Reklam
SaçEğlenceGüncel HayatGüzellik ve bakım

Fiyonk Saç Modelleri

Reklam

Gündelik olarak kullanımının yanı sıra nişan, kına gibi özel günlerde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz fiyonk saç modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Açık veya toplu biçimde tercih edebileceğiniz fiyonk modelleri bir çok yere giderken kullanabilirsiniz.

Fiyonklu Açık Saç Modelleri

Ben de dahil olmak üzere bazı kadınlar saçlarını toplamaktan daha çok zevk alır, kimi zaman ise saçlarını açık bırakır. Fakat kimileri ise özellikle açık saçı tercih ederek, toplu saç modelleri hiç tercih etmez.

dalgalı saç modelleri
dalgalı saç modelleri

Özellikle doğal bir görünüm sağlayan kırık fön oldukça sık tercih ediliyor. Eğer sizde hafif dalgalı bir saç modeli düşünüyorsanız saçta fiyonk model tercih ederek, marjinal bir görünüm oluşturabilirsiniz.

açık saç fiyonk model
açık saç fiyonk model

Açık saç tercih etmek istiyorsanız fakat önünüze gelen saç tutamlarından rahatsızsanız ön tutamları arkada fiyonk oluşturabilirsiniz.

maşalı saç modelleri 2019
maşalı saç modelleri 2019

Nişan veya düğün gibi özel güne davetliyken de yukarıdaki gibi maşa desteği ile saçlarınızı hareketlendirerek, fiyonk oluşturabilirsiniz.

Toplu Fiyonk Saç Modelleri 2019- 2020

 

fiyonk örgülü saç modeli
fiyonk örgülü saç modeli

Fiyonk saç örgü modelleri ile bütün dikkatleri üzerinize çevirebilirsiniz. Özellikle yukarıda görmüş olduğunuz gibi ters örgü oldukça moda. Enseden fiyonka kadar gelecek üç boyutlu örgü üzerine fiyonk tasarım ile harika bir görünüm elde etmek mümkün.

 

ikili fiyonk saç yapılışı
ikili fiyonk saç yapılışı

Özellikle sırtı açık bir elbise veya abiye tercihi yapacaksanız dekolteyi açıkta bırakacak saç modeli tercih edebilirsiniz.

farklı saç model önerileri
farklı saç model önerileri

Daha sade saç modeli sevenleri ise yukarıdaki fotoğrafı örnek almaya davet edelim. Sıkı toplanmış topuz yanına mini bir fiyonk kondurmayı tercih edebilirsiniz.

Donut Topuzu Saç ModelleriSade Topuz Modelleri adlı yazı dizilerimize bakarak, sade olarak oluşturulan saç modellerine bakabilirsiniz.

salaş saç modelleri 2020
salaş saç modelleri 2020

Daha fazla salaşlığı sevenleri ise Salaş Topuz Modelleri adlı yazı dizimize davet ediyoruz. Bir çok yere giderken salaşlığı tercih eden kadınlar salaş bir topuz ve salaş kurdele görünümünden oluşan fiyonk tercih edebilirler.

balık sırtı saç modelleri
balık sırtı saç modelleri

Birbirinden Güzel Saç Örgü Modelleri ile fiyonk saç modellerini de buluşturmayı tercih edebilirsiniz. Üst kısma salaşlık verilen örgü tercih edilen saç modeline mini bir kurdele modeli yakışacaktır.

Renkli Fiyonk Saç Modelleri

Renkli saç modellerinde bir çok saç modeli kendini gösterebilmektedir. Fiyonk veya örgü modellerde özellikle renkli saçlarınızla daha güzel hale gelecektir. Eğer sizde marjinal bir renk düşünüyor fakat karar veremiyorsanız işte altı çizili mavi linklere tıklayarak birkaç  renge göz gezdirebilirsiniz.

Marjinal Ombre Saç ModelleriMor Saç Rengi ve Modelleri adlı yazı dizilerimize bakabilirsiniz.

renkli fiyonk saç modeli
renkli fiyonk saç modeli

 

renkli saç modelleri 2020
renkli saç modelleri 2020

 

Kız Çocukları İçin Fiyonk Saç Modeli

Bir çok kız çocuğu mickey mouse hayranı diyebiliriz. Mickey’e benzemek için saç modellerinde aşağıdaki gibi saç modellerini tercih edebilirsiniz.

fiyonk saç modeli 2019
fiyonk saç modeli 2019

Özellikle saçları uzun kız çocukları için saçları ikiye ayırarak yukarıdaki gibi model tercih edebilirsiniz.

kız çocukları saç modeli
kız çocukları saç modeli

Saçları daha seyrek olan kız çocukları ise mini topuz tercih düşünebilirler. Fiyonk modeli ise tokalarla destekleyebilirsiniz.

fiyonk topuz saç modeli
fiyonk topuz saç modeli

Büyük bir topuz yaptırarak, minik tekli bir toka da düşünebilirsiniz.

Fiyonk saç modelleri adlı yazı dizimizde daha fazla görsel için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu