Reklam
Düğün

Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Reklam

Her kadın bu özel gününde hafızalardan silinmeyecek bir gelin olmayı ister. Bunun için de gelinliğinden ayakkabısına, makyajından saçına kadar titizlikle bu günün çok öncesinde provalar yapar. Oldukça koşturmacalı ve stresli olunan bu dönemde zamanlamayı iyi planlamak oldukça önem taşıyor. Son zamanlara yaklaştıkça artan stres miktarında gelin saçınızı son ana bırakmak pek akıllıca bir durum değil. Prova yapmayıp; düğün günündeki kısıtlı zamanda istemediğiniz bir saç modeliyle düğününüze gitmek istemezsiniz. İşini son ana bırakmayan hanımlar için derlediğim çiçekli gelin saçı modelleri işte sizlerle…

Gelin saçlarında oldukça çeşitli modeller bulunmakla birlikte çiçekli saç modelleri de son yılların yeni trendi arasında sayabiliriz. Genellikle havaların sıcak olduğu zamanlarda bu model daha fazla tercih edilse de artık kış aylarında dahi rahatlıkla gelinlerin saçlarını süslüyorlar. Tabi ki mevsim çeşitliliğine göre de tercih edilen renk tonları da farklılık gösterebiliyor. Yaz aylarında cıvıl cıvıl, daha renkli, patlak renkler tercih edilirken, sonbahar kışa doğru daha koyu ve mat renkler tercih ediliyor.

Kır Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

kır çiçekli gelin tacı
kır çiçekli gelin tacı

Çiçekli gelin saç modelleri arasında en çok rağbet gören ise kır çiçekli saç modeli. Özellikle açık havada yapılan bir kır düğünü hayaliniz varsa gelin saçı hayalleriniz arasında kır çiçekli saç modellerine de bakmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle sevimli kır düğününüze uygun doğal bir görünüm elde edeceğiniz saç modeline sahip olabilirsiniz.

Kahküllü Çiçekli Gelin Saç Modelleri

kahküllü gelin saçı modelleri çiçekli taç
kahküllü gelin saçı modelleri çiçekli taç

Genellikle yüz hatlarına önem verilerek kesilen saç  modelleri arasında en çok kahkülün uzun yüzlü hatlara ve geniş bir alna sahip kadınlar tarafından tercih edilmesi gerektiği algısı oluşturuyor. Kahkülünüz varsa sizde son zamanların modası çiçekli gelin saçı modelleri arasından tercihinizi yaparak; kendinize özgü bir tarz yaratabilirsiniz.

Uzun, salık, dağınık, ensede topuz saç modellerine bakabilirsiniz.

Dağınık Topuz Saç Modelleri

sade dağınık topuz saç
sade dağınık topuz saç

Dağınık topuz modeli özellikle doğal bir görünüm elde amaçlı tercihiniz ise bu tercihe uyum sağlayacak olan çiçekli gelin saçı modelleri oldukça ideal bir seçim olacaktır sizin için. Abartılı, büyük taşlı gelin saçı yerine doğal bir görünüme sahip dağınık topuzunuza uyumlu bir şekilde seçeceğiniz çiçekli taçlar güzelliğinize güzellik katacağına eminim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu