Reklam
Güzellik ve bakımGüzellik ve Bakım

Plazma Pen Cilt Bakımı Tedavisi

Reklam

Kusursuz bir cilde sahip olmak günümüzün en büyük ortak isteklerinden bir tanesidir. Ama çevresel etkiler ya da genetikten dolayı herkes doğuştan böyle bir cilde sahip olamıyor. Gelişen teknoloji ile artık bunu dert etmeye gerek kalmadı. Ameliyatsız, iz olmadan Plazma Pen Cilt Bakımı Tedavisi ile kusursuz bir cilde sahip olmak artık çok kolay.

Gözlerin ruhun aynası olduğunu hepimiz biliyoruz ama gözlerinizin sizi olduğunuzdan daha yorgun veya daha yaşlı gösterdiğini düşünüyor musunuz? Göz çevresindeki sarkık, gevşek cilt, görünümünüze olan güveninizi etkileyebilir. Plazma Pen, gözlerinizi çevreleyen hassas ciltteki sıkılık eksikliğini gidermek için tasarlanmış cerrahi olmayan bir tedavi sunar.

İçindekiler

Plazma Tedavisi Kimlere Yapılır? Ne İşe Yarar?

Plazma Pen Cilt Bakımı Tedavisini 18 yaş altında değilseniz çok rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz. Hücrelerin sıkışmasını sağlayarak siyah nokta, akne ya da cilt lekelerinden kısa süre içerisinde kurtulmanız için harika bir seçenektir.

Plazma Pen Etkisini Ne Zaman Gösterir?

İlk yaptırdığınız an dahi etkisini gösteren plazma pen cilt bakımı ile ortalama 3 ila 4 hafta içerisinde istenen sonuçlara erişmek mümkün oluyor.

Plazma Pen Kaç Günde İyileşir?

Plazma pen tedavisi ameliyatsız bir işlem olmasın dolayı gün içerisinde iyileşme etkisini gösterecek, iki üç gün içerisinde en ufak bir sorun kalmayacaktır.

Plasma Skin Tightening Ne İşe Yarar?

Plasma skin tightening cildin daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamasında etkilidir. Ciltte meydana gelen çatlaklardan aknelere varana kadar her şeyi kısa süre içerisinde yok eder. Yüz, boyun, kulak önü ve karın bölgelerinde istenmeyen her şeyden anında kurtulmak için en etkili yöntemdir.

formation-plasma-pen
formation-plasma-pen

PlazmePen İyileşme Süreci

Plazmepen iyileşme süresi gün içerisinde meydana gelecektir. Ameliyatsız bir işlem olmasından dolayı çok uzun süre almayacaktır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir? Hydrafacial Ne İşe Yarar? adlı yazı dizimize de bakabilir, cildinizin neye ihtiyacı olduğunu göz önüne alarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Plazmapen Sonrası Bakım

Plazmapen sonrası bakım her ne kadar insanları korkutsa bile bir sorun yoktur. Sadece yaptırdığınız merkezden uzmanların önerilerini bakım ürünleri direktiflere göre kullanmak ve temizliğine dikkat etmek kısa sürede etkisini gösterecektir.

PRP Uygulaması Ne Kadar Sürer?

PRP uygulama süresi uygulanan bölgeye göre değişiklik gösterecektir. Fakat ortalama olarak 2 ila 3 saat arasında süren bir işlemdir.

Plazma Pen Kalıcı Mıdır?

Plazma pen yaptırdıktan sonra önerilere dikkat etmek uzun süre kullanım ve hatta kalıcı olması için etkisini gösterecektir. Ama aksi bir durum olursa yeniden yaptırmak konusunda bir sorun yaratmayacaktır.

Plazma Pen Cilt Bakımı Yaptıranlar

Plazma pen yaptıranlar genel olarak memnun olsalar bile bu durum yaptırdıkları adrese göre değişiklik gösterir. Bu nedenle, sıradan adresler yerine güvenilir alanlara yaptırmak gerekir.

Plazma Tedavisi Fiyatı

Plazma pen tedavisi fiyatı uyguladıkları bölgeye ve uygulama yapan uzmana göre değişiklik gösterecektir. 2023 Plazma pen fiyatları için en yakın uzmandan bilgi almak gerekir.

Hamilelikte Cilt Lekeleri Nasıl Geçer?

Medikal Cilt Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır?

Cilt Bakım Rutini ve Cilt Bakım Sıralaması Nasıl Olmalıdır?

Cilt Bakımında Kullanılan Asitler Nelerdir? Yeni Başlayanlar İçin Cilt Asitleri  

Erkek Cilt Bakımı Nasıl Olmalı? | Erkek Cilt Bakım İpuçları

Göz Çevresi Kırışıklıkları Ne İyi Gelir? Nasıl Giderilir?

Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer? | Bitkisel Çözüm Önerileri

Mucizevi Etkili Kolajen Göz Çevresi Maskesi

Badem Göz Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Kore Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? | Kore Cilt Bakım Ürünleri

Tülin Şahin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu