Reklam
Genel

Aile Dövmeleri Modelleri 2023-2024

Reklam

Ailenizi en iyi ne tür bir dövme temsil eder? Hepsini kalbinize ve cildinize yakın tutmanın en iyi yolu ne olurdu? En sevdiğiniz aile fotoğrafının minimalist dövme versiyonuna ne dersiniz? Aile dövmeleri, ailenizi ve bunun sizin için dövme biçiminde ne anlama geldiğini kutlamanın sayısız yolu vardır.

Bir aile dövmesi yaptırmak istiyor ama biraz daha ilhama mı ihtiyacınız var? En sevdiğimiz aile dövme fikirleri için okumaya devam edin!

İçindekiler

Aile Portre Dövme Modelleri

Tüm aile portresi dövmelerinden ebeveyn-çocuk dövmelerine, kardeş dövmelerinden çift dövmelerine ve hatta evcil hayvan dövmelerine!  aile dövmesi, sizin için en değerli olanlara olan sevginizi ölümsüzleştirmenin güzel bir yoludur.

Aile dövmeleri
aile portre dövme modelleri

Portre dövmeleri basit bir arka planla yapılabileceği gibi, abartılı manzaralar ve abartılı sanatsal tasarımlarla da yapılabilir. Gerçekten benzersiz bir şey yaratma özgürlüğü, şaşırtıcı portre dövmeleriyle birçok kişinin tahmin edebileceğinden çok daha fazla kullanılabilir.

Aile Dövme Modelleri

Cüzdanımızdaki fotoğraflardan tılsımlı bilekliklere kadar, insanların en sevdikleri anıları yanlarında taşıma alışkanlığı vardır.

Aile dövmeleri
aile dövmeleri

Bazen bu hatıra sadece bir insandır, o kadar çok sevdiğin biridir ki, bir fotoğraf yüzünüzü güldürmeye yeter. Ve bazen, hatıra, genellikle küçük bir biblonun içinde taşıdığımız bir yer veya deneyim olabilir.

Aile dövmeleri
aile dövmesi

Ancak bazı insanlar fotoğrafları ve bibloları bir kenara bırakmayı tercih ediyor – tercihleri dövme sanatına dayanıyor. Tuval gibi bedenleriyle sevinçlerinin hikayelerini anlatıyor.

Aile dövmeleri
aile dövme tasarımları

Yani, doğru fotoğrafı buldunuz, mükemmel sanatçıyı buldunuz, dövmeyi nerede yaptırmak istediğinizi biliyorsunuz, bu yüzden hazırsınız! Ama bunu yapmadan önce, size ilham olacak bazı tasarımları hazırladık, aşağıdan bazı başarılı örneklere göz atın.

Minimalist Bir Aile Fotoğrafı Dövmesi Nasıl Yapılır?

Minik tasarımlara vücudunuzda yer vermek istiyorsanız, öncelikle dövmenin nasıl yapılacağına karar vermeniz gerekir.

Aile dövmeleri
aile dövme tasarımları

1. Adım: Doğru Aile Fotoğrafını Bulun

Her fotoğraf albümünde, her bulut sürücüsünde, sizi her zaman çekildikleri zamana götüren fotoğraflar vardır. Bir aile gezisi, çok özel bir gün, hep birlikte ve mutlu olduğunuz zamanlar – bunlar sonsuza kadar hatırlamak istediğiniz anlardır. Bu tam olarak aradığınız resim türü!

2. Adım: Doğru Dövme Sanatçısını Bulun

Portreler, en temel olanları bile, doğru yapmak çok zordur. Resimlere dayalı minimalist portreler ile işler biraz daha basit. Genellikle yüzler yoktur, ayrıntılar çok basitleştirilmiştir, ancak birçok şey ters gidebilir.

Aile dövmeleri
aile portre dövme

İş için doğru sanatçının, çizgi çalışmasında ustalaşmış biri olması gerekir. Bu tür dövmelerde her şey çizgi çalışmasıyla ilgilidir ve hataları gizlemek imkansızdır. Ayrıca çizgilerin temiz ve güvenle yapılması gerekir. Tercihen tek iğneli, ince çizgili dövmede, çizgi işinde çok yönlü bir dövme sanatçısı arayın. Portföylerini benzer işler için kontrol edin, bu tarzda ilk denemeleri olmak istemezsiniz.

3. Adım: Doğru Yerleşimi Seçin

Aile dövmelerinin, onları sık sık görebilmeniz için yapılması gerektiğini düşünüyoruz, çok dekoratif değiller ve sadece sizin için anlam ifade ediyorlar, bu yüzden onları kollarınız, ön kolun iç kısmı veya üst kol gibi bir yere yaptırdığınızdan emin olun. Bilekler daha minimalist tasarımlar için iyidir.

Maori Dövme Desenleri ve Anlamları

Kelebek Dövmesi Anlamı ve Modelleri

Kadınlar İçin Dövme Modelleri I 100 Farklı Dövme Çeşidi

Erkekler İçin 100 Farklı Dövme Çeşidi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu