Reklam
DüğünDüğün

Transparan Gelinlik Modelleri 2024 | Şeffaf Gelinlik Trendi

Reklam

Transparan gelinlik modellerinin son derece cesur ve aşırı seksi bir havası bulunuyor. Bu tarz model gelinlik seçmek için bedeniniz uygun formda olması gerekiyor.

Transparan gelinliklerde komple şeffaf bir gelinlik modeli olabilirken, belli kısımlarda transparan kısımları da bulunuyor. Kısacası, transparan gelinlik seçiminiz sizin ne kadar cesur olduğunuzu da simgeleyen modellerdir.

Kusursuz ve uygun bir vücut yapısına sahipseniz ve azıcık da cesursanız gelinlik seçiminizde transparan modelleri bir düşünebilirsiniz.

İçindekiler

Cesaret İsteyen Transparan Gelinlik Modelleri

Şeffaf kumaşlarla oluşmuş gelinlikler, gelinlik modasında cesur seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Düğün günü üzerinizde bu gelinliklerden herhangi birini taşımak ise, tam anlamıyla cesaret istiyor.

Transparan model gelinlikler, daha çok konsept düğünlerinde tercih edilmektedir. Örneğin; kır düğünü, havuz başında yapılan bir düğün gibi. Özellikle yaz düğünlerinde transparan detaylı seçimler, son derece inanılmazdır.

Transparan gelinlik
Transparan model gelinlikler

Transparan model gelinlikler, A kesim, prenses, balık, kabarık ve straplez modellerde yer alıyor. Vücudunuza uygun formda tercih yaparak en güzel ve özel günün yıldızı olabilirsiniz.

Transparan Prenses Gelinlik Modelleri

“Prensesler gibi olmak istiyorum ancak çekici de gözükeyim” diyenler transparan prenses model gelinlikler çoktan satın aldı bile.

Prenses gelinlikler, vücut formunu iyi saklayabilen zarif modellerdir. Bu modellerin transparan oluşu ise, sevimli görünümün yanında, kadınsı bir hava da katacaktır.

Transparan gelinlik
Üstü transparan gelinlikler

Düğününüzde prenses model gelinlik tercih edeceğiniz belliyse modellere göz atmak için tıklayınız.

Transparan Kabarık Gelinlikler

Transparan kabarık gelinlikler, özellikle gelinliğin etek kısmının kabarık oluşu ve üstten başlayan bir şeffaf kumaşın varlığı ile son derece iddialı modellerdendir. Kabarık model gelinlikler genel anlamda da çokça tercih edilmektedir.

Transparan Gelinlik
Beli transparan kabarık model gelinlikler

Straplez Transparan Gelinlikler

Gelinliğin üst kısmında büstiyer görünümü katan straplez model gelinlikler, transparan ayrıntısıyla bir araya gelince çekici ve çarpıcı bir uyum yakalamış oluyor.

Straplez model gelinliklerde straplez kısmı,  gelin adaylarını düğün esnasında biraz uğraştırabilir. “Her ne olursa olsun yine de tercihim straplez gelinliklerden” diye düşünüyorsanız, “çekilin yoldan, düğün pistlerini alt üst edecek cesur bir kadın geliyor “deriz.

Transparan straplez gelinlikler

Uzun Kollu Transparan Gelinlikler

Uzun kollu transparan model gelinliklerde genel olarak kol kısımlarında transparan detaylar görmek mümkün. Ya da baştan aşağı bir transparan ile hazırlanmış seksi bir tasarımla karşılaşabiliriz.

Sonbahar ve kış aylarında uzun kollu transparan gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Vücudunuza uygun uzun kollu transparan gelinlik giymenizi tavsiye ederiz.

Transparan Gelinlik
Uzun kollu transparan gelinlikler

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri adlı yazı dizimize bakarak, trendleri görebilirsiniz.

Transparan Dantelli Gelinlikler

Transparan ve dantel ikilisi bir araya gelmemeliydi. Tabi ki, şarkı böyle değildir. Fakat bu ikili seksi bir şeyler çağrıştırıyor. Transparanın ortaya çıkardığı çekiciliği dantelle birleştirmek sanırım şahane bir fikir.

Transparan Gelinlik
Sırtı transparan gelinlikler

Dantel Kol Gelinlik Modellerinin modası hiçbir zaman geçmeyecek gibi gözüküyor. Geçmişe dönüp, albümlere baktığınız zaman her zaman ön planda olan bir model tercih etmek istiyorsanız mavili alana tıklayın.

Transparan Balık Gelinlik Modelleri

Balık model gelinlikler, her yiğidin harcı olmamakla birlikte, son derece çekici modeller arasında yer alıyor.

Düzgün bir vücut yapısı ve uzun bir boy ile bir balık gelinlik şahane olacaktır. Hele bir de transparan balık gelinlik modeli tercih ettiyseniz, duble çekicilik sağlamış olacaksınız.

Transparan gelinlik
Transparan balık gelinlikler

2024 Gelinlik Modelleri ve Balık Gelinlik Modelleri | 2024 Trendleri adlı yazı dizilerimiz yakın bir tarihte evlenecek olup, gelinlik modellerinin öne çıkanlarını merak edenler için hazırlandı. Dikkatlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız muhakkak bakmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu