Reklam
Düğün

Düğün İçin En Güzel Davetiye Modelleri

Reklam

Yerleşik düzene geçilmesi ile birlikte toplumsal bağların gelişmesi açısından bazı ritüeller zaman içerisinde doğmuştur. Bu ritüeller, düğün, sünnet, askerlik gibi sevinç ve mutlulukta insanları bir araya getirmiş, taziye, kaza, hastalık gibi durumlarda ise acıların ve hüznün paylaşımında etkili olmuştur.

Mutluluk ritüellerinden biri olan düğünler pek çok gencin hayali olmakta ve bu hayalin gerçekleşme zamanında yapılacak davetlere davetlileri çağırmak şekli olarak davetiyeler hazırlanmaktadır. Bu süreçte, Düğün İçin En Güzel Davetiye Modelleri satışının yapıldığı firmalarla düğün öncesi hazırlıklar aşaması olarak görüşmek gerekir.

İçindekiler

Önemli Anlara Tanıklık Sonrasında Da Bir Anı

Yakın ya da uzaklardaki davetlileri düğüne davet etmek için kullanılan ve birbirinden farklı, modellerde hazırlanan düğün davetiyeleri alanında hizmet veren pek çok firma vardır. Düğünlere özel hazırlanan ve düğün için en güzel davetiye modelleri seçmek için internet adresi üzerinden de imkan sunulmaktadır. Davetiye seçerken bir kağıt parçası olarak düşünülmemelidir. Çünkü bu davetiyeler size hitap edecek şekilde seçilmelidir.

En anlamlı davetiyeyi seçmeniz önemli anlara tanıklık edecek eş, dost ve akrabalara değer verme şekli açısından da hassasiyet gerektirir. Sonrasında davetiye düğün fotoğraf albümünde yer almalı ve gelecekte anı olarak çocuklarınızla paylaşıldığında modeli ve içeriği ile güzel bir anı sembolü olarak kalabilmelidir.

Renk ve Modeller

Zaman gibi kendini sürekli yenilemek zorunda kalan düğün davetiyeleri her geçen gün farklı tasarımlar ile karşımıza çıkar.

En yeni modellerin de yer aldığı düğün için en güzel davetiye modelleri arasında;

 • Renklerine göre (siyah, mavi, kahve tonları beyaz vs.)
 • Modellerine göre (sade, rulo, kare, dikdörtgen vs.)
 • Tek, çiftli ya da zarflı
 • Resimli düğün davetiyesi
 • Aksesuarlı (dantel süsleme, taşlı, kurdelalı vs.)
 • Temalı (şiir, dörtlük, söz vs. içerikli) modeller yer almaktadır.

Özel Basım

Düğün için davetiye siparişi vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği;

 • Lazer kesimli
 • Özel kuşe basım
 • Birinci sınıf kalitede
 • Görsel olarak en iyi formatta hazırlanması gerektiği noktalardır.
En Güzel Davetiye Modelleri
En Güzel Davetiye Modelleri

Seçenekler

Genel olarak düğün davetiye işleri ile uğraşan firmalar düğün için en güzel davetiye modelleri arasında yaptıkları sınıflandırma ile gelin ve damat adaylarına destek olurlar.

Bu sınıflandırmalar;

 • Kişiye özel düğün davetiyesi
 • Lüks düğün davetiyesi
 • Klasik düğün davetiyesi
 • Uygun fiyatlı düğün davetiyesi
 • Değişik düğün davetiyesi olarak sergilenir.

Bu sınıflandırmadan size hitap edilecek kısma direk bakabilme imkanı sunulmaktadır.

Uygun Fiyat

Düğün süreci zahmetli ve sabırlı bir süreç olmaktadır. Bu süreçte düğün için en güzel davetiye modelleri seçmek için düğün öncesi bu işleri aceleye getirmeden halletmek gerekir.

Bu konuda hizmet veren firmaların davetiyeleri online olarak incelenmeli ve mümkünse anlaşma yapılacak firmadan düğün öncesi numune alınmalıdır. Renk ve modellerine göre farklı farklı olan davetiyelerde sayı adedine, şekline ve özelliklerine göre farklı farklı fiyatlandırılmaktadır. Her bütçeye uygun davetiye bulmak mümkün.

Tüm davetiye siparişleri kargo şirketleri ile anlaşmalı olarak adrese teslim edilmektedir. Bunun için ayrıca bir ücret ödemek gerekmemektedir. Düğün davetiyeleri için bu alanda tecrübeli, yıllarca bu alanda hizmet veren firmalardan destek almanızda fayda olacaktır. Davetiye yetişmedi, basım kalitesi kötü, nakliye ve ödeme sorunları yaşamamak için iyi bir düğün davetiye firması ile iletişime geçmek gerekir.

Düğün İçin En Güzel Davetiye Modelleri
Davetiye Modelleri

Örnek Bir Davetiye

Hayallerde planlanan ve gerçekleşmesi için büyük bir çaba harcanan düğünlerin olmazsa olmazı davetiyelerde genel olarak bir iki satırlık söz, sonrasında ailelerin anne ve babalarının ismi ve düğünün yer alacağı mekan ve düğünün başlama saati yer alır.

Genel olarak bir düğün davetiyesinde var olan format böyledir. Ancak bunu çeşitlendirmek ve davetiyenin her alanına bir şeyler eklemek kişisel tercihlere kalmaktadır.

Davetlerinizde düğün için en güzel davetiye modelleri seçimiyle iz bırakmak istiyor iseniz trendleri takip etmekte fayda olacaktır.

Kır Düğününe Özel Davetiye Modelleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Buna benzer davetiye modelleri sitemizde mevcut. Belki bakmak istersiniz. Alo Davetiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu