Reklam
Güncel Hayat

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Reklam

Eşler arasında büyü daha çok soğutma, ayırma, boşanma yaşanması için yapılmaktadır. İstenmeyen damat ve gelin adayları için eşlerin baba veya anneleri tarafından, kıskançlık sebebiyle akraba ve yakın arkadaşlar tarafından, terk edilen eski sevgili tarafından büyü yapıldığı sık sık görülmektedir.

Etrafınızda bu şekilde evliliğinizden veya ilişkinizden rahatsız olan biri veya birileri varsa size ve eşinize büyü yapma ihtimali oldukça yüksek. Her şeyden önce bu kişileri eşinizden, ailenizden ve çevrenizden uzak tutmanızı tavsiye ederiz.

Eşler arasında sebepsiz yere çıkan tartışmalar, karşılıklı birbirlerini aldatmalar, çocuklardan soğumalar, eve gelmek istememe gibi durumlar görülüyorsa iki tarafa birden büyü yapılmış olabilir. Bu şekilde belirtiler gördüğünüz tanıdığınız bir çift varsa onları uyarmakta ve yardım etmekte fayda var. Çünkü kişi kendinde büyü olduğunu fark edemeyebilir.

Eşler Arasında Büyü Belirtileri Nelerdir?

Eşler arasında büyü belirtileri en alışılır şekliyle:

  • İlgisizlik
  • Ani ruh değişiklikleri
  • Alışılmadık davranışlar ve rutinler sergileme
  • Cinsel istekte azalma ya da tamamen kaybolma
  • Eşle birlikte zaman geçirmekten keyif almama ve kaçınma
  • Duygusal uzaklık ve empatiden uzaklık hali
  • Eşe karşı nefret ve zarar verme duygusu
  • Aldatma
  • Eve geç saatlerde gelme ya da gelmek istememe
  • Çocuklara ve eşe karşı sevgisizlik ve tahammülsüzlük
mutluluk duası
mutluluk duası

Eşler Arası Soğukluk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Soğukluk büyüsü genelde istenmeyen damat ya da gelin adayları için eşlerden birinin baba veya annesi tarafından yaptırılmaktadır. Eşler arası soğukluk büyüsü belirtileri; evde huzursuzluk, eşlerin birbirine karşı ilgisinde azalma, birbirine eskisi gibi güvenmeme ve sevgisizlik şeklinde görülebilir. Bu büyü tek tarafa yapılacağı gibi eşlerden ikisine de yapılmış olabilir. Sağlıkla ilerleyen bir ilişkinin bir anda tam tersine dönmesi bu durumun işareti olabilir.

Eşimde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Eşiniz sizden bir anda beklenmedik bir şekilde soğuduysa ya da uzaklaştıysa büyü yapılmış olabilir. Veya sizden soğumadı ama çocuklarınızla artık eskisi gibi ilgilenmiyorsa, başka kadınlarla ilgilenmeye başladıysa, daha önce hiç yapmadığı davranışları sergiliyor ve günlük rutinlerinde değişiklik varsa (örneğin normalde çay sevmemesine rağmen sabahları çay içmeye başlaması, televizyon izlemeyi sevmemesine rağmen birden televizyon programlarına düşkün hale gelmesi gibi) büyü altında olabilir.

Eşler Arasında büyü nasıl anlaşılır
Eşler Arasında büyü nasıl anlaşılır

Unutulmamalıdır ki çok çeşitte büyü vardır ve hepsinin sonucu farklı olabilmektedir.

Büyü yapıldığını anladınız fakat bozulduğunu nereden anlayacağız? diyorsanız Büyü Bozulurken Belirtileri Nelerdir? adlı yazı dizimize göz atabilirsiniz.

Birbirinden güzel orjinal çift fotoğraflarına bakmak için ise En Güzel Sevgili Fotoğrafları adlı yazı dizilerimize de bakabilirsiniz.

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Eşlere veya kişiye yapılan herhangi bir büyü için öncesinde büyüden korunmak için önlem almak çok önemli. Büyüden korunmak için maneviyatınızı yükseltmelisiniz. Bunun için düzenli olarak dua etmeyi ve inancınızı kuvvetlendirmeyi unutmayın.

Yanınızda inancınız doğrultusunda bir tılsım taşıyabilirsiniz: kutsal yazılı bir kâğıt ya da kolye, evinizde bazı tılsımlar bulundurabilirsiniz: kutsal yazılı bir süs eşyası ya da duvar yazısı, bunun dışında sık sık bulunduğunuz yerlerde (iş yeriniz veya arabanız gibi) yine bu tılsımlardan bulundurabilirsiniz. Bu tılsımlar hem sizin enerjinizi yükselttiği için hem de art niyetli kişilere karşı göz dağı vereceği için size koruma sağlayacaktır.

Eşinize büyü yapıldığını anladığınızda vakit geçmeden büyüyü bozmak için harekete geçmeniz gerekir aksi halde yapılan büyü ve eşinizin etrafındaki kötü enerji büyüyerek daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Büyü bozmak için işi bilen birilerine danışmak ve yardım istemek gerekir.

Üzerinizdeki büyüler ve kötü enerjiler için bu konularda eğitim almış ve sertifika sahibi kişileri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Uzman kişilerce eşinize büyü yapılıp yapılmadığı, hangi büyünün yapıldığı tespit edilir. Daha sonrasında yapılan büyüye karşı bir koruma oluşturulur.

Sizden büyüyü bozmak ya da korunmak için bazı şeyler yapmanız söylenebilir: her gün belli sayıda bir dua okumanız, evinize veya sık sık bulunduğunuz mekanlara üzerinde tılsımlı sözcükler yazan kağıtlar koymanız, evinizde tütsü yakmanız, evdeki bazı eşyalardan kurtulmanız gibi. Ancak şunu özellikle belirtmeliyiz ki bazı insanlar büyü bozma adı altında insanları kandırıp bu işi ticaret haline getirebilir. Bu yüzden mutlaka güvenilir ve işi bilen birinden yardım aldığınıza emin olun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu