Reklam
Genel

Koala Dövmesi Anlamı ve Modelleri

Reklam

Koala esas olarak ağaçların bulunduğu ortamda yaşayan otçul bir memelidir. Tüylü kulakları olan büyük yuvarlak bir kafaları, kaşık şeklinde bir burnu ve kuyruksuz bir gövdeleri vardır. 4-15 kg ağırlığındadırlar ve gümüş grisinden çikolata kahvesine kadar değişen bir renge sahiptirler. Hassas, sakin ve nazik yapıları, insanların kendilerine koala dövmesi yaptırmalarının ana nedenleridir. Burada, bu makalede, anlamları ve açıklamaları ile farklı koala dövmelerini ve insanların neden koala dövmelerini kendilerine yaptırdıklarını bulacaksınız.

İçindekiler

Minimal Koala Dövmesi

Minik/Mikro dövmeler, küçük bir alanda daha fazla özellik sağlayan küçük çizgilerle yapılır. Bu dövme sakinliği, duyarlılığı, sevgiyi, güveni ve bilgeliği ifade eder. Sakin, hassas, sevgi dolu ve güvenilir olabilecek kullanıcının doğasını tasvir eder.

Koala dövmesi
minimal koala dövmesi

Bebekli Anne Koala Dövmesi

Anne ve bebek dövmeleri, ailenize duyduğunuz sevgiyi temsil etmenin en iyi yoludur. Bu dövme sevgi, bakım, koruma, şefkat, annelik, güven, bilgelik ve içgörü anlamına gelir. Aynı zamanda, kullanan kişinin annesine duygusal olarak bağlı olabileceğini de gösterir.

Koala dövmesi
bebekli anne koala dövmesi

Uyuyan Koala Dövmesi

Yemekleri sindirmek için çok fazla enerjiye ihtiyaç duyduğundan, koalalar enerjilerini korumak için günde yaklaşık 18-22 saat uyurlar. Uykulu bir koala dövmesi, yaptıran kişinin uyku alışkanlığını temsil edebilir. Bu dövme tembellik, sakinlik, hassasiyet, güvenlik ve rüya anlamına gelir. Sakin, hassas ve tembel olan bir kişinin doğasını tasvir eder.

Koala dövmesi
uyuyan koala dövmesi

Panda Koala Dövmesi

Panda, tombul görünümlü, siyah beyaz postları olan otçul bir hayvandır. Onlar en sevimli yaratıklardır ve çoğunlukla bambudan beslenirler. Sevimli görünümleri ve eğlenceyi seven doğası, insanların panda dövmelerini yaptırmasının ana nedenleridir. Barışı, sakinliği, gücü ve iyi şansı sembolize eder. Bu dövme sakinlik, koruma, nezaket, şefkat, samimiyet ve güven anlamına gelir. Sakin, kibar ve arkadaş canlısı olabilecek kullanıcının doğasını tasvir eder.

Koala dövmesi
panda koala dövmesi

Bebek Koala Dövmesi

Bu dövme sakinlik, masumiyet, nezaket, duyarlılık, şefkat ve güven anlamına gelir. Sakin, kibar, masum, hassas ve güvenilir olabilecek kullanıcının doğasını tasvir eder. Çiçekler, doğal güzelliğin ve yaşamın önemli bir özüdür. Bu dövme annelik, nezaket, duyarlılık, sihir, maneviyat, şefkat ve bilgeliği ifade eder. Kibar, hassas, manevi ve zeki olabilecek kullanıcının doğasını tasvir eder.

Koala dövmesi
bebek koala dövmesi

3D Koala Dövmesi

3D dövmeler, dövmeyi/resmi gerçek hayattaki bir 3D nesne gibi gösteren dövmeye ekstra bir boyut verme tekniği ile yapılır. Bu dövme yaratıcılık, içgörü, sezgi, güven, şefkat ve bilgeliği ifade eder. Yaratıcı, anlayışlı, kendine güvenen ve şefkatli olabilen kullanıcının doğasını tasvir eder.

Koala dövmesi
3d koala dövmesi

Koala Tribal Dövme

Bu dövmede, koala kültürü, mirası ve cesareti temsil eden bir kabile tasarımıyla yapılmıştır. Bu dövme sanat, koruma, içgörü, maneviyat ve bilgeliği ifade eder. Sanatsal, anlayışlı ve manevi olabilecek kullanıcının doğasını tasvir eder.

Koala dövmesi
koala dövmesi tribal

Ağaç Dalında Oturan Koala Dövmesi

Ağaç dalında oturan koala dövmesi yaratıcılık, sakinlik, koruma, maneviyat ve güven anlamına gelir. Yaratıcı, sakin, manevi ve güvenilir olabilecek kullanıcının doğasını tasvir eder.

Koala dövmesi
koala dövmesi

777 Dövmesi Ne Demek? | 777 Dövme Modelleri

Karga Dövmesi Ne Anlama Gelir? | Karga Dövmesi Modelleri

Göz Dövmesi Ne Anlama Gelir? | Göz Dövmesi Modelleri

Zümrüdü Anka Kuşu Dövme Anlamı ve Modelleri

Erkek Kol Dövmeleri | +50 Erkek Dövme Modelleri

Noktalı Virgül Dövmesi Anlamı Ne? | Noktalı Virgül Dövme Modelleri

Aile Dövmeleri Modelleri 2022-2023

Kelebek Dövmesi Anlamı ve Modelleri

Maori Dövme Desenleri ve Anlamları

Kadınlar İçin Dövme Modelleri I 100 Farklı Dövme Çeşidi

Erkekler İçin 100 Farklı Dövme Çeşidi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu