Reklam
Saç

Bal Karamel Saç Rengi ve Modelleri

Reklam

Solgun ve mat görünmekten memnun değilseniz, bal karamel saç rengi ile sizi tanıştırmak isteriz. Daha canlı, parlak ve enerjik görünmeyi sağlayan bu rengin popülerliği günden güne artmaktadır. Bal karamel saç rengi ve modelleri başlığı altında bilmeniz gereken her şeyi bu içeriğimize ekledik. Keyifli okumalar!

Karamel ve Bal Köpüğü Karışımı Saç Rengi

Her iki renkte sarı ve sıcak tonlar mevcuttur. Bal köpüğü daha çok sarı tonlara yakınken, karamel ise, bakır ve kahverengi tonları içerir.

Bal karamel saç rengi
bal karamel saç rengi

Karamel saç rengi üzerine bal köpüğü balyaj yapılabilir veya her iki rengi karıştırıp muhteşem bir ton yakalayabilirsiniz.

Karamel Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bal köpüğü karamel saç rengi bronz, buğday, esmer ve beyaz ten olmak üzere her cilt tonuna yakışan bir saç rengidir.

Bal Karamel Saç Rengi Numaraları

 • Omega Plus 8.35 Bal Karameli Saç Boyası
 • Maxx Deluxe 8.35 Bal Karameli Krem Tüp Boya
 • Rita Saç Boyası 8.7 Bal Karamel
 • Loreal Paris Casting Crème Gloss Saç Boyası 732 Krem Karamel

Bal Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır?

İçerisinde sıcak koyu sarı yansımaların yer aldığı bal karamel saç rengi, saça parlak ve canlı bir görünüm katar. Özellikle enerjik görünmek isteyenler karamel bal saç rengi şans verebilir.

Bal Karamel Saç Rengi Boyayanlar

 • “Saçım koyu kahveye dönük olduğu halde, yarım saatten fazla bekletince gözle görülür bir şekilde açılma oldu. Güneşte de üst kısımları kızıla dönüyor. Memnun kaldım.”
 • “Saçımın boya numarası sürekli sürekli soruluyor. Fiyatı gittikçe artıyor ve bu durum beni üzüyor ama çok beğeniyorum bu rengi. Bir de boya içinden çıkan ballı bakım kreminin kokusu aşırı iyi, keşke dev boyu olsa!”
 • “Saçlarımı hiç sertleştirmedi. Boya saçımda aşırı doğal durdu, parlak ve canlı görünüyor.”
 • “Kokusu yok. Koyu renk saçlarımı bile tam açmasa bile güzel açtı. Beğendim.”
 • “2 ton açıyor saçı parlaklığı güzel ama beyazları kapatmıyor bir daha almam. Boya yaptığım akşam ve ertesi gün kafan resmen yanmış gibi sızladı. Ve çıplak elle boyadım saçımı parmak uçlarım beyaz beyaz yandı. Boya amonyaksız olabilir ama yüksek miktarda başka kimyasal var içinde.”
 • “Sürekli kullandığım renk ve marka. Kalıcı olmaması cazip kısmı benim için. Saçımın kendi rengini bozmadan kısa süreli değişiklik istediğimde kullanıyorum. Yaklaşık 1 ay sonra tamamen akmış oluyor. Saçlarımı yıpratmıyor. Uzun süreli kalıcı olmadığı için beyaz kapatma özelliği beklenmemeli.”
 • “Son 2 senedir kullandığım boya markası. Gönül rahatlığı ile. Amonyak içermemesi uygulamayı kolaylaştırıyor. Dip rengim kestane. Önümde hafif beyazlar var. Açık tam bal ve bakıra kaçan birebir kutudaki rengi yakaladım. Tek dezavantajı hızlı akan bir boya. Kuaföre gerek bile yok. Çok işlem gören saçlarda bile doğru ton sonucu verir diye düşünüyorum. Benim saçlarımda hiç ağır işlem olmadı ama önemli olan yıpratmadan vaat edilen renge ulaşmak. Kesinlikle loreal casting her tonunu tavsiye ediyorum. Çok memnunum.”
 • “Saçımın rengini açtırmıştım fakat çok açık olmuştu. Bu geçici bir boya olduğu için çok zarar vermez diye kullandım, hemen kalıcı boyamak istemedim saçımı mahveder diye. Bu sekiz haftaya kadar durdu, fakat zaman geçtikçe tamamen kayboluyor, ona göre alın. Yastığa, kıyafete akmıyor ama ben memnun kaldım sonra kalıcı boyaya geçtim.”

Bebe Sarısı Saç Rengi ve Modelleri

Sarı Saçın En Güzel Tonları

En Güzel Karamel Saç Renkleri

Karamel Saç Rengi

Platin Sarısı Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu