Reklam
Saç

Erkek Saç Modelleri 2023-2024

Reklam

Harika bir erkek saç modeli, fresh, kendinden emin ve havalı hissetmenin anahtarıdır. En iyi trend erkek saç modelleri için okumaya devam edin.

Bir erkek saç kesimi seçmek, herkese uyan tek bir stil değildir. Dahası, saçınız erkekliğinizi, kişiliğinizi ve bireyselliğinizi sembolize eder. Ayrıca tanıştığınız insanlara hakkınızda çok şey söyler ve kalıcı bir izlenim bırakabilir.

İçindekiler

Erkek Kısa Saç Modelleri 2023-2024

Kısa saç, bakımı ve şekillendirmesi çok kolay olduğu için erkekler arasında her zaman çok popüler olmuştur. Saçların kısa olması, farklı stilleri denemeye yer olmadığı anlamına gelmez. 2022-2023 yılının erkek kısa saç modellerini burada bulabilirsiniz.

Üç Numara Saç Kesimi

Bu saç modeli asla eskimez. Geçtiğimiz birkaç on yılda, David Beckham, Drake, Brad Pitt, Zayn Malik ve Nick Jonas dahil olmak üzere ünlü aktörler ve futbolcuların hepsi bu basit stili tercih ediyorlar. Oval bir yüz şekline veya dikdörtgen bir yüz şekline sahipseniz, bu saç modeli muhtemelen iyi görünecektir.

Erkek saç modelleri
üç numara saç kesimi

Kısa Dalgalı Saç Modeli

Kısa saç, saçın daha kalın ve dolgun görünmesini sağlayabilir ve doğal dalgalı saçlar için şekillendirmeyi kolaylaştırır. Saçınızın uzunluğu üstte, yanları ve arkayı kısa tutun.

Erkek saç modelleri
kısa dalgalı saç modeli erkek

Kısa Dağınık Saç Modeli

Kısa dağınık saçın çekici yanı, sanki yataktan yeni kalkmışsınız gibi zahmetsizce havalı bir görünüm vermesidir. Bu görünüm doğal dokulu saçlarda en iyi sonucu verir.

Erkek saç modelleri
kısa dağınık saç modelleri erkek

Geriye Taranmış Saç Modeli

Geriye taranmış saç modeli, çok erkeksi bir görünüme sahip olabilir ve farklı doku ve uzunluklara uyabilir. Arkaya doğru tarakla saç fırçalanır, bu nedenle ismini buradan alır. Başın üstünde hacim yaratır ve daha dolgun bir görünüm yaratır.

Erkek saç modelleri
geriye doğru saç modelleri erkek

Erkek Uzun Saç Modelleri 2022-2023

Erkeklerin uzun saç modelleri çok moda ve aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok çağdaş kesim ve stille doğru olanı bulmak zor olabilir. Bir erkeği kalabalığın arasından öne çıkarabilecek uzun saç görünümlerinden sadece birkaçını aşağıda bulabilirsiniz.

Topuz Saç Modeli

Man bun modeli olarak da bilinen topuz saç modeli, uzun saçlı erkeklerin ensede veya saç ortasında saçını toplamasıdır. Kadınların topuz saç modeline benzerdir. Bu model, erkeklere havalı ve cool bir görünüm vermektedir.

Erkek saç modelleri
topuz saç modelleri erkek

Mohawk Saç Modeli

Kızılderili saç modeli olarak da bilinmektedir. Uzun zamandır punkçılar ve rock’çılar tarafından tercih edilen bu cüretkar saç modeli cesur ve sıra dışıdır. Yanları sıfır üstü biraz fazla tutarak daha modern mohawk stili elde edebilirsiniz.

Erkek saç modelleri
mohawk saç modeli

Uzun Düz Saç Modeli

Saç uzatmak zahmetli ve uzun bir süreçtir. Uzun saçlara şekil vermeye üşeniyorsanız ancak görünümünüzün iyi olmasını istiyorsanız, saçlarınızı düzleştirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer düz saçlara sahipseniz, çok şanslı olduğunuzu bilmelisiniz.

Erkek saç modelleri
uzun düz saç modelleri erkek

Erkek Çocuk Saç Modelleri 2023-2024

En iyi erkek saç kesimlerini seçmek biraz zor olabilir. Bir yandan, tonlarca çeşitli stil var ve bunların arasından geçmek gerçek bir meydan okuma. Öte yandan, hem çocuğunuzun yüz hatlarını öne çıkaran hem de okul kıyafet kurallarına uyan birini seçmek zordur. Çocuğunuzun her seferinde uygun bir saç görünümüyle bir berberden ayrılmasını istiyorsanız, erkek çocuklar için en moda saç stilleri koleksiyonumuz kesinlikle işinize yarayacaktır.

Erkek Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Erkeklerde Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu