Reklam
Düğün

Balık Gelinlik Modelleri | 2021 Trendleri

Reklam

2021 Balık gelinlik modelleri olarak bu yıl drapeli , kuyruk detayları, fırfırlar, kabarık kollar ve kocaman fiyonklar görmeniz mümkün.

Her genç kızın hayali olan gelinlik giymek oldukça hassas bir konu. Ve özellikle kadınların ilgi alanına giren gelinlik modelleri yazımızla karşınızdayız.

Güzel gelin adayları ve özellikle balık kesim model düşünen adaylar için balık model gelinlikler ve bu model hakkında bilgiler vereceğiz.

Balık Kesim Gelinlik Kimlere Yakışır?

Genellikle A kesim gelinlikler her vücut tipi için uygunken balık kesim gelinlikler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Zira bu model, mükemmelliğin sembolüdür.

Balık kesim gelinlikler, tam balık ve yarım balık olmak üzere ikiye ayrılır. Tam balık modelleri giyebilmeniz için kum saati vücut tipine sahip olmanız gerekir.

Detaylandırırsak; uzun bir boy, düzgün ve kalkık bir popo ve ince belli olmanız gerekiyor. Kısacası orantılı vücut hatlarına sahip olmalısınız.

2021 Balık Gelinlik Modelleri
Tam Balık Model Gelinlik

Yarım balık modeli ise uzun-orta boylu ve balıketli olanlar da korse yardımıyla giyebilir. Bunun yanında, armut vücut tipi de yarım balık gelinlik tercih edebilir.

Yarım Balık Gelinlik

Hatta ünlülerden Neslihan Atagül, Fahriye Evcen, Almeda Abazi ve İdil Fırat da tercihini balık model gelinlikten yana kullanmış.

Fahriye Evcen ve Neslihan Atagül Balık Gelinlik

2021 Balık Gelinlik Modelleri

Yeni sezonun balık kesim gelinlik modelleri kendine oldukça hayran bıraktırıyor. Şık tasarımları, ince işçilikler ve zarif detaylarla adeta göz kamaştırmaya devam ediyor. İşte 2021 yılının balık kesim gelinlik modelleri

İp Askılı Balık Gelinlik Modeli

Kum saati vücut tipine sahipseniz bu model gelinlik tam size göre! Eteğindeki fırfır detayı ile tüm dikkatleri sizlerde toplayacak.

2021 Balık gelinlik modelleri
İp Askılı Eteği Fırfırlı Balık Model Gelinlik

Kuyruklu Balık Model Gelinlik

V detaylı straplez yaka ve oldukça iddialı görünümüyle düğününüzde ışıldamaya hazır olun! Dilerseniz saçınızı enseden toplanmış bir atkuyruğu veya topuz yapabilirsiniz.

 2021 Balık Gelinlik modelleri
Kuyruklu Balık Model Gelinlik

Drapeli Balık Gelinlik Modelleri

Çok zayıf gelinler için drapeli balık kesim gelinlik modelleri oldukça uygun! Havalı ve son derece dikkat çekici oluşuyla konuklar size hayran kalacak.

2021 Balık kesim gelinlik modelleri
Drapeli Balık Kesim Gelinlik

Güpür İşlemeli Balık Model Gelinlik

Özellikle sonbahar ve kış aylarında düğün yapacak gelinler, uzun kollu ve üst tarafı güpür işlemeli balık kesim gelinlik modelini düşünebilirler.

Eğer saçınız pixie model veya kısa saç modellerinden herhangi biriyse salık bırakabilirsiniz ya da uzun saçlı bir gelinseniz topuz yapmanız bu modele daha uygun olacaktır.

güpür detaylı balık model gelinlik
güpür detaylı balık model gelinlik

Fiyonk Detaylı Balık Gelinlik Modelleri

Özellikle bel kısmında bulunan kocaman fiyonklar balık kesim gelinlik modellerinde oldukça şık duruyor.

Sırtı dekolteli bir model olduğu için saçlarınızı atkuyruğu veya Fransız Twist saç modeli yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Gelinlik
Fiyonk Detaylı Balık Model Gelinlik

2021 Uzun Gelin Saçı Modelleri | Şık Gelin Saç Modelleri adlı yazı dizimize bakarak sezonun favori saç modellerini görebilirsiniz.

Kabarık Kollu Balık Kesim Gelinlik Modeli

Kabarık kol detayı vintage bir görünüm elde etmenizi sağlar. Straplez yaka oluşu ile omuzlarınızın ortaya çıkardığı zarif görünüşü kapamamak adına saçlarınızı nefis bir topuz yapıp tamamlayabilirsiniz.

Gelinlik
Kabarık Kollu Balık Kesim Gelinlik Modeli

Balık kesim modelleri yazı dizimize bakarak sezonların vazgeçilmeyen modellerine de göz atabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri: Kilolu Kadınları Zayıf Gösteren Gelinlikler

Transparan Gelinlik Modelleri 2021 | Şeffaf Gelinlik Trendi

Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Fiyatları 2021

Birbirinden Güzel Balık Gelinlik Modelleri

Dantel Kol Gelinlik Modelleri

Sade ve Asil Gelinlik Modelleri

Helen Gelinlik Modelleri 2021

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu