Reklam
GenelDüğünEğlenceSaç

En Tarz Kısa Gelin Saçı Modelleri

Reklam

Kısa saçlı kadınlarda düğün günü gelip çattığında artık birbirinden güzel modelleri deneme şansına sahip olabilir. Kısa saç içinde yapılabilecek çok özel gelin saçı modelleri bulunuyor. Böylelikle düğün gecenizde de tüm kişiler tarafından dikkat çekici olmanız kaçınılmaz olacak. En tarz kısa gelin saçı modelleri nelerdir diye merak edenler için gelin birlikte bakalım.

Çok Kısa Gelin Saçı Modelleri

Son dönemlerin moda ve cesaretini temsil eden çok kısa saçlar, gelinlik modellerinde nasıl durur diye düşünüyor olabilirsiniz. Kısa saç bir çok kadına yakışmaz diye bir algı olsa dahi cesaret edip, kestiren bir çok kadını tebrik etmek gerekiyor. Çok fazla tarz durduğunu da ilave etmek gerekiyor.

çok kısa gelin saçı modelleri
çok kısa gelin saçı modelleri

Denenecek olan bu saç modeli sayesinde yüz hatlarınızı daha fazla ön plana çıkarmış olursunuz. Çok kısa saç modellerinde dalgalı bir fön çekilip gelin tacı takılarak da son derece asil bir görünüm ortaya çıkabilmektedir.

çok kısa gelin saç modelleri
çok kısa gelin saç modelleri

Saçınızın ön kısımları uzunsa yukarıdaki gelin saçı modelinde görmüş olduğunuz gibi arkaya doğru fön çektirerek kullanmalısınız. Bu saç modelini seçen kadınlarda özellikle koyu renk ruju daha çok seviyorum.

marjinal gelin saçı modelleri
marjinal gelin saçı modelleri

Gelin Saç Aksesuarları adlı yazı dizimize göz gezdirerek, en tarz kısa gelin saçı modelleri ile uyuşacak seçimler tercih edebilirsiniz. Birçok mağazada çeşitli taç modelleri görebilirsiniz bunun dışında internet alışverişleri de alternatif olarak değerlendirilebilir. Özellikle kullanıcı yorumlarını dikkate almak yarar sağlayabiliyor.

Gelinler İçin Küt Kısa Saç Modelleri

En tarz kısa gelin saçı modelleri kategorilerimizde son dönemlerin modası haline gelen küt saç modellerini de atlayamazdık. Küt kısa saçlı modeller de oldukça fazladır. İnce bir saç teline sahipseniz o zaman küt kısa saçlı modelleri daha sıklıkla tercih etmeniz gerekiyor.

küt gelin saçı modelleri
küt gelin saçı modelleri

Küt kısa saçlı gelinlerin özellikle dikkat etmesi gereken konulardan birisi de mutlaka aksesuar kullanmaları olacaktır. Gelinlik üzerine yakışacak olan modeller arasında dalgalı, bukleli ya da eski dönem saçlarını anımsatacak modeller oldukça çok yakışacaktır.

yandan ayrılmış küt gelin saçı
yandan ayrılmış küt gelin saçı

Küt kısa saçlı kadınlarda artık özel gecesinde bakışları kendi üzerine çekmeyi başaracak.

çiçekli gelin saçı modeli
çiçekli gelin saçı modeli

Şimdiki bir çok düğünde özellikle kır düğünü ise canlı çiçek ve yaprak desenleri aksesuar olarak çok fazla tercih ediliyor. Ortama uyum sağlaması açısından kalın kraliçe taçlarından ziyade çok daha fazla yakıştığını söyleyebiliriz. ÖzellikleHelen Gelinlik Modelleri ile yukarıdaki gibi sade ve sevimli bir taçla bütün günü geçirebilirsiniz.

Gelinler İçin Kısa Saç Topuz Modelleri

Topuz saç denildiği zaman ilk akla gelen durumlardan birisi de kişinin uzun bir saça sahip olmasıdır. Fakat kısa saçlı gelinler topuz yaptıramaz diye bir kaide kesinlikle yok.

postiş gelin saçı modelleri
postiş gelin saçı modelleri

Kısa saçlı kadınların saçının topuz yapılması için genellikle postiş kullanılmaktadır. Postiş örgüler, son derece yakıştığından dolayı topuz modeli sırasında mutlaka başvurulması gerekmektedir.

Eğer ki postiş kullanma taraftarı içerisinde değilseniz o zaman izlemeniz gereken çözüm yollarından birisi de topuzu omuz hizasında yaptırmanız olacaktır. Böyle bir modeli tercih edecekler için saçının ön tarafının nasıl olacağı bir diğer önemli ayrıntıdır.

 

kısa salaş gelin saçı
kısa salaş gelin saçı

Özellikle sadelikten hoşlanan kadınlar Salaş Gelin Saçı Modelleri adlı yazı dizimize de bakabilirler.

Bir tarafını sol yatmış şekilde kullanmak daha hoş bir görünüm sağlayacaktır. Sizlerde kısa gelin saçı modelleri ile özel gününüz gelip çattığında harikalar yaratabilirsiniz. Daha fazla görsel için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu