Reklam
Diyet ListesiSağlık

Yağ Yaktıran İçecekler Nelerdir?

Reklam

Günümüzde kadın erkek demeden herkesin ortak noktası kiloları oluyor. Kilo vermek her zaman çok zordur. Lakin almak da bir o kadar kolay. Özellik ile yaz ayları gelirken en çok merak ettiğimiz ve araştırılan konulardan bir tanesi yağ yaktıran içecekler nelerdir oluyor.

Gerçekten çok etkili olan birçok içecek olsa bile doktor kontrolünde kullanması gerekir. Özellikle kronik rahatsızlıkları olan, düzenli ilaç kullanan, hamile ya da alerjisi olan kişilerin daha da dikkat etmesi gerekmektedir.

Hızlı Yağ Yaktıran İçecekler

Hızlı yağ yaktıran içecekler başında su gelir. Su içerisinde yer alan enzimler, vitamin ve mineraller dire vücut içerisindeki yağların düşmanıdır. Hal böyle olunca sağlıklı kişilerin günlük ortalama 2 buçuk ila 3 litre arasında su içmesi yağ yakımlarını hızlandıracaktır.

Yağ yaktıran içeceklerden bir tanesi herkesin sevdiği kahvelerden geçer. Özellik ile filtre kahve aç karnına içildiği zaman direk yağ yakımı için harekete geçecektir. Kısa sürede kalıcı yağlarından kurtulmak isteyenlerin ilk kahve ve su tüketim alışkanlığı edinmesi gerekir.

Dukan Birası Tarifi: 15 Günde 5 Kilo Verdiren Kür adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

yağ yakan içecekler nelerdir
yağ yakan içecekler nelerdir

Yatmadan Önce Tüketilecek Yağ Yaktıran İçecekler

Yatmadan önce tükettiğimizde yağ yaktıran içecekler başında her zaman ayran, soda, pul biber karışımı geliyor. Bu üçlü karışım uyurken dahi kişilerin kalori harcamasına ve bedenlerinde olan yağların yakımlarına yarıyor. Bu durum da ne kadar etkili olduğunu ortaya koyuyor. Her gün düzenli içtiğiniz takdirde düzenli beslenen kişiyseniz 1 ay içerisinde toplam 4 kilo çok rahat bir şekilde verebilirsiniz. Ve bu kilolar kaslardan değil direk yağlardan gidecektir.

Yağ Yakan İçecekler İbrahim Saraçoğlu

Yağ yakan içecekler için İbrahim Saraçoğlu’nun da önerileri bulunmaktadır.  İlk öneri sabahları aç karnına içtiğimiz 15 yaprak maydanoz, bir limon suyu, bir salatalık, bir su bardağı ile hazırlanan karışım.

Öncelikle tüm ürünleri aynı anda blender içerisine atıyoruz. Ardından hazırlanan smotie tarzı içecek direk yağların yakımları konusunda etkilidir. Çok etkili bir karışım olduğunu söyleyebiliriz. Ama regl döneminde kadınların dikkat etmesi gerekir. Hassasiyetlerini arttıracak olmasından dolayı bu süreçte kullanımlar pek önerilmez. 15 gün üst üste her sabah aç karnına yapabilirsiniz. Bu karışım kişilerin ortalama 3 ila 4 kilo vermesine yardımcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu