Reklam
SaçDüğünEğlence

Salaş Örgülü Saç Modelleri

Reklam

Kadınların severek kullandıkları saç modellerinden birisi de salaş örgülü saç modelleri diyebiliriz. Daha dağınık ve havalı göründüklerinden dolayı bu modelleri yaşamlarında tercih etmektedirler.

Yapacağınız bu tarz örgü modelleri sayesinde artık kendinizi hem daha iyi şekilde hissetmeye başlayacak hem de tüm gözlerinizin sizin üzerinize çevrilmesini sağlamış olacaksınız.

Havalı Salaş Örgülü Saç Modelleri

Yaz kış sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz havalı salaş örgülü saç modelleri bulunuyor. Bu örgü modelinin en önemli özelliğinden birisi de kalın tutamlarla örgünün yapılmış olması diyebiliriz. Havalı salaş örgü modelleriyle artık son derece asil görünebilirsiniz.

havalı saç modelleri 2019
havalı saç modelleri 2019

Fakat bu saç modelinde en çok dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan birisi de saçın havalı durmasıdır. Bu yüzden kalın örgü tutamlarının dağınık görünüyor gibi aralıklı bırakmanız gerekecektir. İzleyeceğiniz bu gibi saç örgüler sonucunda, saçlarınızın dışarıdan daha sağlıklı şekilde görünmesini de sağlamış olursunuz.

salaş örgülü saç modelleri
salaş örgülü saç modelleri

Örgülü saç modelleri her ne kadar 2019 yılı içerisinde olsak da hala popüler olmaya devam ediyor diyebiliriz. Üstelik saçınızı daha pratik şekilde kullanmanıza da yardımcı olmaya başlayacaktır. Hemen her sezonda artık örgülü saç modelleri ile sıklıkla karşı karşıya kaldığımız doğrudur.

Salaş Küçük Örgülü Saç Modelleri

Kalın örgü modellerini yapmayı sevmiyorsanız o halde deneyebileceğiniz bir başka alternatif yol var. Onlardan birisi de saçınızda küçük salaş örgü modelleri yapmanızdır.

minik örgülü saç modelleri
minik örgülü saç modelleri

Saçınızın yalnızca bir kısmına  yapmanız daha havalı görünmenizi sağlayacaktır. Üstelik bu modeli yalnızca günlük yaşamınız içerisinde değil tercihe göre özel günlerde de çok kolay şekilde tercih edebilirsiniz.

bir tarafı örgülü saç modelleri
bir tarafı örgülü saç modelleri

Özellikle saçınız ince telli ise çok kalın örgüler ek saçlar olmadan pek de mümkün gözükmüyor zaten.

Örgülü Topuz Saç Modelleri

Severek kullanacağınız bir diğer güzel modeller arasında ise örgü topuz saç modelleri yer alıyor. Üstelik yapılışı son derece pratik olduğundan dolayı sizlerde keyifle deneyebilirsiniz. Eğer ki saçlarınızı daha sıkı şekilde toplama taraftarı içerisindeyseniz o zaman bu modelin tam size göre olduğunu söylemek gerekir.

dağınık saç modelleri
dağınık saç modelleri

Bu modelin havalı göründüğü kadar sizi normalden daha genç göstermeye yardımcı olacağını da söyleyebiliriz. Renkli bir saçın varsa o zaman mutlaka bu salaş örgü saç modelini denemelisiniz.

Düğün İçin Örgülü Saç Modelleri adlı yazı dizimize bakarak, birbirinden şık örgü modellerini bir arada bulabilirsiniz.

doğal gelin saçı modelleri
doğal gelin saçı modelleri

Salaş Topuz Modelleri adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

Salaş ve Tatlı Örgü Saç Modelleri

Sadece düğün zamanlarında değil gündelik hayatta kullanımda da örgü saçları çok sıklıkla tercih edebiliyoruz. Özellikle uzun saçlarınız varsa ve havalar sıcak olduğunda rahat kullanımı sayesinde çok kolay tercih edebilirsiniz.

salaş uzun saç örgü modelleri
salaş uzun saç örgü modelleri

Örgü severler için hazırlamış olduğumuz Birbirinden Güzel Saç Örgü Modelleri adlı yazı dizimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

wedding hairstyles 2020
wedding hairstyles 2020

Kimisi ise toplu olduğu için kendini at kuyruğunda rahat hissetmektedir. Sizde Örgülü At Kuyruğu Modelleri adlı yazı dizimize bakmadan geçmeyin.

Yazı dizimizde daha fazla görsel görerek, fikir edinmek için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu