her zaman, her yerde ve ister telefon üzerinden ister bilgisayar ile yüksek boyutlu dosyalarınızı hızlı bir şekilde karşı tarafa göndermenize yardımcı olur.
 • IOS ve Android destekli bir programdır.
 • Bu program veritabanında dosyalarınız güvenli olarak saklanır.

We Transfer İle Dosya Gönderme

 1. We Transfer internet sitesine girin.
 2. “Dosya yükle” seçeneğine tıklayarak aktarmak istediğiniz dosyayı seçip yükleyin.
 3. Dosyaların yüklenmesi için belli bir süre bekleyin.
 4. Dosya yüklenmesi tamamlandıktan sonra uygulama tarafından dosyayı indirmek için bir link karşınıza çıkacak. Bu linki dosyaları göndermek istediğiniz kişiye/kişilere mail yolu ile ulaştırabilirsiniz.
 5. Tüm bu adımların hepsini ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

WeTransfer İle Ücretsiz Dosya Gönderebilir Miyim?

Eminiz, kendinizi ara sıra iş arkadaşlarınıza veya arkadaşlarınıza fotoğraf, video, PDF dosyası veya diğer özellikle büyük ve ağır dijital öğeyi gönderme ihtiyacı duymuşsunuzdur.

Ve onları e-posta ile göndermek istediniz fakat dosya boyutu büyük olduğu için gönderemediğinizi anladınız. Bu noktada, böyle dosyaları rahatlıkla gönderebilmek için etkili bir alternatif aramakla zaman kaybettiniz.

25 Mb’a kadar dosya göndermenize izin veren Google Gmail gibi diğer platformların aksine, WeTransfer (WE) ile bunu 2 Gb’a kadar kapasite ile ücretsiz olarak yapabilmeniz, bu aracın tam olarak büyük çekiciliğidir.

Daha kesin olmak gerekirse, bunu Google Hesabınızla da yapabilirsiniz, ancak bu durumda dosyalarınızı önceden bu sanal sürücüye kaydederek Google Drive aracılığıyla olması gerekir.

WeTransfer İle Gelen Dosya Nasıl Açılır?

Dosyaların gönderilip gönderilmediğini hem size hem de karşı tarafa gelecek olan bildirim mesajından anlarsınız. Dosya geldiği zaman linke tıklayıp dosyaları kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca dosyaları indirmek için herhangi bir programa ihtiyacınız yoktur. Belirli bir süreden sonra da dosyalar we transfer hesabınızdan silinecektir.

WeTransfer İle Kaç GB Dosya Gönderilir?

WeTransfer Pro ve ücretsiz kullanım seçenekleri bulunuyor. Ücretsiz kullanımda 2 GB’a kadar dosya gönderebilirken; premium kullanımda ise, 20 GB’a kadar dosya göndermek mümkün.

WeTransfer Neden Çok Yavaş?

We Transfer dünyanın en büyük ve en hızlı dosya aktarım merkezidir. Ancak kullanıcılar programın bazen yavaşladığını iddia ediyorlar. Aslında bunun birkaç nedeni vardır;

We Transfer
we transfer neden çok yavaş
 • Bilgisayarınızda herhangi bir sorun varsa, bu sizin gönderim hızınızı yavaşlatabilir. Çeşitli bilgisayar hataları için Restoro PC Repair Tool programını bilgisayarınıza kurun ve hataları düzeltin.
 • İnternet bağlantı sorunlarından kaynaklı olarak da programda yavaşlık sezilebilir. Özellikle bulunduğunuz ortamdaki interneti birkaç kişi kullanıyorsa, dosya gönderim hızını olumsuz etkiler.
 • Virüs bulaşan bilgisayarda kasmalar olur, çok rahat işlem yapamazsınız. Virüs programını açıp bilgisayarınızı tarayın.
 • We Transfer dosya gönderme hızını yavaşlatabilecek tarayıcıda açılmış uygulamaları kapatabilirsiniz.
 • Göndermek istediğiniz dosyalar harici bir depolama cihazında yer alıyorsa, We Transfer ile dosyaları göndermeden önce bilgisayarınızın sabit sürücüsüne taşıyın.
 • We Transfer uygulamasını farklı bir tarayıcı veya cihaz üzerinde çalıştırmayı deneyin.

We Transfer Alternatifi

WeTransfer uygulamasına alternatif olabilecek 4 site linkini aşağıya bıraktık. Aşağıdaki linklere göz atın ve dosyalarınızı güvenle ve hızlı bir aktarımla karşı tarafa ulaştırın.

We Transfer
we transfer alternatif
 1. https://fromsmash.com/
 2. https://www.sendgb.com/
 3. https://ufile.io/
 4. https://send-anywhere.com/

Getcontact Nedir? Getcontact Nasıl Kullanılır?

Kwai Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Spotify Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Pinterest Video Kaydetme Nasıl Yapılır?

Spotify Blend Nedir? Spotify Blend Nasıl Yapılır?

Skype Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu