Reklam
Güzellik ve BakımGüzellik ve bakım

Plazma Pen Cilt Bakımı Tedavisi

Reklam

Kusursuz bir cilde sahip olmak günümüzün en büyük ortak isteklerinden bir tanesidir. Ama çevresel etkiler ya da genetikten dolayı herkes doğuştan böyle bir cilde sahip olamıyor. Gelişen teknoloji ile artık bunu dert etmeye gerek kalmadı. Ameliyatsız, iz olmadan Plazma Pen Cilt Bakımı Tedavisi ile kusursuz bir cilde sahip olmak artık çok kolay.

Plazma Tedavisi Kimlere Yapılır? Ne İşe Yarar?

Plazma Pen Cilt Bakımı Tedavisini 18 yaş altında değilseniz çok rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz. Hücrelerin sıkışmasını sağlayarak siyah nokta, akne ya da cilt lekelerinden kısa süre içerisinde kurtulmanız için harika bir seçenektir.

Plazma Pen Etkisini Ne Zaman Gösterir?

İlk yaptırdığınız an dahi etkisini gösteren plazma pen cilt bakımı ile ortalama 3 ila 4 hafta içerisinde istenen sonuçlara erişmek mümkün oluyor.

Plazma Pen Kaç Günde İyileşir?

Plazma pen tedavisi ameliyatsız bir işlem olmasın dolayı gün içerisinde iyileşme etkisini gösterecek, iki üç gün içerisinde en ufak bir sorun kalmayacaktır.

Plasma Skin Tightening Ne İşe Yarar?

Plasma skin tightening cildin daha parlak, pürüzsüz bir görünüm sağlamasında etkilidir. Ciltte meydana gelen çatlaklardan aknelere varana kadar her şeyi kısa süre içerisinde yok eder. Yüz, boyun, kulak önü ve karın bölgelerinde istenmeyen her şeyden anında kurtulmak için en etkili yöntemdir.

formation-plasma-pen
formation-plasma-pen

PlazmePen İyileşme Süreci

Plazmepen iyileşme süresi gün içerisinde meydana gelecektir. Ameliyatsız bir işlem olmasından dolayı çok uzun süre almayacaktır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir? Hydrafacial Ne İşe Yarar? adlı yazı dizimize de bakabilir, cildinizin neye ihtiyacı olduğunu göz önüne alarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Plazmapen Sonrası Bakım

Plazmapen sonrası bakım her ne kadar insanları korkutsa bile bir sorun yoktur. Sadece yaptırdığınız merkezden uzmanların önerilerini bakım ürünleri direktiflere göre kullanmak ve temizliğine dikkat etmek kısa sürede etkisini gösterecektir.

PRP Uygulaması Ne Kadar Sürer?

PRP uygulama süresi uygulanan bölgeye göre değişiklik gösterecektir. Fakat ortalama olarak 2 ila 3 saat arasında süren bir işlemdir.

Plazma Pen Kalıcı Mıdır?

Plazma pen yaptırdıktan sonra önerilere dikkat etmek uzun süre kullanım ve hatta kalıcı olması için etkisini gösterecektir. Ama aksi bir durum olursa yeniden yaptırmak konusunda bir sorun yaratmayacaktır.

Plazma Pen Cilt Bakımı Yaptıranlar

Plazma pen yaptıranlar genel olarak memnun olsalar bile bu durum yaptırdıkları adrese göre değişiklik gösterir. Sıradan adresler yerine güvenilir alanlara yaptırmak gerekir.

Plazma Tedavisi Fiyatı

Plazma pen tedavisi fiyatı uyguladıkları bölgeye ve uygulama yapan uzmana göre değişiklik gösterecektir. 2021 Plazma pen fiyatları için en yakın uzmandan bilgi almak gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu