Reklam
Genel

Kwai Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Reklam

Kwai, kendi videolarınızı paylaşabileceğiniz ve platformda ekstra para kazanabileceğiniz hızlı bir video sosyal ağdır. Ancak platformdan sıkıldıysanız ve Kwai hesap silme nasıl yapılır diye arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Kwai Hesabı Nasıl Silinir?

Kwai uygulaması Batı pazarına ulaştığında büyük bir başarı yakalamış, başlangıçta platforma daha fazla takipçi çekmek için büyük ödüller sunması başarısının nedenlerinden biri olarak kabul edilebilir.

Bir gecede bıraktığımız her harika uygulama gibi, ondan da sıkıldığımız bir an gelir veya çocuğunuzu azarlamak veya dikkat dağınıklığını azaltmak için Kwai hesabını nasıl sileceğimize dair bir yöntem ararız.

Kwai Hesap Silme Telefondan

Kwai hesabını silmenin bir yolunu bulmaya karar verme sebebiniz ne olursa olsun, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Kwai uygulamasının yüklü olduğu Android veya iOS cihazınızda, ekranın sağ alt köşesindeki profil simgenize dokunun.
 • Uygulamadaki profilinizin ana sayfasında, Kwai madeni para simgesinin hemen sağında, ekranın sağ üst köşesindeki dişli simgesine dokunun.
 • Ayarlar altında “Hesap Güvenliği” seçeneğini seçin, muhtemelen Kwai uygulamasının ayarlar bölümündeki ikinci seçiminizdir.
 • Şimdi hesap güvenlik ekranının hemen altındaki “Hesap Silme” seçeneğine dokunun, görmesi biraz zor ama aşağıdaki görseldeki gibi bulacaksınız.
 • Serbest bırakılabilecek bakiyeniz varsa Kwai hesabınızı silmeniz istenecektir, “Devam etmeyi onaylıyorsanız lütfen onaylayın” uyarısının yanındaki kabul etmek için kutuya dokunun ve ardından “Onayla”ya dokunun.
 • Sizi kwai hesabı nasıl silinir ile takip etmenize neden olan bir nedeni tanımlamanız için yeni bir ekran açılacaktır, nedenlerden birini seçin ve ekranın altındaki “Hesabı sil” seçeneğine dokunun.
 • Bir sonraki pencere, Kwai hesabını silme işleminin son adımı olacak, hesabınızı bir süreliğine geçici olarak silmek için turuncu “Anlıyorum” düğmesine dokunun, bu süreden sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

İşte bu, Kwai’nin hesabını nasıl sileceğinizi öğrenmek için yapmanız gereken tek şey bu. Son adımda belirttiğimiz gibi, bu işlem platformdaki hesabınızı hemen silmez, hesabınızı kurtarmak için 30 günlük bir süreniz olur.

kwai hesap silme
kwai hesap silme android iphone

Temel olarak, hesap 72 saat tamamlandığında tamamen kaldırılacaktır, bu yüzden bekleyin ve hesabınızın kwai veritabanından silindiğini görün.

Hesabınızı platformun kendisi tarafından tanımlanan 30 günlük süreden önce kurtarmak için orijinal Kwai hesabınızla oturum açarak yeniden etkinleştirmeniz yeterlidir.

Kwai Banka Hesabı Silme

Kwai hesabınızı silme işlemi sırasında size paranızın silineceği bilgisi verilir. Bu uyarı , video izleme, arkadaşlarınızı tavsiye etme ve günlük ödülleri kullanma eylemlerinin sizin için jeton ürettiği sosyal ağın madeni para sisteminden kaynaklanmaktadır.

Kwai paraları uygulamada gerçek parayla takas edilebilir, ancak geçerli bir hesap kaydetmek için platform gereklilikleri nedeniyle hesabınızı güvenlik nedenleriyle silmek isterseniz, hesabınızı kaldırmak için bazı adımları izleyebilirsiniz.

 1. Kwai uygulamasında, ana ekranın sağ alt köşesinde profilinizi seçin.
 2. Madeni paraları gerçek parayla değiştirmek için genellikle kullandığınız madeni para simgesine dokunun.
 3. Bakiyenizin hemen altındaki “Para Çek” seçeneğini seçin.
 4. Çekilecek bir miktar seçin ve ardından “Para Çek” seçeneğine dokunun.
 5. Şimdi, kaldırmak istediğiniz banka hesabını bulun, seçilen hesabın sağında bulunan simgeye dokunun.
 6. “Hesabı Sil” seçeneğini bulmak için sayfanın en altına kaydırın, onaylamak için “Şimdi Sil” düğmesini seçin.

Spotify Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Hesap Çalma Nasıl Yapılır?

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma Nasıldır? Ekran Görüntüsü Alındığı Nasıl Anlaşılır?

Instagram Hesabım Askıya Alındı Nasıl Düzeltebilirim?

Snapchat Hesabım Kilitlendi Nasıl Açabilirim?

Instagram Feedback Required Hatası Nasıl Düzeltilir?

Pinterest Video Kaydetme Nasıl Yapılır?

Getcontact Nedir? Getcontact Nasıl Kullanılır?

Instagram Dili Nasıl Değiştirilir?

Spotify Blend Nedir? Spotify Blend Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu