Reklam
GenelDüğünEğlenceSaç

Sade Topuz Modelleri

Reklam

Arkadaşlarla çıkarken, özel bir partiye giderken, yemek için dışarı çıkarken hatta düğün saçı olarak dahi sade topuz modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Saçınız omuz hizasına ve daha aşağısına uzanıyorsa topuz saç modelleri tercih edebilirsiniz.

İçindekiler

Sade Saç Topuz Modelleri 2019-2020

Sade topuz seçenekleri sadece 2019-2020 yıllarında değil her zaman gözde saç modelleri arasında yerini koruyacaktır. Sadeliği seven, abartıdan uzak kadınlar için biçilmiş kaftan sayılabilecek zarif ve şık gösteren sade topuzları sizler için bir araya getirdik.

valantines day hairs modals
valantines day hairs modals

Saçın uzunluğuna, tarzınızı yansıtıp- yansıtmayacağına, gideceğiniz yere kadar topuz modelleri değişiklik gösterebilmektedir. Önemli olan gideceğiniz yere uygun ve kendinize yakıştıracağınız bir saç modeli olması gerekiyor.

dağınık sade topuz modelleri
dağınık sade topuz saç modelleri

Aklımızdaki saç modelini evde yapmaya çabalarken kimi zamanlar başarısız olabiliyoruz. Kimi zaman ise ev içinde öylesine yaptığımız bir topuz çok hoşumuza gidebiliyor. ‘Uğraşsam bu kadar güzel sonuç çıkmaz’ dedirtebiliyorlar.

bombeli topuz saç modelleri 2019
bombeli topuz saç modelleri 2019

Özel bir davete gidecekseniz daha gevşek toplanılmış ve tutamlar bırakılmış saç modelleri düşünebilirsiniz. Toplantı veya iş görüşmesi tarzı bir yere gidecekseniz ise daha sıkı toplanmış sade topuz saç modellerini düşünmek daha yerinde olacaktır.

Sade Düğümlü Topuz Saç Modelleri

Dışarıdan bakıldığında tıpkı bir düğün görünümü verilmiş saç modellerini de düşünebilirsiniz.

sade topuz modelleri 2020
sade topuz saç modelleri 2020

Özellikle farklı ve orijinal saç modellerini seven kadınlar için denenebilir bir saç modeli.

farklı topuz modelleri 2019
farklı topuz modelleri 2019

İlk fotoğrafta daha sıkı bir şekilde toplanıldığı gibi yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi daha doğal bir görünüm halinde de düşünebilirsiniz.

Sade Sarmal Topuz Saç Modelleri

Sarmal topuz da çok fazla seviliyor. Saçınızın üst tarafını daha kabarık göstererek saçlarınıza daha hacimli bir görüntü kazandırabilirsiniz.

topuz saç 2019 modelleri
topuz saç 2019 modelleri

Topuzun bir kenarına doğru toplanabildiği gibi saçlarınızı enseden yukarıya doğru toplanıldığı topuz modellerini de seçebilirsiniz.

sade doğal saç modeli 2020
sade doğal saç modeli 2020

Düğün saçı olarak da yine tercih edebilirsiniz. Hatta bombenin altından dileyen duvak da takabilir.

helen gelinlik saç modelleri
helen gelinlik saç modelleri

Özellikle sırt dekoltesi olan gelinlikler için ideal seçim olacaktır. Uçuş uçuş olan gelinlikler için bu saç modelinin yakıştığını belirtmeliyiz.

Sade Gelin Topuzu Saç Modelleri

Halter, bisiklet veya hakim yaka gibi gelinlik modellerinden boğazınızın etrafını saran gelinlik modelleri arasından seçim yapmışsanız özellikle topuz modelleri arasından seçim yapmak daha iyi olacaktır. Bu sayede yorucu bir görünüm oluşturmaktan kaçınabilirsiniz.

sade modern düğün saç modeli
sade modern düğün saç modeli

Yukarıda bombenin altından duvak düşünebileceğinizi belirtmiştik. ‘Zaten sade bir saç modeli olacak taç veya çiçekle hareketlendirmem gerek’ diye düşünenler bombe topuzun üzerine düşünebilirsiniz.

gelin saç modelleri topuz
gelin saç modelleri topuz

İncilerle de saçınızı süsleyebilirsiniz. Saç yoğunluğunuza göre sarmal topuzun kabarıklığı da değişecektir. Eğer gür saçlarınız varsa daha kabarık görünecektir.

aksesuarlı gelin saçı topuz modeli
aksesuarlı gelin saçı topuz modeli

 

Tepeden Sade Topuz Saç Modelleri

Saçınız uzun ise tepeden topuz modellerini de düşünebilirsiniz. Özellikle gerdan kısmı süslü veya kapalı olan bir elbise veya gelinlik modeli tercih edecekseniz tepeden topuz modeli tercih etmek daha hoş görünecektir.

 

tepeden sade saç topuzu modelleri
tepeden sade saç topuzu modelleri

Gün içinde de daha doğal görünümlü bir saç modeli arıyorsanız yukarıdaki gibi bir saç modeli yapabilirsiniz.

sade tepeden topuz saç modelleri
sade tepeden topuz saç modelleri

Yukarıdan sıkıca toplanmış saç modeli ile bir çok yere giderken tamamlayabilirsiniz. Sade sıkı toplanmış bir topuz ile gidilmeyecek bir yer olduğunu sanmıyorum.

Enseden Sade Topuz Saç Modelleri

Eğer saçlarınız daha kısa ise altlardan minik minik tutamlar çıkmaması için enseye yakın toplanmış topuz modelleri düşünebilirsiniz.

topuz saç modelleri 2019
topuz saç modelleri 2019

Özellikle saçlarınız katlı kesim ise aralardan tutam tutam çıkartabilirsiniz. Bu görünüm sizlere daha doğal bir görüntü kazandıracaktır.

long hairstyles 2019 modals
long hairstyles 2019 modals

 

Örgülü Topuz Saç Modelleri

Genellikle özel bir günden ziyade sıradan dışarı çıkılan bir gün için tercih edilebilir. Tabi doğum günü partilerinde özellikle genç kadınlarda aşağıdaki gibi bir saç modelinin çok yakışacağına kuşku yok.

sade topuz modelleri 2019
sade topuz saç modelleri 2019

Yapımı bir tık zor olsa da oluşan görüntü harikulade. Yaptığınızda etrafınızdan güzel tepkiler aldığınız zamanda bu durumu görebilirsiniz. Saç tutamlarının iyice tutturulmamasını sağlayarak daha sade ve doğal olabilirsiniz.

balıksırtı sade topuz modeli 2019
balıksırtı sade topuz modeli 2019

Yukarıdaki gibi bir saç modeli ise özel bir yemekten, kırmızı halılara kadar eşlik edildiği görülmüştür. Saçı kolayca bozulan kadınlar için özellikle tavsiye ediyorum. Saçınızı bu şekilde yaptığınız zaman uzun süre yapısını koruyacaktır. Özellikle sıcak günler için ideal bir seçim olacaktır.

Örgülü Topuz Saç Modelleri adlı yazı dizimize bakarak daha ayrıntılı modellere bakabilirsiniz.

Bombeli Topuz Saç Modelleri

Basık ve sıkıca toplanmış bir saç yerine daha gevşek ve bombe kazandırılmış saç modellerini hayal ediyor olabilirsiniz. Özellikle alnı geniş kadınlara sıkıca toplanmış saç modellerinden ziyade bu saç modelleri arasından tercih yapmasını tavsiye ederim.

sade saç modelleri düğün
sade saç modelleri düğün

Perçem ve kaküllü saçlarda da bu saç modellerini tercih etmek hoş görünecektir.

bombeli sade topuz saç modelleri
bombeli sade topuz saç modelleri

Salaş Topuz ModelleriDağınık Topuz ModelleriDonut Topuzu Saç Modelleri adlı yazı dizilerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Sade topuz saç modelleri adlı yazı dizimizde daha fazla görsel için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu